Şimdi Ara

Son Dakika Golü ve Ekran Kartı Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nihayetinde yarın Vatan'a gidip linkteki sistemi alacağım fakat gündüz resimdeki ekran kartı stokta görünürken az önce baktığımda tükendiği yazıyor. Ne hikmetse geçtiğimiz hafta sonu da aynı şekildeydi. Şimdi sizlerden acil tavsiye rica ediyorum. Zotac GTX 770 mi (2 gb olan modellerden alabilirim ancak) alayım yoksa ona o kadar para verme hiç Asus/MSI GTX 760 seni birkaç sene götürür ondan al daha mantıklı mı dersiniz f/p olarak? Sistemi oyun amaçlı topladım.

http://i.hizliresim.com/e5YyB5.jpg

Cidden moralim bozuldu şu an. 3.kez pc topluyorum ve yine sıkıntı.. sıkıntı.. sıkıntı.. Mevcut harddiskime şimdiden format dahi attım hazır olsun diye ama... Biraz daha da bekleyemiyorum maalesef, valide hanımın pcsi bozuldu bu sistemi toplayıp kendi pcmi vereceğim o yüzden yarın almam gerekiyor.

Şimdiden teşekkürler

• Eger 1080p kullanicaksan Gtx 760 götürür. Yetmediği zaman sli yaparsin. 2 gb karta sli yapilmaz diyenlere aldiris etme yapanlar war forumda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SLI veya OC yapmayı düşünmüyorum. Monitörüm 1680x1050 çözünürlükte olduğu için 1080p de kullanmayacağım. Tabi 7 senelik monitörüm bozulma sinyalleri verdiği için ileride monitör alma durumum da bir hayli yüksek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soulfly1 -- 1 Şubat 2014; 2:00:04 >
  • Tamam hocam hayli hayli yeter. Gtx 760, Gtx 670 ayarindadir. Bende Zotac Gtx 760 kullaniyorum performansindan memnunum sadece fazla isiniyor sonra ogrendim ki "referans tasarım" almisim. Sende bu hataya düşme özel soğutuculu al.

• acele etme 770 ve asus tan şaşma onlar tükense bile bir yolunu bulup getirtirler bi yerden
  • Gtx 760 al bu kadar diyorum ! Bende aynisi var 3 aydir kullaniyom hix bir yamugunu gormedim ..

• Bahçelievler'de var görünüyor ama orası da çok tersimde kalıyor. Telefon açacağım umarım telefonla yardımcı olurlar sonra şap diye kalmayayım oralarda. Teşekkürler Kaptan

Beklemek gibi bir şansım yok maalesef hele ki geçen hafta da benzer sorun olduktan sonra. Bahçelievler umarım çare olur ama sizler de başlıktaki soruma cevap verirseniz sevinirim. Bir B planım da olsun yanımda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: soulfly1

Bahçelievler'de var görünüyor ama orası da çok tersimde kalıyor. Telefon açacağım umarım telefonla yardımcı olurlar sonra şap diye kalmayayım oralarda. Teşekkürler Kaptan

Beklemek gibi bir şansım yok maalesef hele ki geçen hafta da benzer sorun olduktan sonra. Bahçelievler umarım çare olur ama sizler de başlıktaki soruma cevap verirseniz sevinirim. Bir B planım da olsun yanımda.

sen git topla parçalarını orada gtx 770 ide ekle listene onlar sana diğer şuveden getirtirler ama gün içinde mi olur pazartesiye mi kalır bilemem
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.