Şimdi Ara

Son raddede 46-47'' için fikirlerinizi almak istiyorum...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
1.363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar yaklaşık 1 buçuk ay sonra düğünüm var nasip olursa. ve 1 aydır da forumda takipteyim ve kendimce f/p oranı yüksek ürünleri keseme uygun olanları çıkardım. Burada sizden bana yardımcı olmanızı bekliyorum. Belirlediğim makinalar:

1) ilk tercihim ve içime en çok sinen SONY 47W805 (Şu anda 3071 TL n11'de. 2900 TL iken kaçırdım ve her yerde 3200 TL. fiyat olarak cazip de değil. )
    2) SAMSUNG 46F7000 (Fiyatı benim için alınabilir değil ama gönlümde bu da var)
    3) LG 47LA860 (SAMSUNG ile beraber fiyatı yüksek olduğu için ikinci gönlümde yatan makine)
    4) PHILIPS 47PFL7008 (şu anda sizinyerinizde 2650 TL ve piyasaya göre 300-600 TL uygun f/p oranı en iyi olan makine)

Sizden yardımını istediğim konu şu: Philips i bu fiyattan bulduktan sonra almak mı yoksa SAMSUNG, LG ya da SONY yi bayram sonrası fiyatı 3000 ve altına düşer diye riske girip beklemek mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: copyright05

Evet arkadaşlar yaklaşık 1 buçuk ay sonra düğünüm var nasip olursa. ve 1 aydır da forumda takipteyim ve kendimce f/p oranı yüksek ürünleri keseme uygun olanları çıkardım. Burada sizden bana yardımcı olmanızı bekliyorum. Belirlediğim makinalar:

1) ilk tercihim ve içime en çok sinen SONY 47W805 (Şu anda 3071 TL n11'de. 2900 TL iken kaçırdım ve her yerde 3200 TL. fiyat olarak cazip de değil. )
    2) SAMSUNG 46F7000 (Fiyatı benim için alınabilir değil ama gönlümde bu da var)
    3) LG 47LA860 (SAMSUNG ile beraber fiyatı yüksek olduğu için ikinci gönlümde yatan makine)
    4) PHILIPS 47PFL7008 (şu anda sizinyerinizde 2650 TL ve piyasaya göre 300-600 TL uygun f/p oranı en iyi olan makine)

Sizden yardımını istediğim konu şu: Philips i bu fiyattan bulduktan sonra almak mı yoksa SAMSUNG, LG ya da SONY yi bayram sonrası fiyatı 3000 ve altına düşer diye riske girip beklemek mi?

Hocam modellerin kaliteleri hakkında hiçbir bilgim yok ama şöyle söylüyeyim.Pahalı her zaman en iyidir diye birşey yok.Birde Kaçırdım dediginiz makine 2900 TL'ye alsanız bile belirli bir süre sonra onun fiyatı düşücek.Ama Samsung LED gerçekten çok parlak ve canlı duruyor.[Samsung Led Modelleri için Genelleme yapıyorum]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haktan21 -- 14 Temmuz 2013; 2:27:34 >

• Muhakkak ben aldıktan sonra düşecektir ama benim en fazla 1 ay vaktim var yani bayram kampanyalarını bekleyebilirim. O saatten sonra bekleme şansım yok :/
  • İlk başta onceliginizi yazın bence. Genel olarak Lg ve samsung smart olayında biraz ilerde. Philips ise görüntü kalitesinde daha iyi. Bende 46_47"tv alacağım. Size tavsiyem bekleyin uygun kampanyayı yakalayın. Tv evde boş boş duracaksa almak mantıklı değil iyi bir kampanya bulmadikca. Örneğin kuzenimin 2 ay sonra düğünü var geçen ay 2.400 tl ye lg la690 aldı. Bugün 2300 fiyatı. O kutusunu acaba kadar belki 2100 e düşecek

Bu arada pfl7008 i o fiyata bulduysaniz hemen alın. Bence 42" modelinin fiyatıyla karıştırılmış olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mpolat35 -- 14 Temmuz 2013; 4:14:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sizinyeriniz diye bir site var cok bahsedildi forumda. Tp vision garantili 47 '' . Uygun oldugu icin almak mantikli mi . Alip 1bucuk ay yatacak kurulumsuz. Zaten bu tv ler arasinda aman aman fark olmaz kalite acisindan. Zira smart diye aldigim tv de de youtube video sorunu yasamak istemem.

