Şimdi Ara

Son dakika Şike Savcısı Gürcistana Kaçtı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
0
Favori
2.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fenerli arkadaşların bilmediği birşey var forumun yaş ortalaması çok düşük olduğu için bilgi yanlışı var bu adam şike davası yüzünden kaçmadı ergenekon davasınada bu bakıyordu hani içeriye paşaları atan adamdır kendisi şimdi ise Türkiye Cumhuriyetini ortadan kaldırmak ve Darbe yapmak suçlamasıyla yakalama kararı çıkınca kaçtı gürcistana
  • Bir an önce yakalanma ve cezasını çekmesi dileğiyle,bu adam yüzünden şerefli ikinciliklri kabul eden takımıma leke sürülmüştür,Ama Allah okadar büyük ki sonunda komplo olduğu meydan çıktı gslilerde bidaha biz iki kulübe şikeci yaftası yapıştıramaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Le Lion

quote:

Orijinalden alıntı: mur@t_fb

Genel kurmay baskanini sahte tapelerle hapse attigi icin vatan haini

Fenerbahce baskanini sahte tapelerle hapse attiginda vatan evladi oldu.

Aslinda iki davada da akp ve gulen tarafindan masa olarak kullanildi. Ta ki gulen-akp kavgasi baslayana dek.

Fakat cok renklilere gore balyoz davasinda maşa ( bana gore de oyle ) , şike davasinda devletin adaletli savcisi oldu.

Atalarinda bir tane delikanli da cikip ; " arkadas bu iki davanin da savcisi ayni, birisine karsi cikip digerine inanarak neden karakterimizi zedeliyoruz biz " demedi.

iyi de o zaman bu savcının kaleminden çıkmış bütün iddianameler çöp. öylemi? sanki adam ömrü boyunca 2 kez dava açtı.
    adamın bir davasının kumpas içeriyor olması diğer davası/davalarını da etkiliyor mu?

ben şunu anlamıyorum. madem şike davası aziz yıldırım - gülen çekişmesi yüzünden çıktı (helikopter ihalesi falan filan) bunu ispatlasana kardeşim.
    hadi o dönem iktidar cemaat arası iyiydi söz hakkın olmadı. şimdi çık söyle.
    ama hala inandırıcılıktan ve belgelerden kanıtlardan arındırılmış tek bir söylem var
    O ŞOKO DOVOSO DOĞOL COMOAT DOVOSOYDO
    ee kardeş inandır beni buna. hadi beni boşver çıktığın mahkemeyi inandır aklan hadi

bak balyoz ergenekona adamlar bi sürü aksi delil getirdi deştiler deştiler şimdi milletvekili bile oldular
    ama sizde deşecek alan bile yok.
    varsa yoksa helikopter nato cemaat ama kanıt? kanıt yok fikrimiz böyle yani biz böyle düşünüyoruz diyorsunuz

savcı için yorumumsa. yaa zekeriya çok rahat konuşuyordun, erdoğan sana zırhlı makam aracını bile vermişti ama gel bak şimdi senin yakalama kararı çıkardığın paşalar yurt dışından koşar adım gelirken sen bir hukuk adamı olarak gece gece sıvışıyorsun.

Aynen adamın bütün iddaanameleri çöp . Hukuk fakültesinden mezun olduktan sonraki ilk iddaanamesi bile çöp ?? Mantığa bakar mısın andavaldaki . Son yıllardaki popularitesi en yüksek 2 davanında savcısı bu adam . Birinde vatan haini ötekisi ise bu adamın kasıt gütmediği sıradan bir kamu davası ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Fenerbahçe nin şike davası Cemaat in oyunudur. Açık ve Net ! GS Cemaatin köpeği zaten feneride ele geçirmeye çalıştılar. Aziz kabul etmeyince şikeyi açtılar başımıa.
  • Bu dava Fener'in üzerine oynanmış bir oyundur.

Ama şunu kabul edin. Bu ligte geçtiğimiz 30 sene içerisinde hatır gönül şikesi de dahil, şike yapmamış 1 tane takım yoktur. Niye herkes kör sağır maymunları oynuyor? Hiç olmadı teşvikler havalarda uçuyordu.

