Şimdi Ara

sonos play 5, bose soundtouch 30 yada daha iyisi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • onkyo ve dali hoplarörlerden oluşan müzik sistemim yerine salondan oturma odasına, mutfağa taşıyabileceğim kaliteli tek parça bir müzik sistemi arıyorum.
    kaliteli ses veren.

en iyiler sonos play 5, bose soundtouch 30 gibi gördüm.

bunlardan daha iyi bir ürün tavsiye eder misiniz?

teşekkürler.

bose soundlink mini gibi küçük aramıyorum. ondan var çünkü

• sanırım en iyisi bu ikisinden birisi
  • bu konuda bilgisi olan var mı acaba?
    teşekkürler
  • Tek parca degil,cift aktif hoparlor.Steljes audio ns3.Deneme imkaniniz varsa kesinlikle tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: srhombeus

Tek parca degil,cift aktif hoparlor.Steljes audio ns3.Deneme imkaniniz varsa kesinlikle tavsiye ederim.

acaba bu ürün, ile bluetoothla cep telefonu yada laptoptan müzik stream etsem.

benim onkyo kadar iyi ses verir mi?

onkyo gibi kaliteli bir dac var mı mesela bu aktif hoparlörlerde merak ediyorum

teşekkürler
  • Onkyo ile kiyaslamadim ama dinledigim cogu d&r ve benzer yerlerde satilan bose,harman kardon,marshall vb pazarlama harikasi urunlerden gayet iyi caliyordu.Bluetooth dan dinleyecekseniz zaten bence fazlasiyla tatmin eder de,duzgun bir kaynakla cok daha ileriye gidebilir diye dusunuyorum.Ben once dinleyip sonra fiyatini ogrendigim icin saskinligim daha da artmisti.Bahsettigim markalarin cogunda oldugu gibi suni bass degil,dogru duzgun detayli muzik dinliyorsunuz.

• Bose dinlemedim ama sonos play 5 kullanıyorum. Sesi kalitesi ve güç olarak çok memnunum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.