Şimdi Ara

Sonisphere Festival ANA BAŞLIK

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.160
Cevap
1
Favori
117.850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    http://www.facebook.com/sonisphere2010

CUMA: Ete Kurttekin, Blacktooth, Stone Sour, Pentagram, Alice in Chains, Rammstein
    CUMARTESİ: Murder King, Volbeat, Hayko Cepkin, Manowar, Accept
    PAZAR: Gren, Foma, Anthrax, Megadeth, Slayer, Metallica

2010 FESTİVALİ TAKİP VE PAYLAŞIM KONUSU:

http://forum.donanimhaber.com/m_40776049/mpage_1/key_/tm.htm

2011

Resmi açıklama yok, Iron Maiden ve Bon Jovi dedikoduları yüksek seviyede.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Max_Kolesne -- 7 Kasım 2010; 22:27:59 >

• Metallica.

İnşallah gelir o kadar umutlandık boşa gitmesin
  • inşallah yalan olmaz haber , off of 2008'de kaçırdım bu sefer kaçırırsam çok büyük enayilik yapmış olurum.
  • Gelecekleri kesin değil. Daha Türkiye açıklanmadı.

İron maiden gelse çok müthiş olurdu...
  • Umarım Metallica gelir.
  • 2008'e gidemedik ama gelirse buna kesin giderim..

zaten adam ömrü boyunca türkiyeye 2 defa gelmiş kaçırmamam lzm.
  • Bunuda kaçırırsak bi 10 yıl daha bekleriz heralde napıp edip gitmek lazım .
  • Ben gitmeyi düşünüyorum 2-3 kişi alabilirim yanıma arkadaşlarımdan, varsa forumdan yalnız gidecek falan gelsin grup yaparız.

quote:

Orijinalden alıntı: Cro-X

Bunuda kaçırırsak bi 10 yıl daha bekleriz heralde napıp edip gitmek lazım .

10 yıla müziği bırakırlar herhalde. James 56 yaşında olacak 10 yıl sonra.
  • Arkadaşlar metallica kesin gibi. Zira kuzey ülkelerine maiden giderken bizim bu taraflara metallica geliyor. Yanında kimlerin geleceği merak konusu şu an :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Max_Kolesne

Arkadaşlar metallica kesin gibi. Zira kuzey ülkelerine maiden giderken bizim bu taraflara metallica geliyor. Yanında kimlerin geleceği merak konusu şu an :)

Slayer ile Anthrax fix gibi hocam tüm konserlerde.Birde Heaven and Hell gelir tamam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gushi

quote:

Orijinalden alıntı: Max_Kolesne

Arkadaşlar metallica kesin gibi. Zira kuzey ülkelerine maiden giderken bizim bu taraflara metallica geliyor. Yanında kimlerin geleceği merak konusu şu an :)

Slayer ile Anthrax fix gibi hocam tüm konserlerde.Birde Heaven and Hell gelir tamam

Heaven and Hell biraz zor çünkü Dio mide kanserine yakalandı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: G.Eroğlu

Ben gitmeyi düşünüyorum 2-3 kişi alabilirim yanıma arkadaşlarımdan, varsa forumdan yalnız gidecek falan gelsin grup yaparız.

quote:

Orijinalden alıntı: Cro-X

Bunuda kaçırırsak bi 10 yıl daha bekleriz heralde napıp edip gitmek lazım .

10 yıla müziği bırakırlar herhalde. James 56 yaşında olacak 10 yıl sonra.

Tek korkum benimde arkadaş bulamam olıcak banko gidiyorum arkadaş bulamazsam sizle irtibata geçerim.
  • sonisphere ingiltere , finlandiya, isveç ayaklarında iron maiden çalarken organizatörler yine bize metallicayı kakalayacaklar. Bi canlı canlı maiden izlemek kısmet olmadı ya.
  • Kakalayacak dediğiniz gruba bakıyorum,sonra bu ülkede neden adam gibi metal festivali olmadığını,neden grupların moruklama dönemlerinde anca gelebildiğini anlıyorum.
  • Doğru söze ne hacet.Dünyanın belkide en çok bilinen grubu,kakalanıyor.Varsın hep kakalansın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gushi

Doğru söze ne hacet.Dünyanın belkide en çok bilinen grubu,kakalanıyor.Varsın hep kakalansın

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ɛnslaved

Kakalayacak dediğiniz gruba bakıyorum,sonra bu ülkede neden adam gibi metal festivali olmadığını,neden grupların moruklama dönemlerinde anca gelebildiğini anlıyorum.

metal festivali niye olmuyor? çünkü türkiye kaliteli bir metalci kitlesine sahip değil. 2008de metallicadan 2 hafta önce judas priest konseri vardı. Kalite olarak birbiriyle yarışabilecek 2 metal grubu. 2sine de gittim ben ancak judas priestte satılan bilet 3000lerdeyken metallicada 45000lerdeydi. Bunun nedeni ne ? metal diyince aklına metallicadan başka grup gelmeyen lakin metal müzik dinliyorum çok kuulum diye gezen ergenler. Metallica sahneye çıtkığında kafasına metallica bandanası takmış, arkasını dönüp bana "agaaa grup budur yaw" diyen kıro 1-2 tip bile vardı.

Sonuç olarak aynı festivalde headliner olarak metallica ya da iron maiden seçilebilecekken türk organizatörler metallicanın 2 sene önce çektiği izleyici kitlesine güvenerek tekrardan metallicayı tercih ediyor. Türkiyedeki metal kültürünün metallicanın ötesine geçmesine izin verilmiyor. Maidenın çıkabileceği bir festivalde metallicayı kakalıyor bize organizatörler. (gir bir metal bara sor maiden mi metallica mı gelsin diye adamı domaltırlar orda nası maidenle metallicayı kıyaslarsın diye)
  • @Yordis:Katılıyorum..

Başlık kesin diyor ama Metallica'nın Türkiye'ye geleceğinin kesin olduğuyla ilgili kaynak verebilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bbjk1985

@Yordis:Katılıyorum..

Başlık kesin diyor ama Metallica'nın Türkiye'ye geleceğinin kesin olduğuyla ilgili kaynak verebilir misiniz?

kesinleşti o bugün ntvde açıklayacaklardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yordis

quote:

Orijinalden alıntı: Bbjk1985

@Yordis:Katılıyorum..

kesinleşti o bugün ntvde açıklayacaklardı.

Gece Gündüz de festival hakkında bilgi verilecek deniyordu ama meclis bütçe görüşmesi yüzünden yayınlanmadı yarına artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Crowley -- 14 Aralık 2009; 20:00:04 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.