Fenerbahçelinin dediği budur. Herkes temiz Fener kaka demek aymazlıktır. Bu dava ise asılsız , usülsüzdür. Şike davasını tüm kulüpleri tüm ayrıntılarıyla zamanın topçuları, teknik direktörleri, hakemleri bazında değerlendirseniz zaten ortaya ne kadar pislik içerisinde oynanmış olan bir lig çıktığını göreceksiniz.

Şimdi süper lig herkesin gözü önünde oynanıyor. Hele siz bir de ikinci lig,üçüncü lig, hele hele amatör kümeyi bilseniz, futbol harici herşey dönüyor...

Sonra da ülke futbolu niye gelişmiyor?! Arkadaşım ligler lig değil ki! Entrika,drama sahnesi olmuş. Sonra da millet devşirmelerle mutlu olmaya çalışıyor. dünya yıldızını aldık naber?! Bu zihniyet bizi dünyada anca averaj takımı yapar. Görünen köy kılavuz istemez.

Ülke futboluna format atılıp, olayı okullara ve mahalli liglerin organize edilip maddi manevi desteklenmesine kadar indirgemezseniz , birkaç çapulcu, mafyatik nevrotik takılır gider. TR ligi de 3. sınıf kalmaya devam eder..

• Cemaat - Fenerbahçe kavgası olduğunu Emre Belezoğlu'nun o dönem apar topar Fener'den gönderilmesiyle anlaşılabilecek bir durum bence.

• Beyler savcı barca maçını izlemeye tiflise gitt. Sakin

• quote:

Orijinalden alıntı: Deniztns

Bu dava Fener'in üzerine oynanmış bir oyundur.

Ama şunu kabul edin. Bu ligte geçtiğimiz 30 sene içerisinde hatır gönül şikesi de dahil, şike yapmamış 1 tane takım yoktur. Niye herkes kör sağır maymunları oynuyor? Hiç olmadı teşvikler havalarda uçuyordu.

Fenerbahçelinin dediği budur. Herkes temiz Fener kaka demek aymazlıktır. Bu dava ise asılsız , usülsüzdür. Şike davasını tüm kulüpleri tüm ayrıntılarıyla zamanın topçuları, teknik direktörleri, hakemleri bazında değerlendirseniz zaten ortaya ne kadar pislik içerisinde oynanmış olan bir lig çıktığını göreceksiniz.

Şimdi süper lig herkesin gözü önünde oynanıyor. Hele siz bir de ikinci lig,üçüncü lig, hele hele amatör kümeyi bilseniz, futbol harici herşey dönüyor...

Sonra da ülke futbolu niye gelişmiyor?! Arkadaşım ligler lig değil ki! Entrika,drama sahnesi olmuş. Sonra da millet devşirmelerle mutlu olmaya çalışıyor. dünya yıldızını aldık naber?! Bu zihniyet bizi dünyada anca averaj takımı yapar. Görünen köy kılavuz istemez.

Ülke futboluna format atılıp, olayı okullara ve mahalli liglerin organize edilip maddi manevi desteklenmesine kadar indirgemezseniz , birkaç çapulcu, mafyatik nevrotik takılır gider. TR ligi de 3. sınıf kalmaya devam eder..

/>

• Son 4 maçın sonucunu bilen zekerya, hakkında yakalama çıkacağını da bildiği için kaçtı. Daha dur iyi günlerin bunlar. SoSözSözde şike davası iddianamesinin arkasını mektup yazmak için kullanırsın, Emenike'nin para sayma görüntülerini de koğuşa asarsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sedat.

Yine saçma sapan sallama haberlerle oyun oynuyorsunuz.. Hee gülüm hee öyle, takılın şike yok bla bla bla v.s.v.s.

Konuya verilecek en güzel cevap
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neo

quote:

quote:

quote:

quote:

Genel kurmay baskanini sahte tapelerle hapse attigi icin vatan haini

Fenerbahce baskanini sahte tapelerle hapse attiginda vatan evladi oldu.

Aslinda iki davada da akp ve gulen tarafindan masa olarak kullanildi. Ta ki gulen-akp kavgasi baslayana dek.

Fakat cok renklilere gore balyoz davasinda maşa ( bana gore de oyle ) , şike davasinda devletin adaletli savcisi oldu.

