Şimdi Ara

Sonisphere Festival ANA BAŞLIK (81. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.159
Cevap
1
Favori
117.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gqhsoon

quote:

Orijinalden alıntı: King Nothing
    Şunu söylim sevdiğiniz grubun kesinlikle parçalarını ezberleyin beraber söylemek ap ayrı bir zevk haline dönüşüyor.

Ben çalışmalara başladım bu konuda.

aynen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sudden_Death

Metallica genellikle Blackened ile başlayıp seek&Destroyer ile bitirir Master of puppets kesinlikle içinde olur.%90 gelemicem Babam yüzünden

Creeping Death ile başlıyorlar genellikle.Blackened arada bir oluyor..
  • PC de Guitar Hero 3, World Tour ve Aerosmith var... Onlarwda yetiyor şimdilik hacı... Şimdi gidip Ps2, Ps3 falan alırsam karım beni öldürür... Zaten o yattıktan sonra oynayabiliyorum oyun.. kılıbıkerkek.gif... Bugün Beşiktaş'a ordanda KAdıköy'e gidip fiyatları sorucam PC uyumlu gitarların... Çünkü normalde oynarken bile klavyeden zor oynanıyor, hard ı düşünemiyorum...
  • Aldım biletimi sonunda. Saha içi grubuna ekleyebilirsiniz beni.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Crowley

Aldım biletimi sonunda. Saha içi grubuna ekleyebilirsiniz beni.

Sende aramıza hoşgeldin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Crowley

Aldım biletimi sonunda. Saha içi grubuna ekleyebilirsiniz beni.

hayırlı olsun usta
  • Sağolun :)

Geleceklere baktım da baya kalabalığız güzel olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barbar

PC de Guitar Hero 3, World Tour ve Aerosmith var... Onlarwda yetiyor şimdilik hacı... Şimdi gidip Ps2, Ps3 falan alırsam karım beni öldürür... Zaten o yattıktan sonra oynayabiliyorum oyun.. kılıbıkerkek.gif... Bugün Beşiktaş'a ordanda KAdıköy'e gidip fiyatları sorucam PC uyumlu gitarların... Çünkü normalde oynarken bile klavyeden zor oynanıyor, hard ı düşünemiyorum...

Dostum beşiktaş'tan 100tl gibi bir fiyata almıştım gitarı belki aranırsa daha ucuz bulunabilir , pc,ps2,ps3 uyumlu....

• ben de satıyorum 100 liraya ve yanında nadir bulunan GH1 GH2 ve GH 80's oyunlarını veriyorum ps2 için.

------------

Sonunda saha içi kombinemi aldım.Çok mutluyum.

Koltuk No=04468

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ressam -- 13 Mart 2010; 16:37:26 >

• @Drummer

Sonunda.
  • hayırlı olsun^^
  • Sağolun.

Yaz baba gelecek listesine. ( Saha içi )
  • Bu arada benim listede hala adım yok ilginç.
  • Biletini Yeni Alan Arkadaşlara H.o ^^
    Biletler Bitecek Ulan Stress'inden Kurtuldular Artık
  • hadi az kladı saha içini alıcam
  • Ben de saha içinden bilet aldım
  • ohh saha içi kombinem elimde şimdi yemin ederim dün gece uyuyamıcaktım biticek diye rüyalarıma girdi ama klsjlakng çok mutluyum
  • Arkadaşlar şu 2 gün listeyle ilgilenemeyeceğim pek yoğunum biraz, benim için kimin ne bilet aldığını bana 2 gün sonra pm ile bildirebilir mi bir arkadaş
  • quote:

Orijinalden alıntı: vuque

Biletini Yeni Alan Arkadaşlara H.o ^^

Şimdide "ulan o kadar acele ettim hala biletler duruyo, acaba saha içi almasamıydım" stresi var. Buna bir çözümü olan varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ß@TÚ

quote:

Orijinalden alıntı: vuque

Biletini Yeni Alan Arkadaşlara H.o ^^

Şimdide "ulan o kadar acele ettim hala biletler duruyo, acaba saha içi almasamıydım" stresi var. Buna bir çözümü olan varmı?

Yok Yaff O Stress'ten Bişi Olmaz.Hatta Bende Öyle Bir Stress Yok.Saha İçi Akar

quote:

Orijinalden alıntı: Max_Kolesne

Arkadaşlar şu 2 gün listeyle ilgilenemeyeceğim pek yoğunum biraz, benim için kimin ne bilet aldığını bana 2 gün sonra pm ile bildirebilir mi bir arkadaş

Tamam Max Ben Elimden Geldiğince İlgilenirim

• 
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.