Şimdi Ara

Sonim XP3300, dayanıklılık konusunda Guinness Rekorlar Kitabı'na girdi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
6.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Dağ,bayırda düşürmekten korkulmayacak bir cihaz kuşkusuz.Normal,günlük hayatta pek kullanıcısı olmaz.
  • Atatürk zamanında bu telefon çıkmış olsaydı sanırım saati yerine bu telefonu kalbinin üstünde taşırdı ^^
  • üzerine çekiçle vurasım geldi
  • bizimkiler bu telefonu alsa koruyucu kılıf ararlar bide
  • sadece konuşma ve mesajlaşma :D gerçi firmalar isterse htc desire'a bile bunun kadar olmasada sağlam kasalar yapabilirler
  • merak ettim fiyatlarına bakayım dedim :D neyle karşılaştığımı anlayabiliyorsunuz sanırım değermi sizce :D
  • Almanya fiyatı Xperia Arc ile aynı. Tr ye gelse 1250 civarı olacaktır.

250 tl ye bu kadar sağlam olmasada Samsung b2100 alınabiliyor.
  • Reklam böyle olur.Sağlamlık yanında birde 2 yıl sonra yeni telefon alma derdinden kurtulsak çok iyi olur.
    sadece arama ve mesaj olarak kullanılbilen telefonları özledim yaw
  • uzun süredir takip ediyorum sonim abim söyledi bende marka olarak ilk defa duydum abim dedi gir youtubede testleri var 500 farklı kimyasal dayanabiliyormuş telefon bu yetmiyormuş gibi birde kaynatıyolar makarna ile birlkte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enja -- 3 Eylül 2011; 20:45:41 >
  • yahu bu telefon videodaki replayde mavi brandanın üzerine düşüyo, adam gidip betonun ortasından alıyor. reklam vari bişe olmasın bu video
  • takoz olarak bile gönül rahatlığıyla kullanılabilir
  • Dayanıklılığı kadar batarya süresi de iyiyse kamp yapanlar , macera prestler için birebir bir ürün.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.