Şimdi Ara

Son dakika Şike Savcısı Gürcistana Kaçtı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
0
Favori
2.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • pkk ve paralel örgüt bu ülkenin en büyük belalarıdır.
  • Bu olaya at gözlükleriyle bakanlara bir daha hatyrlatalym.

- Aziz Yyldyrym göz altyna alynaca?y sabahy saat 7 de takym elbislerini giymi?, kapyyy çalan ekibe kapyyy kendisi açmy?tyr.
    - Hapiste yatmy?, istifa et denmi?, ailesine bile tehditler savrulmu?, hepsine gerekli cevaby ?u andaki bulundu?u konumu ile vermi?tir.
    - Fenerbahçe spor kulübü borsa de?eri 1 milyar euro'yu bulmu?ken ba?yna o olaylar gelmi?, de?eri 350 milyon'a dü?mü?, yani %65 gerilemi?, bugün Nani ve RVP'yi transfer edecek yapyya yükselmi?tir.

Evet ?ike yaptyk dimi? Bu aptal ligde ?ike yapmaya gerek yok, anamyzyn ligi zaten. ?ike'nin ligdeki tarifine uyan tüm hareketler tüm takymlarca zaten yapylmy?tyr, yapmady?yny idda eden kaypaktyr.

Son not, ?u ba?ymyza gelen Türkiye'de herhangi bir kuruma yapylsa ?imdiye nallary dikmi?ti, biz ise asla yykylmayyz. Zira Fenerbahçe Türkiye'nin en büyük sivil toplum kurulu?udur. Üyeleri ise asla kaçmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yazacaklarım Bu Kadar

quote:

Orijinalden alıntı: reLo

quote:

Orijinalden alıntı: mur@t_fb

quote:

Orijinalden alıntı: Le Lion

quote:

Genel kurmay baskanini sahte tapelerle hapse attigi icin vatan haini

Fenerbahce baskanini sahte tapelerle hapse attiginda vatan evladi oldu.

Aslinda iki davada da akp ve gulen tarafindan masa olarak kullanildi. Ta ki gulen-akp kavgasi baslayana dek.

Fakat cok renklilere gore balyoz davasinda maşa ( bana gore de oyle ) , şike davasinda devletin adaletli savcisi oldu.

Atalarinda bir tane delikanli da cikip ; " arkadas bu iki davanin da savcisi ayni, birisine karsi cikip digerine inanarak neden karakterimizi zedeliyoruz biz " demedi.

iyi de o zaman bu savcının kaleminden çıkmış bütün iddianameler çöp. öylemi? sanki adam ömrü boyunca 2 kez dava açtı.
    adamın bir davasının kumpas içeriyor olması diğer davası/davalarını da etkiliyor mu?

ben şunu anlamıyorum. madem şike davası aziz yıldırım - gülen çekişmesi yüzünden çıktı (helikopter ihalesi falan filan) bunu ispatlasana kardeşim.
    hadi o dönem iktidar cemaat arası iyiydi söz hakkın olmadı. şimdi çık söyle.
    ama hala inandırıcılıktan ve belgelerden kanıtlardan arındırılmış tek bir söylem var
    O ŞOKO DOVOSO DOĞOL COMOAT DOVOSOYDO
    ee kardeş inandır beni buna. hadi beni boşver çıktığın mahkemeyi inandır aklan hadi

bak balyoz ergenekona adamlar bi sürü aksi delil getirdi deştiler deştiler şimdi milletvekili bile oldular
    ama sizde deşecek alan bile yok.
    varsa yoksa helikopter nato cemaat ama kanıt? kanıt yok fikrimiz böyle yani biz böyle düşünüyoruz diyorsunuz

savcı için yorumumsa. yaa zekeriya çok rahat konuşuyordun, erdoğan sana zırhlı makam aracını bile vermişti ama gel bak şimdi senin yakalama kararı çıkardığın paşalar yurt dışından koşar adım gelirken sen bir hukuk adamı olarak gece gece sıvışıyorsun.

