Şimdi Ara

Son Model VW Passat'ın Rezalet Çarpışma Testi!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
190
Cevap
0
Favori
8.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 ay
  • Cevaplayan Üyeler 69
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 23 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • UmutBG (24 mesaj) haberelectro (18 mesaj) Acil Stop (12 mesaj) lojistisyen (10 mesaj) War Rock (10 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (52 mesaj) Mobil (85 mesaj) Mini (10 mesaj) Uygulama (43 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> Son Model VW Passat'ın Rezalet Çarpışma Testi!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    5101 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    En alt modeli 276.000 tl olan aracın darmadağın olduğu test

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

Eğer piyasaya göre güvenlik sunuyorsa bu dahada rezil bir durum değil mi? 10 senelik Chevrolet bile dünyanın her yerinde 5 yıldız almışken şu araba resmen güvenlik testlerine bir hakaret hemde bu günümüz teknolojisinde.

Şu teneke bassatı beleş verseler istemem, canımı yolda bulmadım.Kimseye de tavsiye etmem, eşinize dostunuza aldırmayın yazıktır.
    Şu testten ötürü söylemiyorum

Arabam serviste başımı çok ağrıttığından , passat var 1-2 haftadır

Beyaz bir de

Üzerine buzdolabı bağla 100m öteden 2 passat üst üste dersin

Ben bu kadar abartılan bir araba daha görmedim

Kötü falan demiyorum kullandığım araçtan üstün olduğu yanlar var ama hiç biri tercih nedeni değil benim için

Dümdüz ruhsuz sürüşü gram keyif vermeyen bir D sınıfı araç

Vw gurup başarılı , firma güçlü , Audi Skoda Seat vs bir sürü firmayı satın almış , satış rakamları hep yukarıda , 2. Elde aynı yıl km de hep kar ettiriyor , peynir ekmek gibi satılıyor vs vs

Ama bunların hiç biri bu arabayı sınıfında iyi bir araba yapmıyor

Kesinlikle tercih etmem
    Bu araba a segmenti ve ayri bi model kim bilir belki maliyeti fazla olmasin diye ilk kasa twingo sasisi uzerine yapilmistir, ama oburu d segmenti tum dunyada bilinen kendini ispatlamis bir model. Kiyaslamak sacma olmus.
    Bu araç ülkemizde satılan araç değil. EuroNcap testlerinde 5 yıldız aldığını bizim ülkemizde satılan modelin YouTube üzerinden aratarak bulabilirsiniz.

Hem siz hem de kanal sahibi clickbait üçkağıtçılığına başvurmuşsunuz
  • Binbaşı
    1822 Mesaj
    ekşide zaten yazmışlar bu araç çin üretimi çin versiyonu ve çin pazarı için satılıyor diye.
    quote:

Orijinalden alıntı: soul4p

niye çinliler insan değil mi bu kadar kötü araç yapılır mı :d
    +1

Çin'de herhalde Passat'lar bedava dağıtılıyor ki arabanın airbaglari sadece kendini koruyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    alaman tankı bu renocu sen anlarsın
    |
    |
    Ister çin olsun ister ruanda olsun,testte olan araç o ülkenin yerli malı olsa eyvallah dersin ama tüm dünyada hatrı sayılır itibarı olan bi markasın.90 model araç sanki hale bak

Hem siz hem de kanal sahibi clickbait üçkağıtçılığına başvurmuşsunuz
    Bu konuyu kesin megane reyiz acar diyordum yanilmadim

Adam tam olarak toplumumuzu yansitiyor.

Kotu olan her seye kotu dese eyvallah, ama sadece Renault haricindeki kotu seyleri gundeme tasiyor. Konu Renault hatasi ise asla agzini bile acmaz ama diger tum markalarin konusunu saniyesine acar. Tanidik geldi mi?

Gecenlerde A4 satip Arteon alinir mi diyen arkadasa “attan inip esege binilmez” derken, ayni hafta icinde baska bir konuda A4 almak isteyen arkadasa “Suslu VW’ye o kadar para verilmez sizin yerinizde olsam bir Megane alirdim, kalan paraya da ev alirdim “ diyebiliyor. Boyle de istikrarli bir arkadasimiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gitarist308 -- 19 Temmuz 2020; 14:17:59 >

• Binbaşı
    1675 Mesaj
    Airbag fake atmis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DoğanGörünümlüToros -- 19 Temmuz 2020; 14:18:2 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1715 Mesaj
    Bak güney afrika üretimi reno nasıl 0 yıldız almış? Ne kadar ekmek o kadar köfte.

https://www.youtube.com/watch?v=ypQeEKpXIMI&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CapriceClassic -- 19 Temmuz 2020; 14:20:52 >

• Yüzbaşı
    626 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: darthskywalker

ekşide zaten yazmışlar bu araç çin üretimi çin versiyonu ve çin pazarı için satılıyor diye.
    Hatta bu oltaya yakalanacak balığı ben dün bekliyordum. Çünkü Otomobil Anlatıcısı hesabı bu videoyu dün paylaştı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: darthskywalker

Zaaaaaaâaaaaaaaaa savunma mekanizmasına bak hele :D kaporta aynı kaporta araba aynı araba işte yemişim piyasasını bildiğin tofaştan hallice izliyoruz görüyoruz.

Eğer piyasaya göre güvenlik sunuyorsa bu dahada rezil bir durum değil mi? 10 senelik Chevrolet bile dünyanın her yerinde 5 yıldız almışken şu araba resmen güvenlik testlerine bir hakaret hemde bu günümüz teknolojisinde.

Şu teneke bassatı beleş verseler istemem, canımı yolda bulmadım.Kimseye de tavsiye etmem, eşinize dostunuza aldırmayın yazıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi War Rock -- 19 Temmuz 2020; 14:6:8 >

Orijinalden alıntı: jademugla

Hatta bu oltaya yakalanacak balığı ben dün bekliyordum. Çünkü Otomobil Anlatıcısı hesabı bu videoyu dün paylaştı.

Alıntıları Göster
    Vw oltaya getirmiş getireceğini, teneke bassatı yarım milyona kakalıyor neredeyse ya sen ona bak işte

kardeş 15 yaşında mısın? video'da diyor ki acaba bu araç bizim ülkemize de geliyor mu diye sormuş. bizim ülkemize gelen euro ncap standartında olan araçlar. keşke bütün dünya'da aynı olsa. sen teneke bassatı alma zaten ben de almam.
    |
    |
    War Rock kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: CapriceClassic

Bak güney afrika üretimi reno nasıl 0 yıldız almış? Ne kadar ekmek o kadar köfte.

https://www.youtube.com/watch?v=ypQeEKpXIMI&feature=youtu.be

Sıfır almış ama a sütunu passat gibi dağılmamış.Ülkeler katı kurallar koysa testte olan passat gibi şu araç gibi dandik araçlar üretemez firmalar

• Binbaşı
    1675 Mesaj

Bu araba a segmenti ve ayri bi model kim bilir belki maliyeti fazla olmasin diye ilk kasa twingo sasisi uzerine yapilmistir, ama oburu d segmenti tum dunyada bilinen kendini ispatlamis bir model. Kiyaslamak sacma olmus.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    CapriceClassic kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Cancer Clinical Trials
Sohbet
Radyo Dinle
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.