Şimdi Ara

Sons of Anarchy (2008-2014) (150. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.200
Cevap
20
Favori
93.607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 148149150151152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben youtube'da şarkı dinlerken yemiştim. Onun için diziyi bitirmeden youtube'da şarkı dinlemeyin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Imdb'den oyunculara bakarken
    Tara spoiler'ı mı yedim yoksa 2008-2013 yazıyor.

yine 1 spoiler'la atlatmışsın , bence diziyi bitirmeyenler bura dahil hiç bi yerde diziyle alakalı bişey okumasın , bi çok karakter öldüğü için her yerden spoiler fışkırıyor

• Boş zamanda izlenecek, abartılmaması gereken bir yapım. Ve dizi boyunca da olaylar düzelirken aniden çıkan tersliklerle tekrar bozulması ikinci sezondan sonra sıkmaya başlıyor. Ayrıca suçlu motosiklet çetelerini sempatik göstermeye çalışmaları da gözden kaçmıyor. Neyseki finalde az da olsa toparladı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • JAYSUS CHROIST JACKOY BOY

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anarchist Reaper -- 1 Temmuz 2016; 14:43:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZeeZ

JAYSUS CHROIST JACKOY BOY

• The wire bitsin başlıyorum sonunda. Sen daha izlemedin mi seslerini duyar gibiyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pantherus IV

quote:

JAYSUS CHROIST JACKOY BOY

Efsane yahu

• quote:

Orijinalden alıntı: Juvixted

quote:

Orijinalden alıntı: Wheatley

sıfırdan başlasam mı bu diziye, kaç sezon devam eder. ben başladıktan sonra bitmesinde.

8. sezon onayını aldı.

• @MessiTugi
    Hocam tam hatırlamamakla birlikte sadece bebek olayı değil. Jax, babasının nasıl biri olduğunu, başına neler geldiğini falan öğreniyor. Ayrıca sarışın ajan olayı da var. 3.sezon finali dizinin en iyi bölümlerinden biridir.

@Cane® Hocam bir de konuyu siz açmışsınız. Nasıl izlemediniz bu zamana kadar gerçekten çok ilginç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolganaber -- 3 Temmuz 2016; 21:43:54 >
  • O 3.sezon finali bence gelmiş geçmiş en iyi sezon finali olabilir. Öyle epikti.

• Şu zamana kadar çok fazla dizi izledim. Ama bu diziyi izlemek nasip olmadı. 3 haftada bitirdim diziyi. Şimdiye kadar izlediğim saçma sapan dizileri izleyip şu diziyi izlemediğime çok pişmanım. Bitmesine de çok üzüldüm. İzlerken güldüm, üzüldüm, sinirlendim. Tüm duyguları yaşattı. İzlemeyen arkadaşlara öneririm. Oldukça kaliteli bir dizi
  • https://youtu.be/PbeIv39s04s

5.sezonuda bitirdim.Bu zamana kadar izlediğim dizi sayısı 2 elin parmağını zor geçer belki ama hiçbir dizi karakterlerine bu kadar bağlatamamıştı beni diziyi bitirince büyük boşluğa düşücem be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anarchist Reaper -- 6 Temmuz 2016; 19:06:06 >
  • Lost'dan sonra ki en sürükleyici, kafa yorduğum, plan yaptığım, yaşam tarzı edindiğim dizi.

JACKİBOY!
  • quote:

quote:

quote:

sıfırdan başlasam mı bu diziye, kaç sezon devam eder. ben başladıktan sonra bitmesinde.

8. sezon onayını aldı.

• quote:

quote:

quote:

quote:

8. sezon onayını aldı.

Yakın sigaraları.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

8. sezon onayını aldı.

Yakın sigaraları.

Bu onay olayı ne yahu? Ben dizi bittikten sonra başlamıştım. Mesaj tarihi falan da belli değil, anlamadım olayı. 8. sezon onayını aldı sonra 7'de bitirme kararı falan mı verdiler? Yoksa dizi bittikten sonra mı arkadaş soruyu sormuş?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolganaber -- 8 Temmuz 2016; 19:26:37 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

8. sezon onayını aldı.

Yakın sigaraları.

Yak yak

https://youtu.be/PbeIv39s04s

• 1.sezon bitirdim.

Başlamamla bitmesi bir oldu dizi yağ gibi akıyor. Şimdilik öyle abartıldığı kadar bir şey görmesemde oldukça zevkli ve sürükleyici. Bir erkeğin sevmesi için her şey var bol bol testosteron kokuyor. İlk sezonda odaklanılmış bir ana konu yoktu daha çok karakter ilişkileri üzeriden ilerledi, ilerde açılır elbet dizi. Dizinin en iyi sezonları hangisi? Dizinin en iyi yanı şimdilik müzikleri seçilen her müzik bomba özellikle toplu motorla gezdikleri yerde metal müziği dayıyorlar insan gaza geliyor. Dizinin ağır topu şimdilik Jax gibi duruyor 90 kiloysa 89'u testis.

Sons of Anarchy (2008-2014)

Sen ne güzel ne vahşi bir şeysin ya.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

1.sezon bitirdim.

Başlamamla bitmesi bir oldu dizi yağ gibi akıyor. Şimdilik öyle abartıldığı kadar bir şey görmesemde oldukça zevkli ve sürükleyici. Bir erkeğin sevmesi için her şey var bol bol testosteron kokuyor. İlk sezonda odaklanılmış bir ana konu yoktu daha çok karakter ilişkileri üzeriden ilerledi, ilerde açılır elbet dizi. Dizinin en iyi sezonları hangisi? Dizinin en iyi yanı şimdilik müzikleri seçilen her müzik bomba özellikle toplu motorla gezdikleri yerde metal müziği dayıyorlar insan gaza geliyor. Dizinin ağır topu şimdilik Jax gibi duruyor 90 kiloysa 89'u testis.

Sons of Anarchy (2008-2014)

Sen ne güzel ne vahşi bir şeysin ya.

Dizinin en guzel yani her bolum bisey oluyo , bos beles bolum hatirlamiyorum sahsen ben. Bide karakterleri tanidikca , diziyi daha cok seviceksin , 3. Sezondan itibaren iyice guzellesiyo dizi

• 
Sayfa: önceki 148149150151152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.