Atalarinda bir tane delikanli da cikip ; " arkadas bu iki davanin da savcisi ayni, birisine karsi cikip digerine inanarak neden karakterimizi zedeliyoruz biz " demedi.

iyi de o zaman bu savcının kaleminden çıkmış bütün iddianameler çöp. öylemi? sanki adam ömrü boyunca 2 kez dava açtı.
    adamın bir davasının kumpas içeriyor olması diğer davası/davalarını da etkiliyor mu?

ben şunu anlamıyorum. madem şike davası aziz yıldırım - gülen çekişmesi yüzünden çıktı (helikopter ihalesi falan filan) bunu ispatlasana kardeşim.
    hadi o dönem iktidar cemaat arası iyiydi söz hakkın olmadı. şimdi çık söyle.
    ama hala inandırıcılıktan ve belgelerden kanıtlardan arındırılmış tek bir söylem var
    O ŞOKO DOVOSO DOĞOL COMOAT DOVOSOYDO
    ee kardeş inandır beni buna. hadi beni boşver çıktığın mahkemeyi inandır aklan hadi

bak balyoz ergenekona adamlar bi sürü aksi delil getirdi deştiler deştiler şimdi milletvekili bile oldular
    ama sizde deşecek alan bile yok.
    varsa yoksa helikopter nato cemaat ama kanıt? kanıt yok fikrimiz böyle yani biz böyle düşünüyoruz diyorsunuz

savcı için yorumumsa. yaa zekeriya çok rahat konuşuyordun, erdoğan sana zırhlı makam aracını bile vermişti ama gel bak şimdi senin yakalama kararı çıkardığın paşalar yurt dışından koşar adım gelirken sen bir hukuk adamı olarak gece gece sıvışıyorsun.

Sen şike davasini hic takip etmemissin dostum. Qtm nin para sayma goruntuleri ve siyah poset haberleri ile 4 senen bosuna gitmis.

İddaa makaminin elinde ses kaydi dahi olmayan kirpma tapelerden baska ne var da, ben kanit sunayim sana.

Ayrica davali degil, iddaa makami kanitlamakla yukumludur

telaş yapmayın 2011 den beri aynı şeyi söyleyen biziz. sürekli başkanlarının geliştirdiği söyleme göre hareket edenler ise sizler.

mahkeme kararını verdi. yani adamlar işi kanıtlayalı çok oldu
    hala "herkes suçu ispat edilene kadar suçsuzdur" demeyin yani.
    anlamı yok komik oluyorsunuz.

bu sürete,
    savcılık "tamam kararı verdik ama sayın hakimim ben bu cezaların daha az olmasını istiyorum, sen sanki biraz abarttın. bak yasalarda değişti gel biraz düşürelim şu cezaları" dedi
    ve yeni bir mütalaa yazdı...

siz de tabi "ooo yeniden yargılama başladı bakın karar yanlışmış işte biz haklıyız olom, göreceksiniz hepimiz aklanıcaz siz burda ötenler de öyle kalacaksınız" kafasına ulaştınız
    dediğim gibi gereği yok bunların.

merak etmeyin, dava sürecini gayet yakından takip ettim.
    dışarıda başka mahkemede başka ifade verenleri de gördük.

size bundan sonraki süreci de yazayım madem.
    yeniden yargılama neticesindeki nihai karar: "yaz kızım, xyz kişilerinin daha önce tutuklu yargılandıkları sürenin de gözönünde bulundurulup salıverilmesine blablabla karar verilmiştir."
    karar aynen böyle olacak ve sonra da buraya gelip yaa bakın aziz yıldırım ceza almadı aklandı yazacaksınız.
    oysa karara göre aldığı ceza daha önce tutuklu yargılandıkları cezaya eş tutulacak ve serbest kalacaklar bu süreç de bitecek.
    siz de başımıza helikopter nato falan diye bela olacaksınız hepsi bu.

@Neo @bazen13

Konuş konuş dava bitince öttürürüz.

Hangi dava..? Taraf olduğunuz akp mahkemelerindeki davadan mı bahsediyorsun??

• gsliler kendilerini inandırmışlar yargı bizi aklayınca ne kulp bulacaksınız çok merak ediyorum
  • Zekeriya Öz sadece fasulye, bir de bunun yandaşları vardır "Rasim Ozan Kütahyalı" denen AKP yalakası ve diğerleri, hepsinin hesabı sorulacak az kaldı.
  • Bakın durum çok vahim buda canlı kanıtıdır.

Türk Silahlı Kuvvetlerinin birçok albayı,subayı içeri alındı.