Sen şike davasini hic takip etmemissin dostum. Qtm nin para sayma goruntuleri ve siyah poset haberleri ile 4 senen bosuna gitmis.

İddaa makaminin elinde ses kaydi dahi olmayan kirpma tapelerden baska ne var da, ben kanit sunayim sana.

Ayrica davali degil, iddaa makami kanitlamakla yukumludur

Ee adamlar video desene video koydular. Ses kaydı desen istemediğin kadar var. Evet söz hakkı sizde. Cem Yılmaz'ın dediği gibi montaj bu demekten başka
    diyebildiğiniz ne var?

eğer mahkeme ne cıkarırsa cıkarsın ben şike olduğuna inanırım dersen amenna konuscak söz yok

eğer bu deliller diyorsan mahkeme saydıklarını sübut saymadı

Şöyle söylüyeyim.Ben bu davada Aziz Yıldırım'ın avukatınıda vs. tanıyorum ve durumları biliyorum. Burada paylaşmamda doğru değil ama şunu söylüyebilirimki
    sıkıntılı durumlar daha bitmedi. Şuanki durum bu yönde ama eskisi gibi göz önünde bu olay olmadığı için daha rahatlar o kadar.

Araştırma yaparsanız zaten benim adımın bu Aziz Yıldırım'ın avutları vs ile tanıdık olduğumu çıkarabilirsiniz. (inanmayanlar için söylüyorum)

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Aslinda iki davada da akp ve gulen tarafindan masa olarak kullanildi. Ta ki gulen-akp kavgasi baslayana dek.

Fakat cok renklilere gore balyoz davasinda maşa ( bana gore de oyle ) , şike davasinda devletin adaletli savcisi oldu.

Atalarinda bir tane delikanli da cikip ; " arkadas bu iki davanin da savcisi ayni, birisine karsi cikip digerine inanarak neden karakterimizi zedeliyoruz biz " demedi.

iyi de o zaman bu savcının kaleminden çıkmış bütün iddianameler çöp. öylemi? sanki adam ömrü boyunca 2 kez dava açtı.
    adamın bir davasının kumpas içeriyor olması diğer davası/davalarını da etkiliyor mu?

ben şunu anlamıyorum. madem şike davası aziz yıldırım - gülen çekişmesi yüzünden çıktı (helikopter ihalesi falan filan) bunu ispatlasana kardeşim.
    ama hala inandırıcılıktan ve belgelerden kanıtlardan arındırılmış tek bir söylem var
    ee kardeş inandır beni buna. hadi beni boşver çıktığın mahkemeyi inandır aklan hadi

bak balyoz ergenekona adamlar bi sürü aksi delil getirdi deştiler deştiler şimdi milletvekili bile oldular
    varsa yoksa helikopter nato cemaat ama kanıt? kanıt yok fikrimiz böyle yani biz böyle düşünüyoruz diyorsunuz

savcı için yorumumsa. yaa zekeriya çok rahat konuşuyordun, erdoğan sana zırhlı makam aracını bile vermişti ama gel bak şimdi senin yakalama kararı çıkardığın paşalar yurt dışından koşar adım gelirken sen bir hukuk adamı olarak gece gece sıvışıyorsun.

Sen şike davasini hic takip etmemissin dostum. Qtm nin para sayma goruntuleri ve siyah poset haberleri ile 4 senen bosuna gitmis.

İddaa makaminin elinde ses kaydi dahi olmayan kirpma tapelerden baska ne var da, ben kanit sunayim sana.

Ee adamlar video desene video koydular. Ses kaydı desen istemediğin kadar var. Evet söz hakkı sizde. Cem Yılmaz'ın dediği gibi montaj bu demekten başka
    diyebildiğiniz ne var?

eğer mahkeme ne cıkarırsa cıkarsın ben şike olduğuna inanırım dersen amenna konuscak söz yok

Şöyle söylüyeyim.Ben bu davada Aziz Yıldırım'ın avukatınıda vs. tanıyorum ve durumları biliyorum. Burada paylaşmamda doğru değil ama şunu söylüyebilirimki
    sıkıntılı durumlar daha bitmedi. Şuanki durum bu yönde ama eskisi gibi göz önünde bu olay olmadığı için daha rahatlar o kadar.

