Şimdi Ara

Sonisphere Festival ANA BAŞLIK (208. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.160
Cevap
1
Favori
117.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 204205206207208
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu konuyu daha çok seviyorum.Ve buradan konuşma taraftarıyım
  • Bence de buradan konuşulsun. Konu başlığı ve ilk mesaj düzenlendi mi tamamdır. Gerek yoktu diğer konuya.
  • Niye gerek yoktu ki ? Bence gayet de vardı.

Mesela bu sene olacak,gideceğiz fotoğraf video falan koyacağız. Millet rastgele 40. sayfaya bakacak atıyorum, geçen seneki festivalden esanteneler.
    Diğer kon daha mantıklı
  • Fotoğraf ve video paylaşımları zaten ayrı bir başlıkta toplanıyor, 2010 un fotoğraf, video paylaşımlarının linkini ilk mesajda görebilirsiniz ilk mesajı düzenleyeceğim ben ama resmi açıklama gelince düzenleyeceğim

Bir de madem yeni konu açılacaktı, ben açayım dediğinde neden karşı çıkıldı ki :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Max_Kolesne -- 7 Kasım 2010; 18:49:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0RK

quote:

Orijinalden alıntı: Cpt.Shooter2

O liste baya zor.Metallica albüm çalışmaları için gitmişti bu sene geliceklerini sanmıyorum.Slayer,Megadeth ise 2 yıl aynı ülkeye gitmez gibi geliyor.Gun's N Roses'in dağılmış kadrosuyla geliceğini de sanmıyorum.Belki Slash gelebilir.AC/DC gelebilir.Dream Theater gelirse müthiş olur.Iron Maiden gelicek gibi sanki.Fakat Bon Jovi Soniphsere'ye gelmiyor.Başka bir organizasyon daha var galiba.

Nasıl bir yazım hatası bu combo olmuş

Ne yazmışım la öyleBir arkadaşta sahne içi alıcam bileti demişti o geldi aklıma

• Öteki konudan arkadaşlar.
  • Öbür konu festival ajandasıymış yahu, ben Sonisphere'a ayrı olarak buradan devam ederim, bu konuyla aramda duygusal bir bağ var Ayrıca ben 2011 konusu açayım mı dediğimde herkes bu konudan devam edelim dediyse ben bu konudan devam ederim

Son olarak da bu konuyla ilgili bir değişiklik yapılırken bana da sorulmasını isterdim ben, sonuçta 1 senedir bu konuyla ilgileniyordum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Max_Kolesne -- 7 Kasım 2010; 23:02:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Max_Kolesne

Öbür konu festival ajandasıymış yahu, ben Sonisphere'a ayrı olarak buradan devam ederim, bu konuyla aramda duygusal bir bağ var Ayrıca ben 2011 konusu açayım mı dediğimde herkes bu konudan devam edelim dediyse ben bu konudan devam ederim

Son olarak da bu konuyla ilgili bir değişiklik yapılırken bana da sorulmasını isterdim ben, sonuçta 1 senedir bu konuyla ilgileniyordum :)

Olay duygusal bağ olayı değil. Bu konu çok doldu. Seneye de çok zor olur. Ben diğer konuyu Sonisphere 2011 diye açtım ama sonra hepsi bir başlıkta toplansın dedim.
    İsterseniz o konuyu sizin üzerinize vereyim yani sorun değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: smd

quote:

Öbür konu festival ajandasıymış yahu, ben Sonisphere'a ayrı olarak buradan devam ederim, bu konuyla aramda duygusal bir bağ var Ayrıca ben 2011 konusu açayım mı dediğimde herkes bu konudan devam edelim dediyse ben bu konudan devam ederim

Olay duygusal bağ olayı değil. Bu konu çok doldu. Seneye de çok zor olur. Ben diğer konuyu Sonisphere 2011 diye açtım ama sonra hepsi bir başlıkta toplansın dedim.
    İsterseniz o konuyu sizin üzerinize vereyim yani sorun değil.

Olur valla hocam, ilgilenecek bir başlığım olmazsa hayatımda boşluk olur benim

• quote:

Aradaşlar 2011 için Ekşi'de adamın biri şöyle bir şey yazmış, %98 sallamasyon ama yazayım dedim ben yine de

8 temmuz cuma:
    alter bridge
    cynic
    black label society
    nick cave and the bad seeds
    king diamond

9 temmuz cumartesi:
    wolfmother
    the dillinger escape plan
    lynyrd skynyrd
    morbid angel
    bon jovi

10 temmuz pazar:
    pendulum
    porcupine tree
    them crooked vultures
    motörhead

Baya sallamasyonmuş hemde

• quote:

Orijinalden alıntı: St.Rendroy

quote:

Aradaşlar 2011 için Ekşi'de adamın biri şöyle bir şey yazmış, %98 sallamasyon ama yazayım dedim ben yine de

8 temmuz cuma:
    alter bridge
    cynic
    black label society
    king diamond

9 temmuz cumartesi:
    wolfmother
    lynyrd skynyrd
    morbid angel
    bon jovi

10 temmuz pazar:
    pendulum
    porcupine tree
    them crooked vultures
    motörhead

Başka bi ülkenin listesidir bu.
    Burada 18-19 temmuzda yapılacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Drummer

quote:

quote:

8 temmuz cuma:
    alter bridge
    cynic
    black label society
    king diamond

9 temmuz cumartesi:
    wolfmother
    lynyrd skynyrd
    morbid angel
    bon jovi

10 temmuz pazar:
    pendulum
    porcupine tree
    them crooked vultures
    motörhead

Temmuz?

• quote:

quote:

quote:

8 temmuz cuma:
    alter bridge
    cynic
    black label society
    king diamond

9 temmuz cumartesi:
    wolfmother
    lynyrd skynyrd
    morbid angel
    bon jovi

10 temmuz pazar:
    pendulum
    porcupine tree
    them crooked vultures
    motörhead

Len olm adam bunu geçen sene yazmış

• rakın kok şeysini şeyettirdim, bombok oldu muhabbet neyse.
  • quote:

rakın kok şeysini şeyettirdim, bombok oldu muhabbet neyse.

Aynen
  • ulan sanki rock n coke başka ülkelerde yapılıyormuş gibi.
  • Ya o değilde 20 yıl felan sonra bu grupların neredeyse hepsi müzik yapamaz, konser veremez durumda olucak. O zaman ne yapıcaz biz.

Düşünsenize Justin, selena gibiler heryerde konser verip müzik yaparlarken(yaptıklarını sanarken) james hetfield, bruce dickinson, lemmy gibiler göçmüş gitmiş olucak aramızdan.

Hüzünlendim yine gece gece...

• quote:

Şu Volbeat ile Hayko'nun yerinin değişmesi olayında kimse bana yardımcı olmayacak mı Volbeat 1 saat çalsın, Hayko'yu her zaman izleyebilir zaten sevenleri ama Volbeat bir daha gelir mi bilinmez
    volbeat izlemişsin daha ne. hayatımdaki en büyük pişmanlığım sonisphere'ı kaçırmak
  • 
Sayfa: önceki 204205206207208
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.