Şimdi Ara

son dakika ISID intihar saldirisi 16 türk askeri sehit oldu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
280
Cevap
5
Favori
20.817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Allah rahmet etsin. Sürekli birileri ölüyor. Yarın için hayalimiz kalmadı be.
  • Mekanları cennet olsun...
  • Mekanlari cennet olsun sirf mezhep yuzunden Suriye'ye dusman olanlarda sehitlerimizin kani var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Milletimizin başı sağolsun çok üzüldüm.
    Profesyonel olmayan gencecik çocukları zorla askere alıp , 10 yıl ve üzeri profesyonel eğitimli teröristlerin karşısına zorla dizerseniz sonucun ne olacağı bellidir.
    Tekrardan Milletimizin başı sağolsun!
  • Yarın birisi lozanı ortaya atar, ölenler yine unutulur. Şehitler ölmez bla bla...
  • Suriyelilerin Türkiye'de ne işi var?
    Bizim Suriye'de ne işimiz var?

Suriyeliler burada ürüyorken,
    Benim Mehmetçiğim neden evlatlarını yetim bırakıyor.

40 yaşıma gelene kadar en çok üzüldüğüm ilk beş geceden biridir.
    Allah rahmet eylesin ah ah
  • Abd içim girildi. Abd esada düşman rte de,
  • 14 Asker daha Erdoğanin Esad kumarı tutmadığı için Dün sınırdan Esad i devirmek için geçirdikleri tarafından öldürüldü..

Müslüman değilim ama müslüman olsaydım bile dini anlamda şehit sayilmazdi bu askerler benim için.

Hani ülkesi için vatanı için Kutsal bir amaç uğruna ölenlere de Şehit diyoruz ama bu olay onada uymuyor.

Şehitlik zaman içinde Dini anlamı yanında

İyilik, ülkesine haksız saldırı, Sivilleri korumak ve hak için ölmek içinde kullanılan anlama kavuşmuş yalnız

Sözlükte Siyasilerin çıkarı için ölenlere henüz şehit denilmiyor.
  • SultanApex S kullanıcısına yanıt
    Elbab rojava bölgesinin tam ortasında o bölgeyi ele geçiren savası kazanacak. Türkiye'nin o bölgeyi elinde tutmak istemesinin tek sebebi ışıd ve el-Nusraya silah gönderebilmek ve o bölgede ki teroristlerin Türkiye'ye giriş çıkışlarını sağlamak karşılığında da reisin ışıd petrolünü sorunsuz bir şekilde ülkeye sokmak.
    Aksini iddia eden varsa açıklasın bu askerler kimin icin neden öldü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O değilde insallah gündemi değiştirmek uğruna biryerler de bomba patlatıp sivilleri hedef almazlar.
  • şehit akın acar genelkurmaydan asker arkadaşımdı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dil-hun

şehit akın acar genelkurmaydan asker arkadaşımdı.

Başınız sağolsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • er-soy kullanıcısına yanıt
    Bana bu dakikada petrol felan çok komplo geliyor. Kimse kesin bilgi sahibi değil ama, bilemiyorum. O kadar sıcak çatışmada petrolü kimse düşünmez gibime geliyor.

Bana sanki YPG yi ABD koruyor, bizimkilerde ondan doğuya gitmek yerine güneye iniyor gibime geliyor. TSK-YPG çatışması olmadı diye hatırlıyorum. Ama kastettiğim topçu atışı değil, sıcak çatışma olarak. El-bab alınınca göreceğiz...
  • Gardasim ölmüş sebebini arama devleti yönetenler ihanet içindeyken bu çok normal

• Şu terör örgütlerinden ne çektik arkadaş .. pkksi hdpsi pydsi daesi fetösü

Resmen savaştayız

• .
  • Arkadaşlar cidden iktidarı her konuda eleştiren birisi olarak diyorum bunu adamlar yapsa suç yapmasa suç oluyor. Kilise roket atılırken önlem alın diyoruz fakat sınır güvenliği ile önlem almak çok zor ABD'yi düşündüğünüzde bile oralardan güvenliğini sağlamak için buralarda karargahları var girilmesi gerekirdi bana göre herkesin birdaha düşünmesini isterim varsa başka çözüm öneriniz sınırı korumaktan başka buyrun. Hem Suriye'nin bölünmemesi için hemde bizim güvenliiğimiz için gerekli bir operasyondu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dil-hun

şehit akın acar genelkurmaydan asker arkadaşımdı.

Başınız sağolsun
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.