Şimdi Ara

[SONA ERDİ]Vodafone Frezone HerYöne 500DK 5000SMS 1000 MMS 2GB İNTERNET >25 TL< (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
208
Cevap
6
Favori
11.587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: e_capkan

Kardesim hattini 3 genc yazip 500 dk 1gb 5000sms 25 tl lik pakete gecirmistik
    Az once tl yuklettik ama +1gb internet gelmedi

bu genc3 paketini kullananlara dahil değil mevcut vodafone aboneleri için +1 gb yok yeni hat alıp veya numarasını taşıyıp hepsi paketini almış olanlara var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Janti

Avea'daydım az önce geçiş işlemlerini hallettim. 2-5 gün içerisinde geçer sanırım. Sonrasında bu tarifeyi yapacağım.

Hangi tarifeye geçiş için başvurdunuz ? Cep özgür falan mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: moral83

quote:

Orijinalden alıntı: Janti

Avea'daydım az önce geçiş işlemlerini hallettim. 2-5 gün içerisinde geçer sanırım. Sonrasında bu tarifeyi yapacağım.

Hangi tarifeye geçiş için başvurdunuz ? Cep özgür falan mı ?

Açıkçası tarife olarak neye aldı bilmiyorum tabii paketi kastetmediyseniz. Freezone olarak tanımlıyorum dedi sadece. Bu paketi istediğimi söyledim, hat açılınca HEPSI yazıp, 7000'e göndermek yeterliymiş.

bkz paket bilgisi:http://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/Duble-Internet.php

• quote:

Orijinalden alıntı: asabi

quote:

bu genc3 paketini kullananlara dahil değil mevcut vodafone aboneleri için +1 gb yok yeni hat alıp veya numarasını taşıyıp hepsi paketini almış olanlara var

Mevcut abonelerde kullanabilir yaziyor sitesinde
    Hepsi yaz 7000 bine mi yollasak

Ekleme
    quote:

Hepsi Birarada Özgürlük Paketine üye olan aboneler otomatik olarak kampanyadan yararlanmaya başlayacaktır (aboneler kayıt olmaya gerek olmadan +1GB ve +1.000 MMS alacaklardır)

Boyle yaziyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e_capkan -- 2 Mart 2014; 17:18:45 >

• Turkcell genç tarifeden vodafone a geçmek için başvuruyu yaptım. Umarım pişman olmam.

Turkcell genç 500 dk her yöne+1 gb internet 30 tl idi
  • Yeni TL yukledim ama +1gb internet gelmedi hepsi paketi abonesiyim eski kayitlilara vermiyor heralde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thema

Yeni TL yukledim ama +1gb internet gelmedi hepsi paketi abonesiyim eski kayitlilara vermiyor heralde

aynen vermiyor.
  • quote:

3 Genç yazıp nereye yolladınız hocam? SMS ve konuşma paketi her yöne mi? ve fiyatı 25 lira mı?

• pakete üye olamıyorum, 4 senelik Vodafone kullanıcısıyım yeni hat alanlar ve hattını yeni taşıyanlar yararlanabiliyorken biz yararlanamıyoruz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Fevzi_aldemir

quote:

3 Genç yazıp nereye yolladınız hocam? SMS ve konuşma paketi her yöne mi? ve fiyatı 25 lira mı?

1-2 gunluguneydi o kampanya

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Fevzi_aldemir

quote:

1-2 gunluguneydi o kampanya

anladım hocam, teşekkürler.

• Arkadaşlar bugün vodafone geçişim onaylandı ben bu 2gb 5000 sms 500dk 1000sms paketini yapmak istiyorum daha hiç bir kulube uye olmadım freezone gecmem lazım sanırım nasıl bir yol izlemeliyim ?

• Bu paket bitti mi?

• Ben 25'i bitirdim 26'dan gün alıyorum. Anladığım kadarıyla 88 doğumlular alamıyor ama 89 olanlar alıyor sanırım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sugar_klavyeci

Ben 25'i bitirdim 26'dan gün alıyorum. Anladığım kadarıyla 88 doğumlular alamıyor ama 89 olanlar alıyor sanırım?

25 dahil ve altı yaşlarr alır (26 dahil değil)

• Benim gibi 30 yaş ve üzeri olanlar ne yapacak. Hepsi genclere çalışıyor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Thema

Yeni TL yukledim ama +1gb internet gelmedi hepsi paketi abonesiyim eski kayitlilara vermiyor heralde

aynen vermiyor.

Ek 1 gb vermesi lazım ama vermiyor.Halbuki eski üyelerde faydalanabilir yazıyor.
    Biraz önce 542 yi aradım.Siz 3 ü 1 arada paketine üyesiniz.Hepsi bir arada özgürlük paketinde değilsiniz diyor.Bu nedenle faydalanamıyormuşuz.
    Ama benim hattım ocak ayında hepsi bir arada özgürlük olarak açıldı hatta mesajları falan geldi dedim.Yok diyor.
    Anlaşılan vodafone hattı öyle açtı sonra paketimizi katakulli ile 3 ü 1 arada olarak değiştirdi.Zaten kaç zamandır SOR HEPSI yazıp 7000 e mesaj atınca da bu pakete üye değilsiniz diyor.
    Buradan benim iradem dışında paketimi değiştirdikleri için kendilerine kocaman bir diyorum.

• bu tarifenin en kötü yanı yeni hat alımlarında ve numara taşımada geçerli olması.

Halbuki vodafone diğerlerinden bu konuda ayrılıyordu ama artık iyice ayrımcı operatör olmaya başladı.
  • Eski abonelere niye yok

• quote:

Orijinalden alıntı: bird-hunter

telsiz kullanım ücreti vs gibi şeylerle fatura 25 tl'den fazla mı geliyor ? yoksa tam 25 tl olarak mı geliyor ??

faturalısını kullanıyorum ekstra telsiz ücreti ekleniyor.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.