Şimdi Ara

Sony 55XE9005 Full Array LED (Sony Center CEPA AVM Nakit 5500 TL Taksitli 5600 TL) (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
617
Cevap
7
Favori
45.630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İstanbul bilişim hala ithalatçı garantisi adı altında satış yapıyor. Bakmayın Sony Türkiye garantisi altında yazdığına, az önce arayıp sorduğumda ithalatçı garantisi altında diyorlar. Burada sipariş verdim yok öyle yok böyle dendiğine, muhtemelen buraya yazanlarda kendileridir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpert86

Ürün henüz elime geçmedi ama açıklamada Sony tr garantisi altında olduğunu belirtmişlerdir. Daha önce çok alışverişin oldu bu siteden herhangi sorun olacağını sanmıyorum. Ürün Çarşamba günü elime geçer yine yazarım istersen.

ürün elinize geçtiğinde bilgilendirirseniz seviniriz
  • face1tr kullanıcısına yanıt
    Müşteri temsilcisi ile görüştüm, bugün kargolanacağını ve ürünün ilanda belirtildiği gibi Sony Türkiye garantili olduğunu belirtti. Büyük ihtimalle Çarşamba günü elimde olur, sonrasında buraya yazarım. Bazıları İstanbul Bilişim in adamı olduğumu ima etmiş, bazıları da tv kesin paralel ithalat demiş. Ne kadarda karnı dar bir millet olduk böyle.. Sırf tv yi uygun fiyata aldım diye ürüne yakında sahte bile denilecek nerdeyse. Son diyeceğim bunları söyleyenlere Allah daha iyisini daha uygun fiyata nasip etsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AKA_33 -- 24 Temmuz 2017; 14:6:4 >
  • Boşver konuşan konuşsun sen tv nin keyfini çıkar umarım bizlerede nasip olur o fiyatlarda :)
  • achillesoag kullanıcısına yanıt
    Çok sağol hocam, umarım benim aldığım fiyattan çok daha uyguna bulursunuz.

• quote:

Çok sağol hocam, umarım benim aldığım fiyattan çok daha uyguna bulursunuz.

Alper hoca, ürün öncelikle hayırlı olsun. Sizin karakteriniz ve samimiyetiniz konusunda bizzat kefil olurum. Lakin benimde İstanbul Bilişime güvenmediğimi belirtmem gerekir. Kendileri ürünleri genelde ithalatçı garantili satarlar. Bizzat Sony garantisi olduğunu teyit etmek için isterseniz Sony çağrı merkeziyle iletişime geçip kendilerinden teyit alın.

• La Ley del Diamante kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam, zaten Çarşamba günü gelecek, geldiğinde ne olduğu belli olur. Eğer paralel ithalat ise iade ederim ve bir daha da bu firmadan alışveriş yapmam. Çarşamba günü diğer almayı düşünen arkadaşlar için buraya gelişmeleri yazarım.

• quote:

Sağolun hocam, zaten Çarşamba günü gelecek, geldiğinde ne olduğu belli olur. Eğer paralel ithalat ise iade ederim ve bir daha da bu firmadan alışveriş yapmam. Çarşamba günü diğer almayı düşünen arkadaşlar için buraya gelişmeleri yazarım.

Haber bekliyorum sizden hocam, bu arada Sony Eurasia garantisi ile Sony Türkiye garantisi arasındaki farkı bilen var mı?

Acaba ürün Eurasia garantili olabilir mi? Uluslararası garantili ise büyük ihtimal sadece 1 yıl garantiniz olacaktır. Ama Sony'nin uluslararası garantisi yoksa, ürünü garanti altına sokmak için yurt dışında servise vermeniz gerekir.

Bu konuda kesin bilgi gerekiyor, Sony Tr garantili mi yoksa Sony Eu garantili mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: La Ley del Diamante

quote:

Haber bekliyorum sizden hocam, bu arada Sony Eurasia garantisi ile Sony Türkiye garantisi arasındaki farkı bilen var mı?

