Şimdi Ara

Son dakika >> YSK: İstanbul seçim sonuçları iptal edildi (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.860
Cevap
2
Favori
125.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
573 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Böyle olmaz. Hulusi Akar çıkıp İstanbulu işgal ettik artık Türkiye'ye ait değil "Tayyibistan Krallığı" ülkesinin desin.
    Seçime falanda gerek olmaz hem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLogic

Bu mesaj silindi.
    Yemezler trol bozuntuları! Maden öyle o halde meşru olmayan bu karar için ne yapıyorsun peki?
  • Rte artık seçimle gitmez. Bunu "ben olmazsam devlet diye birşey kalmaz" diyerek tasdiklemiştir. Sonumuz aydınlık değil, gitmemek için ekonomi iç savaş herşeyi göze almış durumda, hatta göze almayı bırak hiç umrumda bile değil. Oy verenlere iki gram vicdanlı olmaya davet ediyorum, kendi ellerinizle ortak yarınlarımızı mahvediyorsunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Binali Yıldırım'a oy vermiş biri olarak konuşuyorum bu karar beni üzdü.

Kim kazanırsa kazansın bu basit bi belediye başkanı şu seçim tekrarının kaos ortamının ekonomiye dolara euroya yani Türk Lirasına verdiği zararı düzeltemez.

Oy verdiğim aday seçilmemişti ama seçimsiz bir döneme giriyor olmak beni mutlu ediyordu. Şimdiyse bu ortam yine bozuldu. Huzursuzluk verici bir durum. Belki Ak partinin dediği gibi haksızlıklar olmuştur belki de olmamıştır. Olmuşsa bile tekrar kazanmaları TL nin yarasını sarmayacak.

Umarım bu sefer HİÇ KİMSENİN NE ESNASINDA NE SONUCUNDA itiraz etmediği bir seçim olur ve seçim muhabbeti 2023'e kadar kapanır.
    İçim bayıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ömerayhan -- 6 Mayıs 2019; 20:54:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

"KAMU GÖREVLİSİ OLMAYAN SANDIK KURULLARI" sebebiyle iptal edilmiş bu arada
    Peki YSK atamamis mi bunları? Kendi kendini mi suçluyor bu kurum.?

• inanılmaz...

ülkeye dair umutsuz anlarım olmuştu ama şu an ciddi ciddi korkuyorum.

bu denli parti devlet olmuşsak bunun geri dönüşü ya ülkeyi yıkacak bir savaştır ya da ortada ülke bırakmayacak iç savaş...

çok yazık.. böyle bir karar bu kadar kolay verilmemeliydi. resmen ülke bizim, kazanana kadar topu vermeyiz dendi.
  • Karar hayırlı olsun. Kazanan zaten hakkıyla kazandıysa bence bu sefer uzak ara fark atarak kazanır. Endişe edecek bir durum yok.

chp, ilk seçimde seçmen listelerinde oy verme hakkı olanların değil sadece ilk seçimde imza atarak oy kullananların yeniden oy verme haklı olmasını istemelidir. Bunun içn ysk ya başvursunlar. Yani ilk seçimde imza atıp oy verenler oy vermeli . Listede adı olup oy kullanmayanlar sandığa gitmeyenler oy kullanmamalı. gerçek ancak böyle ortaya çıkar.

• quote:

Orijinalden alıntı: tortote

Nagehan alçı hdp aday çıkaracak diye duyumlar aldım diyor
    Karşılığında Demirtaş'ı serbest bırakacaklar. Bununla ilgili de bir kaç dillendirme yapıldı bir kaç gün önce. Sebebi buymuş demek ki...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ömerayhan

Binali Yıldırım'a oy vermiş biri olarak konuşuyorum bu karar beni üzdü.

Kim kazanırsa kazansın bu basit bi belediye başkanı şu seçim tekrarının kaos ortamının ekonomiye dolara euroya yani Türk Lirasına verdiği zararı düzeltemez.

Oy verdiğim aday seçilmemişti ama seçimsiz bir döneme giriyor olmak beni mutlu ediyordu. Şimdiyse bu ortam yine bozuldu. Huzursuzluk verici bir durum. Belki Ak partinin dediği gibi haksızlıklar olmuştur belki de olmamıştır. Olmuşsa bile tekrar kazanmaları TL nin yarasını sarmayacak.

