Şimdi Ara

SONY 55HX920 +++ SONY 46NX720 +++ SONY 46HX820 3D LED TV İNCELEMELERİ !!! (142. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.832
Cevap
13
Favori
198.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Beyler 46nx720 tv ye 3d gözlük almayı düşünüyorum test için.Tüm active shutter gözlükler uyumlumudur.Yoksa sadece TDG-BR250/B mi uyumludur.Birde TDG-BR250/w diye var.Bu gözlük uyumlumudur.Samsungun ucuz 3d gözlükleri uyarmı?Sony nin orjinal br250 gözlüğü daha net mi gösteriyor.
  • Arkadaşlar 46HX920 televizyonumu askılı tv sehpasında aşağıdaki resimdeki gibi kullanıyorum. Sony SUB461SAEP hoparlörlü tv standı almak istiyorum ama tvye direkt monte etmeyip sehpanın üzerine koyarak tvye kablosu ile bağlantı yapmak istiyorum. Mümkün müdür sizce. Bu şekilde kullanan var mı? Kablo uzunluğu yeter mi? Başka bir engelle karşılaşır mıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinyorahıskalı

Arkadaşlar 46HX920 televizyonumu askılı tv sehpasında aşağıdaki resimdeki gibi kullanıyorum. Sony SUB461SAEP hoparlörlü tv standı almak istiyorum ama tvye direkt monte etmeyip sehpanın üzerine koyarak tvye kablosu ile bağlantı yapmak istiyorum. Mümkün müdür sizce. Bu şekilde kullanan var mı? Kablo uzunluğu yeter mi? Başka bir engelle karşılaşır mıyım?

Olur kullanabilirsiniz. Ancak uzun bir hdmi kablosu bulmanız lazım. Birde piyasada kalmadı sanırım o ürün. Son olarak çok şekilsiz duracak tvye monte etmezseniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: sinyorahıskalı

Arkadaşlar 46HX920 televizyonumu askılı tv sehpasında aşağıdaki resimdeki gibi kullanıyorum. Sony SUB461SAEP hoparlörlü tv standı almak istiyorum ama tvye direkt monte etmeyip sehpanın üzerine koyarak tvye kablosu ile bağlantı yapmak istiyorum. Mümkün müdür sizce. Bu şekilde kullanan var mı? Kablo uzunluğu yeter mi? Başka bir engelle karşılaşır mıyım?

aynı tv ve sub 461 sistemi kullandım inanın para verip almaya değmez ben birgün dayanamadım onun yerine birtane saundbaar alıp kullanın ondan çok daha iyi ses vericektir

• Arkadaşlar 55hx920 tv mi 75'' düşündüğüm için satmayı düşünüyorum, sahibindene koymadan buraya yazıyım dedim, saygılarımla...

• 2 ay once 8 yillik 55nx720 yi 3000 tl ye sattim :)

6300 e 55xf9005 aldim..
  • Hayırlı olsun hocam, dediğiniz gibi 7-8 yıllık tv hobi odamda kullandığım için günlük 2 saati geçmemiştir kullanımım...

• ArGoDa kullanıcısına yanıt
    Mrb hocam ne kadar talep ediyorsunuz

• Hx920 televizyonumda netflix nasıl izleyebilirim

• kayalık kullanıcısına yanıt
    Netflix destegi olan Tv Box lar ile.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wNchstR

Netflix destegi olan Tv Box lar ile.
    Teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: kvardar77

Beyler 46nx720 tv ye 3d gözlük almayı düşünüyorum test için.Tüm active shutter gözlükler uyumlumudur.Yoksa sadece TDG-BR250/B mi uyumludur.Birde TDG-BR250/w diye var.Bu gözlük uyumlumudur.Samsungun ucuz 3d gözlükleri uyarmı?Sony nin orjinal br250 gözlüğü daha net mi gösteriyor.
    Bendede 46hx820 var, bildiğim kadarıyla br250 gözlüklerle uyumlu
  • 
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.