Şimdi Ara

Sons of Anarchy (2008-2014) (151. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.201
Cevap
20
Favori
93.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• sen ne güzel şarkısın be..

Goodbye Dear Friend
  • Caner yavaş yavaş izle sindire sindire hemen bitirme
  • Diziyi bitirdim.

Bayadır böyle yağ gibi akan dizi izlemiyordum iyi geldi 2 haftada gömmüşüm diziyi. Lost'tan sonra akılda kalıcı karakter yaratma konusunda 2.sırayı alabilir. Akılda kalan gönülleri çalan 10 tane karakter falan çıkar herhalde bu diziden. Dizinin boş bölümü yoktu diyebilirim her bölüm gayet akıcıydı. İlk 4 sezon çok iyiydi, 4.sezondan sonra dizi kendi atmosferini kaybetmeye başladı hafiften. En kötü sezon son sezondu çok kötü olmasada diğer sezonlara göre tutuk ve sönüktü diyebilirim. Müzik seçimi ve sahnelerle uyumu konusunda en iyi dizilerden biri. 2.sezondan sonra dizi daha da derinleşti ve kulübün acımasızlığını göstermeye başladı dizi ondan sonra açıldı.

kısa saç sana yakışmıyor reyiz, saçları uzadıkça saykoluğu o kadar artıyor.

Hem sayko hem sempatik...

adam var adam gibi harbiden racon kesen..

Jax'ten sonra en sevdiğim karakter Tig. Hard abaza, din, ırk, mezhep, cinsiyet fark etmeden gördüğüne atlıyor. Son sezonda gay ilişkiden sonra hafif soğumadım değil.

Ondan sonra tabii ki adamın dimi chibs.. Jackieboy deyişine kurban..

Opie'ye fazla ısınamadım ama ölümü yürekleri dağladı.

Dr.Tara.. İlk sezondan sonra nefrett ettim, Türk dizilerden fırlamış gibiydi. Taş gibisin ama ağır kezbansın be gülüm..

Bobby adamın dibiydi...

Gemma Teller. Yeri geldiğinde herkese kollarını açan anaç bir biri, yeri geldiğinde Jax'ten daha fazla sayko olabilen ağır psikopat. Tara'yı deştiğinde gönülleri çaldın..

Clay fazla sevemedim ama bazen ağır abilik kısmını iyi hallediyordu ölümüne üzülmedim değil..

Sons of Anarchy (2008-2014)

Jax'in çocuğunu seçe seçe bu british saykoyu mu seçtiniz arkadaş? Yok muydu daha sempatik yakışıklı bir çocuk.

31'ci chucky'yi de unutmayalım.

Sonradan diziye girip ağır toplardan biri olan Nero Padilla senide sevdik..

Juice dizide oyunculuğu ve karakter uyumuyla gizli kahraman gibi bir şeydi.

Kurt Sutter / Otto adam en psiko karakteri kendine yazmış..

Wayne bu gereksiz nerdeyse Jax'i de gömüp ölmeden diziyi tamamlayacaktı bu ölene kadar ne yiğitler harcandı..

Stahl Tara'dan daha çok seksi bulmaya başlamıştım mimikleriyle değil de ağızlarıyla oynuyordu opie biletini kesti.

Danny Trejo varlığıyla diziye renk kattı.

Toric gene sonradan diziye dahil olup akılda kalan karakterleden biri oldu.

Gelelim dizinin en iyi noktasına müziklerine.

WE ARE SONS OF ANARCHY!!