• quote:

Sizinyeriniz diye bir site var cok bahsedildi forumda. Tp vision garantili 47 '' . Uygun oldugu icin almak mantikli mi . Alip 1bucuk ay yatacak kurulumsuz. Zaten bu tv ler arasinda aman aman fark olmaz kalite acisindan. Zira smart diye aldigim tv de de youtube video sorunu yasamak istemem.

Sabah 10 da gezdim tekno marketleri 47"7008 ler 3300 gibi bir fiyatı vardı. Led tv lerde cok sorun olduğu için grey ürün almayın bence. 46f6510 2250 tl suan vatanda. Samsung almayı hiç düşünmüyordum ama alabilirim belki

• Kardesim sen de benim ikilemdesin Allah kurtarsin :) grey urun degil ki vakifbankin kendi sitesi. Alanlar garantisinin TP Vision oldugunu soyluyor. Sen de bir goz gezdir istersen. Zaten digerlerinin fiyatlari ayni samsung falan.

• quote:

Kardesim sen de benim ikilemdesin Allah kurtarsin :) grey urun degil ki vakifbankin kendi sitesi. Alanlar garantisinin TP Vision oldugunu soyluyor. Sen de bir goz gezdir istersen. Zaten digerlerinin fiyatlari ayni samsung falan.

Sadece vakıfbank kartı olanlar mı giriş yapabiliyor siteye ?telefondan denedim girmeyi fakat kart numarasi istedi

• evet haklısın. sadece vakıflılar yararlanabiliyor. 542119 ile giriş yapmayı dene...
  • quote:

evet haklısın. sadece vakıflılar yararlanabiliyor. 542119 ile giriş yapmayı dene...

Teşekkür ederim baktım. Alınabilecek tek tv philips orada :) vatandan 2250 ye 46f6510 alacağım büyük ihtimalle

• Benim gibi 1ay beklemeden uygun bulupta TV almayı düşünenler var mı? Makinanın 1ay yatması mantık hatası olur mu üstatlar?
  • Bence erken almak hata olur. Dolar çok yüksek 1 ay daha bekleyip bir şey kaybetmezsin. Tek risk şuan ucuz makinaların stoklarının tükenmesi olur.
  • valla kardeş dayanamayıp 47PFL7008 aldım 1ayda da 350 TL birden düşecekse yapacak bir şey yok artık...
  • quote:

valla kardeş dayanamayıp 47PFL7008 aldım 1ayda da 350 TL birden düşecekse yapacak bir şey yok artık...

Hayırlı olsun güzel günlerde kullan. Vatandan aldın sanrım, ne kadar verdin ? hangi ödeme seçenekleriyle aldın ?
  • Yok birader sizinyerinizden aldım. 2670/6 TL ye. vatanda dün bir mağazasında 3000TL idi o da en ucuzu yani. diğer yerler hep 3300-3400 TL...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi copyright05 -- 16 Temmuz 2013; 14:39:16 >
  • quote:

valla kardeş dayanamayıp 47PFL7008 aldım 1ayda da 350 TL birden düşecekse yapacak bir şey yok artık...

Şuan için o fiyata alınabilecek çok iyi bir tv almışsınız :) Bende o kadar para vermeyi göze alsam o modeli alırdım :) Samsung 46f6510 almadım haftasonu gittim kalmamıştı :) Benim gönlüm zaten philips,sony,panasonic tv almaktan yana :) Teknosada w805 i incelemedim görüntüsü çok güzeldi. Sony e o kadar para veremeyeceğim için bayramda iyi bir indirimle philips alacağım büyük ihtimalle ::)
  • daha iyileri sizin olsun kardeşim
    benim de aklımda w805 vardı aslında ama 3200 TL idi. n11 kampanyasını kaçırınca daha uygununu bulamadım philips aldım. Sony görüntü kalitesi olarak 7008 den çok üstün değil ama daha stabil ve sorunsuz. DVB/T2 desteği olması da cabası... ama her şey paraya bakıyo neticede. Dün de f8500 gördüm muhteşem ötesi resmen ...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.