Şimdi Ara

Son Gün 30 Nisan !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI SERBEST KIYAFET UYGULAMASI ANKETİ

Lütfen Herkes Oy Versin ;)

Not = Site Açılmazsa Sayfayı Yenileyiniz(F5)...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tugayyalinc.com.tr -- 18 Nisan 2010; 15:42:18 >

• lütfen herkes oy versin ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tugayyalinc.com.tr -- 18 Nisan 2010; 15:48:21 >
  • ne serbest kıyafeti ya aklınız yerindemi sizin? parası olan var olmayan var biri lüks giyecek otekisi bende niye yok diyip bunalıma girecek boyle saçmalıkmı olur okuduğunuz okul değil zaten bari bikaç sene adam gibi giyinin.. kaçınız mezun olduktan sonra kravat takacak çok merak ediyorum bu özgürlüğünüzü üniversiteye saklayın da anlamı olsun.. hoş zaten adam akıllı lise üniforması giydiğiniz de yok utanmasanız kravatınızla ceketinizle bitarafınızı sileceksiniz rezillik diz boyu bi de serbest kıyafet diye yırtınıyorsunuz
  • Arkadaşım O Zaman Hayır Oyla ;)
  • sizin tuzunuz kuru herhalde. almaya imkanı olmayanlar ne yapıcak ? türkiyede yaşıyorsunuz akıllı olun kültürümüzü bozmayın!
  • Arkadaşlar Size Zorla Evet'i Oylayın Demiyorlar ;)
    Hayır'ı Oylayın O Zaman ;)
  • sonucları oy kullandıktan sonra göstermiyorlar bilerek sırf laf olsun diye yapıyolar pek inanmayın heveslenmeyin..sonuclarda dicekler %55 hayır %45 evet uniformaya devam dicekler buraya yazıyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.