Şimdi Ara

Son Yılların En Güzel Futbol Sezonu Geliyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
1
Favori
590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Super lig yine zevksiz gececek.Bjk rakipsiz yine her hafta lider.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bundesliga'da Bayern olmasa izlemesi en zevkli lig aslinda ama bu sezonda sonuc belli.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lionel Andres Messi

Adam Lig Tv virali gibi. Okudukça izleyesin geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bob Seger

Tottenham ilk uce giremez bu sene.

Sezon sonund alintilarim tekrar bunu

• quote:

Orijinalden alıntı: yusei

quote:

Orijinalden alıntı: Bob Seger

Tottenham ilk uce giremez bu sene.

Sezon sonund alintilarim tekrar bunu

Görüyorum ve artırıyorum; ilk 4'e giremez.
  • Büyük süpriz olmaz Leicester gibi ama ManU ve M.City'den beklenenden az performans bekliyorum.

Spurs gene Şl'ye katılır. Kadroları aynı sayılır ve güçlendiler. Liverpool ve Chelsea'den büyük çıkış bekliyorum diğer takımlara göre. West Ham içinse düşüş bekliyorum.

Arsenal'li olarak ise önümüzdeki sezon oynayacağımız futbol bizi geçen sene şampiyon yapabilecek düzeyde olacaktır ama bu sezon lig daha zor. Libero ve sakatlık sorunlarını çözdük.

• avrupada durumlar güzel. türk liginde politik olaylardan dolayı çok kan kaybetti takımlar.yerlerine alacak adamlar, gidenler kadar etkili olamayacak bence.

henüz transfer dönemi bitmedi tabi ki ama şimdlik;

trabzonspor genç ve ucuz maliyetli oyuncular aldı. daha da alacaklar gibi onazi,castillo gibi. 2008'deki oluşum yeniden yapılıyor. ama hala gitmesi gerekenler gitmedi. cardozo,cavanda,erkan,özer,musa,yatabare,sefa hala takımdalar. nerden baksan yıllık 8 milyon euro maaşları var toplam. yazık günah

beşiktaş adrianoyu aldı. gomez ve ismail gitti. transfere devam edeceklerdir

fenerde van persie kalıyor. nani gitti ama nani gibi hatta daha iyisini fb alacaktır zaten. emenike ve salih iş yapacaktır. defans hattı güzel sol bek hariç.

gs ise mecburi sessiz bu dönemde. emrah başsanı aldılar. gs den yine kimse başarı beklemesin.

konyaspor aynı başarıyı tekrar gösteremeyecek bence.

ibb yine yukarda bitirir. en güzel futbolu oynayan takımlardan biri son 2 yıldır. kadroları iyi

kasımpaşadan yine bişe olmaz.

öyle işte.

• 2014-15 ve 2015-16 çok sıradan geçti.En son ''eh işte'' diyebileceğimiz 2013-14 sezonu vardı o kadar.Futbol gittikçe monotonlaştı,umarım bu sene farklı güzel bir sezon izleriz tüm dünyada
  • quote:

Orijinalden alıntı: bcan402

avrupada durumlar güzel. türk liginde politik olaylardan dolayı çok kan kaybetti takımlar.yerlerine alacak adamlar, gidenler kadar etkili olamayacak bence.

henüz transfer dönemi bitmedi tabi ki ama şimdlik;

trabzonspor genç ve ucuz maliyetli oyuncular aldı. daha da alacaklar gibi onazi,castillo gibi. 2008'deki oluşum yeniden yapılıyor. ama hala gitmesi gerekenler gitmedi. cardozo,cavanda,erkan,özer,musa,yatabare,sefa hala takımdalar. nerden baksan yıllık 8 milyon euro maaşları var toplam. yazık günah

beşiktaş adrianoyu aldı. gomez ve ismail gitti. transfere devam edeceklerdir

fenerde van persie kalıyor. nani gitti ama nani gibi hatta daha iyisini fb alacaktır zaten. emenike ve salih iş yapacaktır. defans hattı güzel sol bek hariç.

gs ise mecburi sessiz bu dönemde. emrah başsanı aldılar. gs den yine kimse başarı beklemesin.

konyaspor aynı başarıyı tekrar gösteremeyecek bence.

ibb yine yukarda bitirir. en güzel futbolu oynayan takımlardan biri son 2 yıldır. kadroları iyi

kasımpaşadan yine bişe olmaz.

öyle işte.

Dediklerine hemen hemen katiliyorum hocam.

Ulkede yasanan son olaylardan sonra bazi oyuncular belki gitmek istiyordur belkide olaylari bahane ederek direk kurtulmak istiyordur buradaki kuluplerden.

Bunlardan biride kesinlikle Gomez dir.

Adam dediki lig bitsin,kupayi alalim,transfer sezonu acilsin gibi ivir zivir laflarla kac aydir takimi ve taraftarlari bekletiyordu. Yeni kontrata yanasmiyordu.

Son teror olaylarinin yasanmasiyla beraber Gomez efendiye gundogdu ve icinde biriktirdiklerini teror bahanesiyle ortaya dokmus oldu.

Hani bir oyuncu elbet gider,gitmek ister kimsenin karsi ciktigi yok ama bu adamin yaptigi tam anlamiyla vefasizlik.

Teroru bahane ederek "bu ulkede yasanmaz, bu ulkede futbol oynanmaz" mesaji vermeye calisiyor. Ulkeye gelecek yabanci oyuncularin akillarinda soru isaretlerini her zaman birakir bu tur aciklamalar. Halihazirda Sosa'da takimdan ayrilmak istiyorken Gomez'in gaz vermesiyle Sosa gibi oyunculara da gun dogmus oldu bir bakima bu aciklamalar ile beraber.

• real roma fener psg manu dortmund zenit

şampiyonlar bunlar 😄

• Mishakal kullanıcısına yanıt
    Benimde tahminlerim şöyle;

Barcelona Juventus Fenerbahçe PSG City Bayern

ŞL Şampiyonuda Bayern.
  • yusei kullanıcısına yanıt
    Zaten alıntıla diye yazdım hocam

• Real inter gs psg manu dortmund cska leicster
    Cl de realin

• Neden Real'e güvendiğinizi açıklar mısınız? La Liga'da ki ultra başarısızlıkları, üstüne birde Barcelona'nın akıl dolu transferleri..
  • Bulshizza kullanıcısına yanıt
    Çünkü onlar real madrid
    Şaka ya realliyim o yüzden yazıyorum ama geçen sene BENITEZ denen g*******lı adama rağmen 2. olduk 1 puan farkla.
    Hala umutluyum

• Yanılacaksınız

• _PoSEİDoN_ kullanıcısına yanıt
    Yav yine başladın boş yapmaya. Beşiktaş bölümünde fanatikten farkın yok. Bir de gelmişsin yanılacaksınız demişsin
  • Bazı yorumları yaparken düzgün yazsak boş konuşma felan ne oluyor ? Ben fikrimi yazdım ki premier ligde sevdiğim takım 17 yıldır Arsenal buna rağmen geldim Manu için olumlu düşündüm ki bence öyle olacak. Beşiktaş'a niye bağladın ve bunun fanatiklikle ne alaksı var?

• Premier Lig'de futbol zevkini tavan yaptıracak adam ektedir :

Son Yılların En Güzel Futbol Sezonu Geliyor
  • KKochaKK kullanıcısına yanıt
    arsenal çok daha fazlasını hak ediyor bence. sorun sakatlıklar bence. onun dışında bence epl nin en iyi takımı. bir dönemin united'i dışında hemen hemen her takım kendilerine karşı otobüsü çekiyor.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.