Şimdi Ara

son 25 kamp günlüğü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yarın sabah 7ye kadar yavuz tuna coğrafya videolar çarpı iki hızla izlenip, not alınacak, gün içinde konular bittikçe güncellerim

• saat 10 mikail hoca fonksiyonlar 1 bitmişti şimdi 2ye başlıyorum, kaf fonksiyon bitti, bugün fonksiyona son noktayı koyucam
  • mikail hoca ilk 11 sayfa bitti toplam 44 sayfa şimdi ara verip fizik umut öncül hareket çalışıcam
  • gece başım çok ağrıdı kaç gündür uykusuzdum 4 saat uyudum 5te kalktım, dalga mekaniği çalışıyorum umut öcülden
  • melalem M kullanıcısına yanıt
    dalga mekaniği bitti çünkü dün uyumadan da biraz çalışmıştım toplam 2 saate yakın sürdü, 3 test var umutmamak için ilerleyen günlerde çözücem
  • şimdi fotosentezi meb fen kitabından okuyacağım
  • meb kitabını okuyup fotosentezi tekrar ettım 20 dk sürdü şimdi kimya özel organik kimya giriş çalışıcam
    Hocam denemelerijiz nasil ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • adrenal101 A kullanıcısına yanıt
    uzun zamandır deneme yapmadım ama yapmayı da düşünmüyorum, birçoğuna göre yanlış bir yöntem ama bu şekilde devam ediyorum
  • karbon kimyası giriş kimyaözel bitti 70 dk sürdü, şimdi felsefe ve dinden birer ünite okuyacağım
    özet anlatımlar çıkarmıştım oradan felsefe 2 din 1 konu okudum yaklaşık 25 dk sürdü şimdi coğrafya mebden harita bilgisini okuyacağım
  • meb harita bilgisi bitti 25 dk sürdü şimdi tarih meb okuyacağım
  • tarih ilk çağ uygarlıklarını okudum şimdi türkçeden bir ünite önder hocadan bitiricem sonra kalan vaktimi tamamen mat ve geoya ayıracağım
  • son 20 gün planım şöyle, her gün her dersten bir konu çalışmak, bu sabah tam anlamıyla başlamış oldum 210 konu var ve 21 gün, bugün bitenler ki bazılarının bir kısmına önceden çalışmıştım, fizik dalga mekaniği, kimya karbon kimyası, bio fotosentez, tarih ilk çağ uygarlıkları, coğrafya harita bilgisi, felsefe ilk 2 ünite, din inanç, türkçe isimler, sosyali sıradan giderek çalışıyorum, feni ise en sondan başa doğru alıyorum, bugün için mat ve geo kaldı şimdi yarın sabah 5e kadar tamamen mat ve geo çalıişacağım
  • verimsiz çalışma.5 saat uykuyla bir halt başaramazsın
  • evet yeni bir güne başlıyorum :) 5 fazla bence 3 saat uyudum akşam 9da yatmıştım şimdi kalktım, fizik umut öncül basit harmonik hareketle başlıyorum
  • basit harmonik hareket 2 saat sürdü şimdi matematik fonksiyon uygulama sorularımı bitireceğim
    geçen sene konularım tam değil-netim kötü gelir diye korkup deneme çözmezdim, nasıl bir yanılgıya düştüğümü sınav sonucum gelince anladım. deneme çözmenizi şiddetle tavsiye ediyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • knitta kullanıcısına yanıt
    şu an nasıl peki hocam denemelerle kaç net artmışsınızdır
  • mikail fonksiyon biter... şimdi biyoloji meb enerji dönüşümleri solunum okuyacağım
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.