Umarım bu sefer HİÇ KİMSENİN NE ESNASINDA NE SONUCUNDA itiraz etmediği bir seçim olur ve seçim muhabbeti 2023'e kadar kapanır.
    İçim bayıldı.
    tepki için oyunuzu ekrem beye vermezseniz, ak parti ülkenin tapusuna mührü vurmuş olacak.

açıkça bize uymayan bir sonucu kabul etmiyoruz dediler.

görüyorum ki, siz de vicdanlı bir insanmışsınız, üzülmüşsünüz. parti devlet haline geldiği takdirde türkiye cumhuriyeti üzerine toprağı atarlar. el birliğiyle bu ülkede demokrasiyi muhafaza etmeliyiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Çevreci Fotoğraf Makinesi

Bu kararı kabul eden tekrarlandiginda daha farklı kazanırız diyen sizler aktrollsünüz

Alıntıları Göster
    Seçimi kazandığımızdan şüphem yok tekrarlanınca da kazanacağımızdan şüphem yok sandığa gitmeyip seçimi CHP'nin kazanmamasını istemendeki amacından da şüphem yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YshtolaRhul7017

Her turlu hile hurda darp cinayet her seyi yapacaklar ve akp alacak bu sefer. Adamlar her seyin planini yapmistir. Kazanamayacaklari secimi tekrarlatmazlar. Cok buyuk pislikler olaylar donecek. Yaziklar olsun serefsizler. Ulkenin adini tayyibistan olarak degistirin.
    Olağanüstü hâl bekleyin. Asker polis koruyacak sandıkları. Muhalefet yanına yaklaşmayacak YSK binasına giriş yasak olacak.

1saate yüzde 60 ile kazandık diyecekler.

• Long Nightt kullanıcısına yanıt
    Akp yada CHP li olmak önemli değil sandık kurulu başkan ve üyelerinin kanunun açık hükmüne rağmen kamu görevlisi olmaması nedeniyle iptal edildi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ömerayhan kullanıcısına yanıt
    Ama yinede oylar reise değil mi?
  • ßekir kullanıcısına yanıt
    Ne trolu, bir numaralı akp düşmanı benim forumda. Meşru olmayan bu karar için zaten seçime gidilmemeli diyorum. Sözel mantık dersinden kaldın sanırım.
  • Allah bin türlü belanızı versin yemin ediyorum kene gibi yapıştınız ya bu koltuklara inşallah sonunuz........ yemin ediyorum nefret etmek az kalır bu duyduğum hislere.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ATATURKTC -- 6 Mayıs 2019; 20:58:54 >
  • Ulkenin verdigi butun deger ve inanclarimi yitirdim sayenizde, lanet olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: istanbulturkusu

Karar hayırlı olsun. Kazanan zaten hakkıyla kazandıysa bence bu sefer uzak ara fark atarak kazanır. Endişe edecek bir durum yok.

chp, ilk seçimde seçmen listelerinde oy verme hakkı olanların değil sadece ilk seçimde imza atarak oy kullananların yeniden oy verme haklı olmasını istemelidir. Bunun içn ysk ya başvursunlar. Yani ilk seçimde imza atıp oy verenler oy vermeli . Listede adı olup oy kullanmayanlar sandığa gitmeyenler oy kullanmamalı. gerçek ancak böyle ortaya çıkar.
    saçmalamayın.

minareyi çalan kılıfını hazırlar.

kazanılmış bir seçimi 17 gün boyunca saydıran, aradaki farkı 16 binlerden aşağıya indiremeyen, 40 gün sonra ise seçimi iptal ettiren bir oluşuma karşı artık neyi kazanacaksın?

belli ki tümüyle devlet mekanizmalarını parti emelleri adına kullanıyorlar. kaç yüz tane ak pari teşkilatı için görev yapıp belediyeden maaş alan insan ortaya konuldu, görmediniz mi?

adamlar ülkemizi çalıyor.

• aykut3535 A kullanıcısına yanıt
    1- Neden ilçeler değildi büyük sehir?
    2- Diğer seçimlerde neden bu vardı? Bizzat bildiğim ziraat bankası çalışanları var. Ayrıca kanun yetersiz olursa özel sektörden çalışan alınır diyor. İşine gelince öyle, işine gelince böyle...
    3- Madem kanun önemli neden mühürsüz oylar kanuna göre geçersiz olmasına rağmen kanun değişti?

Hırsızlıktır bu hırsızlık!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLogic -- 6 Mayıs 2019; 21:0:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali_ihsan21

Seçimi kazandığımızdan şüphem yok tekrarlanınca da kazanacağımızdan şüphem yok sandığa gitmeyip seçimi CHP'nin kazanmamasını istemendeki amacından da şüphem yok.

Alıntıları Göster
    Bugün bu kararı kabul eden sen yarın tekrarlanan seçimin tekrarını da kabul edersin. Engelliyorum hoşçakal.

• aykut3535 A kullanıcısına yanıt
    peki aynı sandıktan, aynı zarftan çıkan diğer oylar nasıl temiz oldu? ya da bu durum sadece istanbulda mı oldu? ayrıca neden seçimden önce itiraz edilmedi? bu görevlileri kim seçti?
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.