Araştırma yaparsanız zaten benim adımın bu Aziz Yıldırım'ın avutları vs ile tanıdık olduğumu çıkarabilirsiniz. (inanmayanlar için söylüyorum)

lafım size değil ama şunu tanıyorum,şöyle gerçekler varmış ifadeleri kabul etmiyorum

doğrudur tanıyorsunuzdur,bende ilgileniyorum bu davayla

sadece o delillerin durumunu yazdım

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

diyebildiğiniz ne var?

lafım size değil ama şunu tanıyorum,şöyle gerçekler varmış ifadeleri kabul etmiyorum

doğrudur tanıyorsunuzdur,bende ilgileniyorum bu davayla

sadece o delillerin durumunu yazdım

Deliller var evet ama asıl amaç zaten Şike olayı değil çoğu kişinin bildiği gibi. Bunu söylemem yeterli. Zaten 3 büyükler yapıyor. Sadece ön planda olmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rhaegar Targaryen

Boş argümanla takım savunulmaz.Ayrıca şu forumda Galatasaray Denizlispor maçında şike yaptı dedim diye kendi takım taraftarlarım beni eleştirdi.

Yani yukarıda yazdığın o işine gelme durumu benden çok senin için geçerli.İşine geldiği için Fenerbahçe şike yapmadı demesi kolayına geliyor.

Galatasaray Denizlispor maçında şike yaptı.Fakat bunu bilen adamların başında sizin başkanınız varken neden 1 tane somut adım atamadı ?

Aziz Yıldırım'ın dediği çok güzel bir doğru var.Bırakın Türk futbolunun son 20 senesini anlatayım demişti.

Ben de zatı muhtereme soruyorum neden 2 temmuz gününe kadar hiç bir şey demeyen adam 3 temmuzda bu hale geldi ?

Denizli maçında sesini çıkartsaydı.Futbol senin sandığından çok daha karanlık bir olay.

Erdoğan Fenerbahçe'yi düşürmediyse damarlarında Fenerbahçe renkleri dolaştığı için değil başına gelecekleri bildiği için düşürtmedi.

Ünal Aysal ile kavga ettiler direk kulübe vergi borcu dayattı, akabinde GS yönetimi Aysal'ı istifaya sürükledi.

Tabii sana göre bütün bunlar tesadüf, Türkiye'de herkesin tek işi Fenerbahçe'ye zarar vermek öyle değil mi ?

Manav Fenerli oyunculara çürük meyve satıyor, bakkal bozulmuş peyniri kakalıyor.Herkes kötü bir tek Aziz başkanınız Samanyolu TV Salih Mode On

Yahu geçin bu ayakları. Fenerbahçe başkanı şike yapmıştır.Taraftarı hesap sormak yerine bu ayıbı desteklemiştir.Nokta.

bir fenerli olarak yazdıklarına katılıyorum. 11-12 sezonunu bir alt ligte oynamalıydık. oynasaydık galatasaray kadıköy'de şampiyon olamazdı şike davası ortaya çıktıktan sonra yapılması gereken aziz yıldırım yerine yeni bir başkan gelmesiydi. alt lige düşürülmeliydik. eğer bunlar olsaydı şike muhabbeti çoktan bitmişti. ligte cezalandırıldığımız için uefa'dan ceza almazdık belki. şike türk futbolunda hep vardı. 3 temmuz'da yapılan bu şikenin ortaya çıkarılmasıydı. tıpkı 17 aralık'ta yolsuzluğun ortaya çıkarılması gibi.

• Sözde şike davasının sözde savcısı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • galatasaraylıların en sevdiği yargı üyesiydi
  • Şike şike diye başımızın etini yediler, davanın savcısı kaçıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: LGBT

bu durumda fener şike yapmamış temizdir diyebilirmiyiz?

oh be bu da gitti
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rhaegar Targaryen

Boş argümanla takım savunulmaz.Ayrıca şu forumda Galatasaray Denizlispor maçında şike yaptı dedim diye kendi takım taraftarlarım beni eleştirdi.

