Şimdi Ara

SON DAKİKA! Gabriel: Bu hafta ya da gelecek hafta İncirlik Üssü'nden çekileceğiz. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Civitas Terrana

quote:

Orijinalden alıntı: ressi1

quote:

TSK’da zaten yetkin havacıların sayısı azalmıştı. Almanlar da gidince artık PKK’ya tümden alan açılır

Pkk yı almanlarmı bomabalıyordu hocam?

Nihayetinde NATO istihbaratını kullanıyoruz. Beğenmesek de bundan tamamen mahrum olmak yanlış geliyor bana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Wunderbar. Hadi kış kış. Yallah. Go go go go.

• destekliyorum ama bir yandan da tırsıyorum.Avrupa'yla artık ters gitmemeliyiz,bunu öğrenmiş olmamız lazım.Avrupa'yla ters gittiğimiz anda bütün ibreler ters dönüyor malesef.Böyle de kahpe bir dünyada yaşıyoruz.

Bizim şuan yaptığımız hiç bir siyasi gücü olmadan,hiç bir mutlak gücü olmadan sağa sola emir yağdırmaya,işleri kendi istediğimiz yöntemle sonuçlandırmak istediğimizden kaynaklanıyor.Doğal olarak bizden daha güçlü devletler de buna izin vermiyor.Ve anlaşamıyoruz.

Hem ab hedefimiz diyip hem de ab ile bu kadar zıtlaşan başka bir devlet yoktur bizden başka.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deadwood

Almanya'nın pkkya verdiği destek göz önünde bulundurursak doğru bir karar.Darısı Abd nin başına inş.

ABD istediği için bizimkiler almanlara atarlanıyor, bunu anlamak zor olmasa gerek, trump ile görüştük sonra bizimkinin elini sıkmıştı hani merkeli terslemişti, sonra trump alman araçları için bişeyler söyledi, eee bizde turumpun dediklerini yapıyoruz işte.
  • Ben yine bisey anlamadim. Abd resmen teroristlere silah yardimi yaptigini acikliyor. Abd crkilmiyor almanya cekiliyor. Benmi yanlis dusunuyorum yoksa yanlis olan seyi dogru mu gostermeye calisan algi operasyonu yapanlar mi var?

• quote:

Orijinalden alıntı: mesut1221

Ben yine bisey anlamadim. Abd resmen teroristlere silah yardimi yaptigini acikliyor. Abd crkilmiyor almanya cekiliyor. Benmi yanlis dusunuyorum yoksa yanlis olan seyi dogru mu gostermeye calisan algi operasyonu yapanlar mi var?

Amerika görevlileri ülkemizde istediği yere elini kolunu sallayarak girebiliyorlar.

Almanyanın vekilleri üsse giremediği için bu sorunlar başladı.

Daha politik olarak çok sıkıntılar yaşayacağız. Almanya hükümetinin, bizim yerine Ermenistan'ı bile daha fazla önemseyip sözde soykırımını kabul etmesi daha ne kadar kendimizi güçleştireceğimizin göstergesi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilgisayar Bağımlısı

quote:

Orijinalden alıntı: mesut1221

Ben yine bisey anlamadim. Abd resmen teroristlere silah yardimi yaptigini acikliyor. Abd crkilmiyor almanya cekiliyor. Benmi yanlis dusunuyorum yoksa yanlis olan seyi dogru mu gostermeye calisan algi operasyonu yapanlar mi var?

Amerika görevlileri ülkemizde istediği yere elini kolunu sallayarak girebiliyorlar.

Almanyanın vekilleri üsse giremediği için bu sorunlar başladı.

Daha politik olarak çok sıkıntılar yaşayacağız. Almanya hükümetinin, bizim yerine Ermenistan'ı bile daha fazla önemseyip sözde soykırımını kabul etmesi daha ne kadar kendimizi güçleştireceğimizin göstergesi.

Su an iran rusyayla biz amerikaylayiz. Bu erbakanin bi videosu var suriyenin isgalini falab 15 sene once bilmis. Sonrssinda akpliler israille bir olup irana saldiracak diyir. Ona dogru gidisat var. Ama birazda kurdistan kurulursa onlara saldirtacaklar galiba bizi sonrasinda iran bize saldirirsa o zmn o da gerceklesebikir. Ben dogrudan olacagini dusunmuyorum

• BUNLAR NEZAMAN GİDECEK??????

quote:

tahtakuslar‏ @taylieli 5 sa.5 saat önce

📌İncirlik Türk üssünden kalkan apaçi helikopterleri ve abdnin TR-SRY sınırına yerleştirdiği HIMARS füzeleri, Rakka'da ypgye yardım ediyor.
    2 yanıt 47 retweet 32 beğenme
  • Bu dunyada adam gibi adam tek bir Gabriel tanirim o da Gabriel Batistuta'dir.

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

TSK’da zaten yetkin havacıların sayısı azalmıştı. Almanlar da gidince artık PKK’ya tümden alan açılır

Almanlar da olmasa bu pkk ile kim mücadele edecek hocam haklısın
  • darısı amerikanın başına.

katardaki üsten de amerikalıları çıkarıp biz yerleşsek süper olurdu ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaDMaxiBo

darısı amerikanın başına.

katardaki üsten de amerikalıları çıkarıp biz yerleşsek süper olurdu ama

Suriye'ye her noktaya üs kurmaya başladı Abd bu saatten sonra İncirlik bir koz değil.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.