Şimdi Ara

Sonunda 3K !!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
1.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yaklaşık 9- 10 aydır Ardace Pack Falcon xboxımı zevkle kulanıyordum.. Birkere bile donmadı kapanmadı sorun yaşamadı ısınmadı... Evet ısınmadı dedim konsolda hiç aşırı sıcaklık hissetmedim ve sık sık kontrol ederdım..ama yaklaşık 4 gun önce film izlerken donmalar yaşandı . Kapadım açtım devam ettim. Tekrarladı yıne kapadım açtım fakat bir sonrakı kapanış ebediyen olacaktı...İlk başlarda açılıyor gibi oluyordu konsol power duğmesınde ısıklar yanıyordu üstüne gidince ekran karardı ve açılmadı .. Görüntü yoktu ve ısıklarda yanmıyordu artık yaklaşık 3 dakıka bekledim ve...Forumlarda okuduğum ve gülüp geçtiğim bana olmaz dediğm ve başıma gelene kadar ciddiyetini , insana nasıl koyduğunu bilmediğim kırmızı ışıklarla karşılaştım...Üzüldüm tabii. bazı dükkanları aradım bana sorunun tamir edilemez 3k nın farklı bi çeşidi olduğunu sölediler başka bi yer yapabileceğini 100 ytl karşılığı 3 ay garanti verdiklerini sölediler ... 6 gün önce fallout 3 ve farcry 2 almıştım bitiremedim cidden kötü bşimiş bi 3k kırmızı ısıkdan nefret ettim...Tavsiyeniz varmı? Orda yaptır yada yenisini al yada daha pratik bi çözüm.. Şimdiden sağolun..

• Geçmiş olsun.Havlu yönetim diyecem ama bilmiyorum işe yararmı?Büyük ihtimal geçicide olsa çalışıyo cihaz.
  • öncelikle geçmiş olsun sana önerim Atik Elektronik e yaptır çok sağlam yerdir ve 3 ay garanti ile tamir edebilirler...

ATİK ELEKTRONİK

Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:61A (Kadıköy Evlendirme Dairesi Karşısı) Kadıköy / İstanbul

ATİK Kadıköy dükkan:02164496045
    ATİK tahtakale dükkan:02125267300
    CEP:05322639762
  • Geçmiş olsun dostum Atik'i tavsiye ederim bi görüş onlarla en azından şu oyun bombardımanı zamanı tamir ile 3-4 ay daha oynarsın...
  • Endem yapmam dedi feza ile konuştum oraya götürecektim ama Atik e de bakmakta fayda var teşekkürler...Bu arada havlu yapacaktım da kaş yaparken göz çıkarmayalım makina çok yıpranmasın geow 2 fable 2 oww offf nasıl yaşarım.. ne zamandır beklıyordum yaa!! ps3 takılıcaz bi süre anlaşılan
  • geçmiş olsun.arkadaşım bişi söyleyecem ama kızma xbox da filmmi izlenir dostum?kaç kişi oldu yazıyor film izlerken 3 k gördüm.o kadar para veriyorsun film izleme dostum.tek sen degil baya bir kişide gördüm.kırdıysam kusura bakma
  • Yok yok çok haklısın elimde olsa bana kafa atmanı bile isterdim nasıl bu kadar aptal oldum salaklık yaptım..bi iki kere takıldık baktım bşi olmuyor gunde 4 - 5 film izlemeye başladım yine iyi dayandı herhalde..
  • Öncelikle geçmiş olsun. gerçekten kötü bir duygu.

3K alır almaz geçen P.tesi Atik Eln.'ye gönderdim. Haber bekliyorum. Mete Bey, tamirden sonra tekrar 3K verme olasılığının yeni makina kadar olduğunu söyledi. Tavsiyem makinayı usta ellere teslim etmen.
  • bu ne yaw herkes 3k görüyor
    geçmiş olsun 3k illeti elinde sonunda bizide bulucak
    ben 3k görürse ps3 e geçcem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BJK murat BJK -- 29 Ekim 2008; 15:37:56 >
  • Zahmet olmazsa telefon numarası verebilirmisiniz? Sitelerini bulamadım da yerini sorucam tahtakaledeki. Bu arada ben çok güveniyordum kendime bana olmaz diyordum size de olabilir umarım olmaz ama hazırlıklı olun.. Ben ortada kaldım böle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Disasterpiece_123 -- 29 Ekim 2008; 15:41:02 >
  • 2008 üretim dimi?
  • ben anlamıyorum sizi hep filim izleyenlerin başına geliyor çoğu yahu belki filim izlemede zorlandığı için 3k görüyor alırsın 50 ytl ye Divx,DVD,VCD vs. playerlardan doya doya bakarsın 600-700 ytl verip sonra filim izlemek saçma geliyor xbox 360 oyun içindir bunu söylüyorum kimseyide suçlamak istemiyorum fakat bu günlerde şu filim olayı iyice 3k yaptı filime
  • quote:

Orjinalden alıntı: #FireLord#

öncelikle geçmiş olsun sana önerim Atik Elektronik e yaptır çok sağlam yerdir ve 3 ay garanti ile tamir edebilirler...

ATİK ELEKTRONİK

Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:61A (Kadıköy Evlendirme Dairesi Karşısı) Kadıköy / İstanbul

arkadaşım geçmiş olsun moralini bozma bence de atike ver sağlam bi yer..ben orda yaptırmıştım şuan için memnunum ( benim makina 2006 mayıs j )
  • quote:

Orjinalden alıntı: resmus

quote:

Orjinalden alıntı: #FireLord#

öncelikle geçmiş olsun sana önerim Atik Elektronik e yaptır çok sağlam yerdir ve 3 ay garanti ile tamir edebilirler...