Yani yukarıda yazdığın o işine gelme durumu benden çok senin için geçerli.İşine geldiği için Fenerbahçe şike yapmadı demesi kolayına geliyor.

Galatasaray Denizlispor maçında şike yaptı.Fakat bunu bilen adamların başında sizin başkanınız varken neden 1 tane somut adım atamadı ?

Aziz Yıldırım'ın dediği çok güzel bir doğru var.Bırakın Türk futbolunun son 20 senesini anlatayım demişti.

Ben de zatı muhtereme soruyorum neden 2 temmuz gününe kadar hiç bir şey demeyen adam 3 temmuzda bu hale geldi ?

Denizli maçında sesini çıkartsaydı.Futbol senin sandığından çok daha karanlık bir olay.

Erdoğan Fenerbahçe'yi düşürmediyse damarlarında Fenerbahçe renkleri dolaştığı için değil başına gelecekleri bildiği için düşürtmedi.

Ünal Aysal ile kavga ettiler direk kulübe vergi borcu dayattı, akabinde GS yönetimi Aysal'ı istifaya sürükledi.

Tabii sana göre bütün bunlar tesadüf, Türkiye'de herkesin tek işi Fenerbahçe'ye zarar vermek öyle değil mi ?

Manav Fenerli oyunculara çürük meyve satıyor, bakkal bozulmuş peyniri kakalıyor.Herkes kötü bir tek Aziz başkanınız Samanyolu TV Salih Mode On

Yahu geçin bu ayakları. Fenerbahçe başkanı şike yapmıştır.Taraftarı hesap sormak yerine bu ayıbı desteklemiştir.Nokta.

3 temmuz olayları kumpas mı gerçek mi bilmiyorum ama her zaman diyorum 3 büyükler içerisinde şikeye bulaşmamış takım yoktur.

• quote:

Orijinalden alıntı: thanatos13

ne olursa olsun fener hakkında fikrimiz değişmeyecek

Senin ne düşünüp düşünmediğin önemli değil. Aziz Yıldırım aklandıktan sonra sıkıyorsa yüzüne karşı şikeci de bakalım hayatın kararıyor mu kararmıyor mu davadan sonra anlarsın.
  • Aziz yıldırımı yıllardır boşuna savunmadık,adam ne şikesi memleket elden gidiyor dedi,rakip takım taraftarları güldü ama herkes unuttu Allahın adaletinin şaşmayacağını

• gün gelir devran döner böyle işte savcı bey.

kurduğunuz kumpaslarla kaç kişinin hayatını söndürdünüz, cezaevlerinde ölüme terk ettiniz ama o insanlar bile yakalama kararı çıkınca paşa paşa teslim oldular. sizin gibi karar çıkmadan yurt dışına kaçmadılar.

bu pıslıgın ıcıne bızı kım çektıyse bıze bu kumpası kuran kımlerse hepsının allah belasını versin dıyorum
  • Dava iddanamesini hazırlayan savcı ülkesinden kaçarak başka bir ülkeye gidiyor,bence bu savcının tüm davaları tekrar gözden geçirilmeli ve sanıklar tekrar yargılanmalı.Eğer avrupa da aynı durum olsaydı böyle olurdu.Bu arada fenerbahçe nin tertemiz bir klüp olduğu anlaşıldı,aksini iddaa eden ağır fanatiktir.
  • Çakma dediğiniz tapeleri,sahipleri hiç inkar etmedi hatırlatayım. Utanmadan "Totem yaptık" dediler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşte hukuk bunların elinde. Bu ülkede düzgün işleyen hiçbir mekanizma görmedim şu yaşıma kadar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GS de BJK de FB de şike yaptı diyelim sonuç olarak FB cemaat ile ters düştüğü için bu olaylar patladı yoksa kimse de çıkıp fb şike yaptı demezdi
  • ben şike yaptıysam galatasaray için yaptım
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.