Acaba ürün Eurasia garantili olabilir mi? Uluslararası garantili ise büyük ihtimal sadece 1 yıl garantiniz olacaktır. Ama Sony'nin uluslararası garantisi yoksa, ürünü garanti altına sokmak için yurt dışında servise vermeniz gerekir.

Bu konuda kesin bilgi gerekiyor, Sony Tr garantili mi yoksa Sony Eu garantili mi?

Bu ürünü bende takipteyim.satıcıya Türkiye garantisi ile eurasia arasında ne fark var diye sordum verdiği cevap;

MERHABA

HİÇ FARK YOK İKİSİDE SONY GARANTİSİ BAZILARI EURASİA BİRLERİ TÜRKİYE DİYE KULLANIYOR İKİSİ DE AYNI ŞEY ÜRÜN SIFIR KAPALI KUTU 14 GÜN İÇİNDE İADE ETME HAKKINA SAHİBSİNİZ

• Ben bu tv yi almak istiyorum fakat bulunduğum ilçede sony yetkili servisi yok ve en yakın yetkili servisi 130 km kadar uzaklıkta olduğu için ürünü almaktan vazgeçicem sanırım.Tamda ürünü sipariş verme arifesindeydim

• Canavar geldi, yarın yapılacak kurulumu bekliyorum.

Sony 55XE9005 Full Array LED (Sony Center CEPA AVM Nakit 5500 TL Taksitli 5600 TL)

• Hayırlı olsun adaş. İnş sıkıntısız dertsiz birlikte uzun yıllar geçirirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperyaman -- 26 Temmuz 2017; 0:34:3 >
  • quote:

Canavar geldi, yarın yapılacak kurulumu bekliyorum.

Sony 55XE9005 Full Array LED (Sony Center CEPA AVM Nakit 5500 TL Taksitli 5600 TL)

hocam hayırlı olsun..bu cihazın android ve dahili uydu alıcısı performansı nasıl.SONY"in bazı modellerinde bu tarz sıkıntılardan bahsediliyor.

• operadakises O kullanıcısına yanıt
    Sağol hocam, kurulum bu akşam yapıldığı için henüz detaylı bakamadım işletim sistemine, uydu da kullanmıyorum.

Bilgilendirme:

İstanbul Bilişim den aldığım 55XE9005 sorunsuz bir şekilde kuruldu ve ürün firmanın da sayfada belirttiği gibi Sony Türkiye garantili. Fiyatı yine uygun bir şekilde stoğa girerse gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

• quote:

Sağol hocam, kurulum bu akşam yapıldığı için henüz detaylı bakamadım işletim sistemine, uydu da kullanmıyorum.

Bilgilendirme:

İstanbul Bilişim den aldığım 55XE9005 sorunsuz bir şekilde kuruldu ve ürün firmanın da sayfada belirttiği gibi Sony Türkiye garantili. Fiyatı yine uygun bir şekilde stoğa girerse gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Dahili uydu alıcısı sıkıntılı diye yorumlar okudum.o yüzden almadan önce aklımda soru işareti kalmasın istiyorum.Ben İstanbul bilişim'de cihazın stoğa girmesini bekliyorum.1 hafta 10 gün vaktim var.olmadı g.g'dan alacağım.

• Hepsisony sitesi sony yetkili satıcısımı oluyor bilen arkadaşlar var mı

• gabriel35 G kullanıcısına yanıt
    Evet hocam, zaten coğumuz oradan aldık.

• quote:

Orijinalden alıntı: SAVIAR

Evet hocam, zaten coğumuz oradan aldık.

Teşekkür ederim cevap verdiğiniz için bende bu tv yi almaya karar verdim ve yarın sipariş geçiceğim.Fakat stokta var mı yok birşey yazmamışlar.Kargo süresi:Günde kargo yazıyor yani o gün kargoya mı verilecek.

• gabriel35 G kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam.

• Durum nedir birader?Kurulum yapılalı 4 gün oldu sizden tık yok...Seyre daldınız herhalde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turoktr -- 30 Temmuz 2017; 23:35:32 >
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.