Şimdi Ara

Sony 55XE9005 Full Array LED (Sony Center CEPA AVM Nakit 5500 TL Taksitli 5600 TL) (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
618
Cevap
7
Favori
45.629
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Ben de senin kuponu bekliyorum ps4 ve tv için.
    En yüksek yakaladığım bu:
    Sony 55XE9005 Full Array LED (Sony Center CEPA AVM Nakit 5500 TL Taksitli 5600 TL)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caneryikar07 -- 31 Ekim 2017; 10:36:56 >
  • caneryikar07 C kullanıcısına yanıt
    6000'e 600 gelirse bu kuponu sana veririm
  • quote:

Orijinalden alıntı: caneryikar07

n11, 11 kasımda satış şenliği düzenliyor. Mobil uygulamasını indir, her akşam saat 8de oyun var oradan kupon geliyor. Ayrıca gün içinde de bildirimle kupon gelebiliyor, takip etmen lazım.

teknosa o fiyata düşerse, buraya da yazsana :)
    ben haftasonu teklif alayım dedim teknosa vermedi. Vatan ise 5900e düştü.

n11de, 11.11'de doguhan (%100) mağazasında indirim olabilir. adamlara şimdiden sordum, stok var.

Merhaba Sony kd55xe9005 için garanti sağlayıcı kimdir? Sony Eurasia mu yolsa başka bir yer mi?
    C: Merhaba,Ürün 2 yıl Sony Türkiye garantili olup kapalı sıfır kutu olarak sevk edilir.İlk kutu açılımı ve ürün kurulumu yetkili servis tarafından ücretsiz yapılır,Ürün teslim alındıktan sonra 444 76 69 nolu sony çagrı merkezini arayıp randevu alabilirsiniz.

Nasıl teklif alıyorsunuz? Mail üzerinden mi mağazaya gidip özellikle fiyat mı soruyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: jorki

quote:

n11, 11 kasımda satış şenliği düzenliyor. Mobil uygulamasını indir, her akşam saat 8de oyun var oradan kupon geliyor. Ayrıca gün içinde de bildirimle kupon gelebiliyor, takip etmen lazım.

teknosa o fiyata düşerse, buraya da yazsana :)
    ben haftasonu teklif alayım dedim teknosa vermedi. Vatan ise 5900e düştü.

n11de, 11.11'de doguhan (%100) mağazasında indirim olabilir. adamlara şimdiden sordum, stok var.

Merhaba Sony kd55xe9005 için garanti sağlayıcı kimdir? Sony Eurasia mu yolsa başka bir yer mi?
    C: Merhaba,Ürün 2 yıl Sony Türkiye garantili olup kapalı sıfır kutu olarak sevk edilir.İlk kutu açılımı ve ürün kurulumu yetkili servis tarafından ücretsiz yapılır,Ürün teslim alındıktan sonra 444 76 69 nolu sony çagrı merkezini arayıp randevu alabilirsiniz.

Nasıl teklif alıyorsunuz? Mail üzerinden mi mağazaya gidip özellikle fiyat mı soruyorsunuz?

Teknosada pc basinda elemanlar var onlara soluyosun mail atiyolar bu 2 saatte de sonuclaniyor 1 gunde de ordaki adamlara telini verirsen yada magazayu arayip teklif noldu dediginde donuyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben o kadar uzun beklemedim hiç. Vatanda 29 Ekim olmasına rağmen 2 dakikada cevap aldım. Teknosa ise 15dk falan
  • quote:

Ben o kadar uzun beklemedim hiç. Vatanda 29 Ekim olmasına rağmen 2 dakikada cevap aldım. Teknosa ise 15dk falan

Dogrudur hocam degiskenlik gosterebilir

• Umarim n11'deki tvlere zam gelmez. N11'in fiyatlarin sabitledik yalani ortaya cikti

https://forum.donanimhaber.com/n11-in-11-11-uyanikligi--129712597

• quote:

Orijinalden alıntı: boombip

Umarim n11'deki tvlere zam gelmez. N11'in fiyatlarin sabitledik yalani ortaya cikti

https://forum.donanimhaber.com/n11-in-11-11-uyanikligi--129712597

Evet bu uyaniklik resmen

Ama kesinlikle saticiyla alakali bisey mesela n11 de 6000 tl suan bu tv. Bizde beklioruz 450 tl flan kupon yakalarsak alcaz. Satici ama fiyati 6400-6500 tlye cekerse keyfi bilir:) kimse almaz elinde patlar. Saticinin insafina kalmis bsey bence

• selamlar herkese,

Bu arkadaş hala en iyi fiyat performans ürünü müdür ?

philips pus8602 ile arasında çok fark yok diyorlar görüntü olarak, fiyat olarak ciddi bir fark var. Bu farkı vermeye değer mi ? Ayrıca philips'in sound barı da çok hoş duruyor açıkçası.
  • Ben de 55xe9005 modeli almaya karar kıldım.Alacak arkadaşlar varsa indirimleri birlikte takip edelim.

Şu an için en uygun yer n11.com.İndirim çeki ile birlikte 5699lira.Ancak fiyatın pahalı olduğunu düşünüyorum.Önümde 2 aylık süreç var.Umarım 5000 lira civarında alabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ezgbat

Ben de 55xe9005 modeli almaya karar kıldım.Alacak arkadaşlar varsa indirimleri birlikte takip edelim.

Şu an için en uygun yer n11.com.İndirim çeki ile birlikte 5699lira.Ancak fiyatın pahalı olduğunu düşünüyorum.Önümde 2 aylık süreç var.Umarım 5000 lira civarında alabilirim.
    Hocam sen 5700 bulduysan opte basina koy dolarin eurodan haberin vardir biz 5750 ye aldik teknosadan 2017 aralikta. Suan medianarkt da tv 7000 tl

Hic bekleme bile dusmez fiyati

• cocarca33 kullanıcısına yanıt
    Ben de fiyatında çok fazla değişme olacağını sanmıyorum.Ama yeni ev açacağım ondan dolayı biraz daha bekleyebilirim.

Bu arada televizyondan memnun musunuz?

• secimden sonra dolarin da artacagi konusuluyor beklemek tvnin fiyatini arttirir ama yinede sen bilirsin:) tv canavar gibi ya efsane cok memnunum
  • ürünü 15 gün kadar önce kurdum görüntü kalitesi gerçekten çok iyi çok memnunum yalnız kanal geçişleri bana biraz ağır geldi
  • 49" i çıkmış. 55" ile birebir aynı özelliklere mi sahip?

• kutsaltava K kullanıcısına yanıt
    nerde buldunuz 49 olanı

türkiyede yoktu bu tv
  • Pardon yanılmışım. Dün mesajında sildigimi sanmıştım

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.