• Reyizin yeni filminden fragram. Ayrıca filmde, GOT'tan Roose Bolton and Petyr Baelish de var. Bir de Sherlock filminin John Watson'ı Jude Law da oynuyor.
  • Vay be.Dizinin bitmesinin üzerinden yaklaşık 2 sene geçti ama ben hala etkisini üzerimden atamadım.Hala daha o güzelim müzikleri,wallpaperları,güzel bulduğum sahneler büyük bir yer edinir bende.
    Son bölüm ağlatmıştı Jax'in onlarca polisi peşine takıp babasının bike'ı ile gidip kamyonete vurması falan
    Artık şu First 9 spin-off'u ile ilgili bir haber bekliyorum.Sizin bildiğiniz gelişmeler var mı beyler ?
  • baştan sona 2 kez izlediğim tek dizi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Iron Crusher

Vay be.Dizinin bitmesinin üzerinden yaklaşık 2 sene geçti ama ben hala etkisini üzerimden atamadım.Hala daha o güzelim müzikleri,wallpaperları,güzel bulduğum sahneler büyük bir yer edinir bende.
    Son bölüm ağlatmıştı Jax'in onlarca polisi peşine takıp babasının bike'ı ile gidip kamyonete vurması falan
    Artık şu First 9 spin-off'u ile ilgili bir haber bekliyorum.Sizin bildiğiniz gelişmeler var mı beyler ?

Yalan oldu diye biliyorum.Bende 2.kez tekrar başladım izlemeye.Ulan konu da bulunurdu neden 10.sezona kadar gitmedin be kurt sutter :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Iron Crusher kullanıcısına yanıt
    First 9 yerine Mayans'la ilgili bir spin-off geleceğiyle ilgili bir bilgi duyduğunu büyük hayranı olan bir arkadaşım söyledi.O da bende First 9 isteriz tabi.

• Çocuk bunların sattığı KG-9 la taradı okulu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperenxx

First 9 yerine Mayans'la ilgili bir spin-off geleceğiyle ilgili bir bilgi duyduğunu büyük hayranı olan bir arkadaşım söyledi.O da bende First 9 isteriz tabi.

Sizi >buraya< alalım

Mayans olacağı kesinleşti.
  • Ingoshi kullanıcısına yanıt
    Ooooo konusu aylar önce açılmış.
  • Mayans'ı önceden duymuştum,benim merakım First 9 ile ilgiliydi.Neyse en azından elimizde bir spin-off var.Mayans'ı gene izleriz tabi ama First 9 etkisini bırakacağını söylemek zor,en azından kendi adıma.Keşke First 9 gelse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Iron Crusher -- 1 Ağustos 2016; 13:01:03 >
  • SOA yı bitirip o tatta birseyler arayan varsa kesinlikle Animal Kingdom dizisini tavsiye ediyorum, su an 9.bölümde. SOA nın motorsuz hali diyebiliriz, hatta senaryoda bazı kısımlar birbirine çok benziyo, spoiler vermemek icin soylemiyorum ama ya birbirilerinden esinlendiler ya da büyük tesadüf.
  • Beylerrrrrrrr SoA Redwood Original romanı çıkıyor

• I got this.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fear The Reaper

Beylerrrrrrrr SoA Redwood Original romanı çıkıyor

Türkçeye çevrilir inşallah olmadı ingilizce alır okurum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aras.

I got this.

Hocam dizide bu sözün kullanımının tam olarak Türkçe karşılığı nedir? Altyazıda 'anladım' olarak çeviriyolar ve bence yanlış bi çeviri oluyor.
  • Ráise kullanıcısına yanıt
    Konuşmaya göre değişir. Ben hallederim anlamına da gelir vs. Burada da yanlış hatırlamıyorsam
    Opie'nin hapisteki kavgaya "ben hallederim" diye girip ölüyordu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ráise

quote:

Orijinalden alıntı: Aras.

I got this.

Hocam dizide bu sözün kullanımının tam olarak Türkçe karşılığı nedir? Altyazıda 'anladım' olarak çeviriyolar ve bence yanlış bi çeviri oluyor.

Bende ,ben hallederim gibi

• forumda görüp gaza geldim motorlar falan filan indirdim tüm diziyi 45 gb şimdide sarmadı ya bi 6-7 bölüm izledim ama ne biliyim pek beklediğim gibi çıkmadı açıkcası ne diyosunuz açılır mı

• 
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.