ATİK ELEKTRONİK

arkadaşım geçmiş olsun moralini bozma bence de atike ver sağlam bi yer..ben orda yaptırmıştım şuan için memnunum ( benim makina 2006 mayıs j )

Tamirden sonra ne kadar zamandır kullanıyorsun?

• yusuf lan benim 2006 3k görmedi hala sattım adamdada görmedi senin falcon gitti :D
    omnia almadıysan o parayla yeni al tamirle uraşma
  • 2008 falcon mu ?
  • Yahu suçlamak değilde mantıken incele. odamda bir ps3 bir xbox konsol laptop ve diğer eşyalar bulunmakta . ps3 den fılm ızleyemiyorum. Laptop dvdsi bozuldu izlenmiyor dvd player ı lcd monıtöre bağlamaya çalıştım olmuyor dvı kablosu oturuypr fakat göruntu gelmıyor vga lazımmış neyse tv yede takamıyorum kumandası yok en tutarlı davranış xboxımda hd monıtörde izlemekti.. Suçluyum , pişmanım ama bir yandan bir firmanın sorumsuzluğu dandık iş çıkarması benim xboxda fılm ızleme hakkımı elimden alamaz .. Artık geldiğmiz noktaya bak birbirimize kızıyoruz kendımıze... sanskı bizim suçumuzmuş gbi çıldırdık hepimiz Yanı bı konsol bana fılm ızleme hakkı verıyorsa .. o FILMI İZLEYEBİLMELİYİM..Ama ne yazıkkı zaten uygulansa bile yetersiz kalacak ( yenı konsol almama! ) protestosunu gerçekleştiremicem o kadar çok bağlıyorkı kendını şerefsiz bırakamıyorsun ama HELAL! olsun ps3 e Öküz gibi çalşıyor sabah akşam bana bakıyor aynı görev başındakı asker gbi ( evet sapıttım sonunda) ps3 pahalı dıyordum xbox fena kazık attı bana neyse ne diyelim emperyalzme hayır deyip büyük firmaların tıcarı oyunları ıle dolu bu pazara katkıda bulunuyorum asıl suçlu benıım..

• quote:

Orjinalden alıntı: Vulture.

yusuf lan benim 2006 3k görmedi hala sattım adamdada görmedi senin falcon gitti :D
    omnia almadıysan o parayla yeni al tamirle uraşma

Şuan sana acaıp gıcığım görmiim seni ne adamsın lan o dandık konsol bile dayandı benim gül gbi güzel kızım öldü .. hende yenı oyunlar geldığı an .. bunun parçalarını satarım belkı yenı alırım ama şu atikle bi konuşam lazım..Omnia almadım alacakken xbox tacizine uğradım.. Bu arada üretim tarihi 2007 - 09 - 11 dir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Disasterpiece_123 -- 29 Ekim 2008; 16:55:17 >
  • Allah kahretsin ya valla okuyunca ne kadar üzülüyorum anlatamam herkes falconlara bişey olmuyo diyodu falconlarda şu ara patlamaya başladı.

benim fikrim geow gibi cihazı aşırı kasan oyunlar yüzünden böyle oluyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: Disasterpiece_123

Yahu suçlamak değilde mantıken incele. odamda bir ps3 bir xbox konsol laptop ve diğer eşyalar bulunmakta . ps3 den fılm ızleyemiyorum. Laptop dvdsi bozuldu izlenmiyor dvd player ı lcd monıtöre bağlamaya çalıştım olmuyor dvı kablosu oturuypr fakat göruntu gelmıyor vga lazımmış neyse tv yede takamıyorum kumandası yok en tutarlı davranış xboxımda hd monıtörde izlemekti.. Suçluyum , pişmanım ama bir yandan bir firmanın sorumsuzluğu dandık iş çıkarması benim xboxda fılm ızleme hakkımı elimden alamaz .. Artık geldiğmiz noktaya bak birbirimize kızıyoruz kendımıze... sanskı bizim suçumuzmuş gbi çıldırdık hepimiz Yanı bı konsol bana fılm ızleme hakkı verıyorsa .. o FILMI İZLEYEBİLMELİYİM..Ama ne yazıkkı zaten uygulansa bile yetersiz kalacak ( yenı konsol almama! ) protestosunu gerçekleştiremicem o kadar çok bağlıyorkı kendını şerefsiz bırakamıyorsun ama HELAL! olsun ps3 e Öküz gibi çalşıyor sabah akşam bana bakıyor aynı görev başındakı asker gbi ( evet sapıttım sonunda) ps3 pahalı dıyordum xbox fena kazık attı bana neyse ne diyelim emperyalzme hayır deyip büyük firmaların tıcarı oyunları ıle dolu bu pazara katkıda bulunuyorum asıl suçlu benıım..

eveeet sonunda arkadaşta 3k gördü valla söylediklerinde haksızda değilsin okadar para verip bir film izleyemiyeceksek ağız tadıyla oyun oyanayamıyacaksak o bizim değil microsoftun hatasıdır. valla kesin olan birşey gördm falcon, jasper cart curt hikaye xbox alıyrsan 3k yı göze alacaksın eğer başım ağrımasın diyorsan al ps3 rahat rahat oyna keyfine bak. bende de falcon var eğer 3k değil tek bir k bile görse direk ps3 alırım. insan 3 kuruş tasarruf yapacam diye kendine bukadar zulum yapmaz.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.