Şimdi Ara

Son dakika >> YSK: İstanbul seçim sonuçları iptal edildi (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.860
Cevap
2
Favori
125.563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
573 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yakında tapulu eviniz arsaniz arabanız nikahlı kariniz öz çocuklarınız bile elinizden alınabilir.

Böyle birşey olabilir mi ya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunu düşünen mi var, bir elleri yağda bir elleri balda.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Akşam akşam ne küfür ettim, ne sövdüm.
  • vatandas bi ay daha 2tl.den sogan patatiz yiyecek secim serefine. gelsin tanzim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bikaç hafta önce Tayyip'in İstanbul'u yedirmeyeceğini, seçimlerin tekrarlanacağı söylendiğinde "Olmaz öyle şeyyyy! Ülkede hukuk var, adalet varrr!" diyen keriz muhalifler burda mı?
  • O degilde saadetin oyu nereye gidecek orasi komedi olacak :d

• eğer bu istanbul bu saçma sapan ysk kararına 2 katı oy farkı atmassa yazıklar olsun.
  • böyle rezalet olmaz
  • AKP'ye hayatım boyunca oy vermemiş, bu ülkeye ihanet etmemiş biri olarak diyeceğim şudur ;

Bugün hakkın ile kazandığın seçimi iptale götüren adamlar sana gelecek seçimi kazandırmaz. Kendileri kazandığı gibi olayı katakulliye getirirler 2 saate herşey oldu bitti olur ve yataklarımıza çekilir uyuruz. Bazen şaşıyorum bu ülke nasıl ayakta diye. Belki ayakta değildir, yanılıyorumdur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çevreci Fotoğraf Makinesi

Kesinlikle aday çıkarılmamali. Muhalefetin büyük devletlerden müdahale istemesi gerek artık.
    Ağacın arkasına saklanan fil gibisin aktrol.
  • thelastairbender kullanıcısına yanıt
    30bin dsp oyu var 50bin diğer sol partilerin oyu var. 24 haziran seçimlerine kızıp oy vermeyen 100binden fazla chpli var.
    Hile hurda yapacak deniyosa bu seçimde neden yapmadılar? Bu seçimde de yaptılar her seçimde de yaptılar. Hileye hurdaya rağmen ekrem imamoğlu kazandı. Yine kazanacak.
    Ama akpnin tek umudu ne biliyor musun? Akpnin tek umudu bu sonuca kızıp da sandığa gitmeyecek chp seçmeni. İşte akp o zaman kazanacak. Boykotmuş vs kimsenin umrunda değil. Dişe diş kana kan kazanılır. Norveçte değilsin boykot yapasın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ülkenin ekonomik sorunları var bunlar koltuk peşinde yok abi bu ülke fillen batması gerek yoksa bunlar gitmeyecek
  • Hazımsız zorbalar sizi...
  • Sadece ve sadece haklısın ama ben güçlüyüm durumu

• ali_ihsan21 kullanıcısına yanıt
    Kazanılan seçim tekrarlanmaz. Aktroll olan sizsiniz.

• orucumu suyla değil bağıra bağıra küfürle açtım tebrikler a...a k.....n p.....i
  • İmamoğlu kesin kazanır diyenler tatlı uykunuzdan uyanın. Bu güruh seçim kaybetmek için seçim yeniletmez.

• Bir MHP li olarak söylüyorum, CHP seçimi protesto etmelidir. Seçime katilmamalidir. Aynı şekilde meclisten de vekillerini çekmelidir

• Nasıl bir rezillik bu.

• ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RustyCohle -- 12 Ocak 2021; 12:33:2 >
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.