Bu ülkenin Genel Kurmay Başkanını bile terör örgütü ve vatana ihanet suçlamasıyla içeri aldılar.

Ne kadar Atatürkçü asker varsa sahte delillerle içeri alındı.Kimisi bunu şerefine yediremedi intihar etti kimisi ordudan atıldı düzeni bozuldu.

Ama yerlerine başka askerler geçti,birilerinin adamı olan askerler geçti o üst kademelere.

Bu savcılar yurtdışına kaçtılar şimdi ama bu ülkenin ordusunda sayısı bilinmeyen "birilerinin"adamları var artık.

İşte asıl darbe girişimi budur..! ülkenin Atatürkçü subayları içeri alınıp sahte delillerle görevlerinden uzaklaştırıldılar.

Türkiye'nin en büyük spor kulüplerinden Fenerbahçe'ye de yapılan buydu ama Fenerbahçeliler şike iftirası sürecinde de takımlarını yanlız bırakmadılar ve ayakta kaldılar.

• dr20mouse kullanıcısına yanıt
    1-Kimse kumpas demiyor. Bu ülkede şike yapmadım diyen takımın ağzından yalan akıyordur deniyor. Fenerbahçe piyon olarak kullanılmıştır kaldı ki Beşiktaş da kurunun yanına yaş olmuştur. Olay böyle değerlendriliyor. 2-Dolayısıyla samimiyetten bahsediliyor. Kaçış yolu aramanıza gerek yok bu ülke kutuları da videoları da vs gördü ama sizin samimiyetsizliğinizi daha fazla gördü deniliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1. Selim

yazık buna inanan gslilere ve tslilere. işin garibi balyoza inanmazken ne hikmetse aynı kadronun şike soruşturmasına inanıyorlar. nasıl bir beyin yapısı bunlardaki anlamak güç.

Balyozun ergenekonun ( isimler bile özel seçilmiş) sahte olduğu komplo olduğu zaten aksi delillerle ispatlandı. Buna inanmıyorum diyen insan zaten ya abd hayranı falan olması lazım ya da vatan haini. Yıllarca sahte deliller sonradan uydurulan şeylerle insanların hayatlarını çaldılar. Ergenekon adı bir davaya neden verilir? Bunu sırf TÜRK değerlerini yok etmek için sanki kötü bir şeymiş gibi empoze etmek için seçtiler. Nickini 1. Selim diye alan birisinin bile bunu işte darbeciler yargılanıyor diye algılamış olması acınası gerçekten.
  • SABIR........

elbette bizim de konuşacağımız vehesap soracağımız günler gelecek.

o gün geldiğinde,
    tüm bu şakşakçılara söyleyeceğimiz bir çift laf olacak....

işte ogün yeniden doğduğumuz gün olacak....
    eskisinden daha güçlü ve daha acımasız.....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Günün en komik olayı TSK başındaki adama (!) devlet üstün hizmet ve şeref madalyası verdiler....

Çok ilginç bir ülke haline geldik....
  • 1. Türkiye de şike işine bulaşmamış kulüp yoktur.
    2. Tüm şike olayı Fenerbahçenin üstüne yıkılmak istenmiştir ve asıl sorun buradan çıkmıştır. 50 yıllık pislik Fenerbahçenin üstüne atılmıştır.
    3. Şike operasyonunu yapan ekip sahte delil üretmekten kumpas kurmaktan sabıkalı bu adamların gördüğü bütün davalar otomatik olarak çökmüştür.
    Son olarak videolar paralar vs diyen arkadaşlara sözüm tüm bunlar olurken Polis neden suçüstü yapmamıştır. Suç üstü yap deliller taze olsun 3 ay 5 ay sonra yap bozun parçaları gibi ülkenin önünde tezgah yapıp koyma.
    Ve son olarak çoğu kişi inanmak istediğine inanır zaten deliller gerçek yada sahte hiç önemli değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: yununu

zamanında fenerbahçeyi yargılarken savunma hakkı bile vermeden içeri atmışlardı

şimdi ne tuhaftır ki sayın zekeriya öz kendisi savunmamız alınmadan karar verdiler diyor...

keser döner sap döner gün gelir hesap döner demişler.......fbnin savunma hakkı nerdeydi ozaman zekeriya diye sormazlar mı adama

Sıra bunlara geldi,zaman gelecek tayyıbede sıra gelecek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.