Şimdi Ara

Son dönem Laliganın çıkardığı yıldızlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yakın vadede Bu isimler göze çarpıyor Alex Vidal,Otamendi,Griezmann,İsco,Koke,Carvaljal,Alba,Saul Niguez,Baily,Morata,jese,Keylor Navas,Casemiero,Gimenez,Oblak,Alba

İngiliterede ise:Sterling,Sturidge,Kevin De bruyne,Oscar, vb yani öyle büyük bu topçu çıkartışları yok Fifa17 de belki alex hunter bakalım neler yapcak

İnglitere ligi gerek yıldız yetiştirme gerek sportif başarı vb olsun berbat durumdalar şu yukarda yazdıklarım gibi bir isim çıkartamıyorlar.Anca Emre Canı ordan al Mesutu burdan kap AlexİS Sanchez dışardan gelsin.İspanyanın en iyilerinde oynayamayan Santi cazorla david silva Juan Mata gibi isimleri doldur.Artık Realin barçanın ihtiyacı olmadığı zaman Agüero Mesut Dimaria gibi yıldızları al ki bence Agüero tırt çıktı.

Böyle bir sisteme döndü olay ve ingliizler balonlar yerine ciddi adamlara 35.40 lar harcarsa belki yetişirler ispanyollara lakin İspanyol altyapıları özellikle son dönem fabrika gibi işliyor.Atm Real.Barça inanılmaz fabrikalar artık

• Kevin de bruyne ne alaka la almanyadan geldi herif 74 milyona mi ne aldilar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FiveSeveN kullanıcısına yanıt
    öncesinde de ingilterede diye biliyordum o bile değil demek vay be inglitere düşündüğümdende ölüymüş
  • Bugüne kadar kimse ispanya ligi küçümseyici bir konu açmadı ama ingiltere ligi şöyle dandik böyle ezik diye zibil tane konu açıldı bu da ingiltere liginin büyüklüğünü gösterir..
  • de bruyne yi ingilizler mi çıkardı

oscarı ingilizler mi çıkardı

onu bile yapamadılar

ingiltere çöp lig
  • Konu sahibine baktım maşık, direk konuyu kapattım

• beynim yandı hem kapatıp hem mesaj atabilmen başka hangi özelikleriniz var
  • Lukaku,shaw,bellerin,chamberlein,sane,ibe birsürü var bence bale modric gibi isimlerde ispanyada oynuyo

• Dünyanın en iyi tdleri plde en çok izlenen lig pl en rekabetçi lig pl artık boş yapmayın ve biat edin PL futbolun sefiridir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Andres Escobar -- 24 Haziran 2016; 20:29:20 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Andres Escobar kullanıcısına yanıt
    Escobarcım yapma etme avrupada düzenlenen son 24 turnuvanın 17sini ispanyollar kazanmış söyleme böyle yanlış yoldasın daha çok beğeniyor olabailrsin beğeniyor olman daha iyi oylduğu anlamına gelmez rica ediceğim

Son10 ispanyol ingiliz eşleşmesinin 9 nu İspanyollar kazandı yapma etme

Clde yarı final bile nadiren görüyosun son yıllarda yapma etme eyleme güzel forumdaşım

İspanyada Realde Atleticoda Barçada oynayamayan juan mata david silva gibi adamların üzerine kadrolar inşa ediyosun.Valensia Sevilla fakir olmasa onu bile yapamayacaksın.Otomandi Baily David Silva Jesus Navas Negredo ispanyada ikinci sınıf topçu orta seviye takım toqpçusu olarak geçerken.Sizde yıldız olarak değerlendirilyor sizin birinci sınf takımlarınızda oynuyorlar yapma eyleme etme lütfen.

Alex vidal İsco Koke Griezman David Villalar siz kaç verirseniz verin sizi tercih etmiyor takımlarında yedek kalsalar bile hala neyin artisliğindesiniz

• la liga çöp bir lig barca gelene 5 atıyor real geliyor 5 atıyor diğer takımlar kendi aralarında takılıyor barca-real-atletico 3ü kendi arasında takılıyor
  • Scientifique kullanıcısına yanıt
    haklısın premier lig gibi şampiyon olan takımın 6 yemesi gereken bir lig olmalıydı.

maçlar 5-3 falan bitmelyidi basketbol ya bu zaten

Malaga çeyrek final oynarken Deportivo yarı final görürken ingilizlerler ikinci turda eleniyordu aslanım
  • Lig daha kaliteli ve zevkli diyoruz zaten. İngilteredeki herhangi bir takımın Real ve Barça'nın seviyesinde olduğunu iddia etmiyor zaten kimse. Ispanya'da her sene 2 en fazla 3 şampiyon adayı vardır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • isterlerse ingilizler gruptan cıkamasınlar ordaki zevk heyecan hiçbir ligte hiçbir spor müsakabasında bence yok bu benim sahsi görüşüm senin futbol anlayısın farklıdır olabilir
  • inglitered 10 tane zaten son 20 yılda ispanyada daha fazla çeşitte takım şampiyon olmuştur leichester la sayı eşitlendi çeşit olarak boş atış yapmayalamı
  • Scientifique kullanıcısına yanıt
    bu daha iyi oldukları anlamına gelmez onu diyorum beğeniyo olman onları daha yetenekli daha güçlü yapmaz bunu diyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.