Şimdi Ara

son 25 kamp günlüğü (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • solunum meb okudum yarım saat sürdü şimdi kenan kara üçgende merkezler çalışacağım
  • kenan kara üçgende merkezler bitti 1 saat sürdü, şimdi kimyaözel kimya ve elektrik çalışıcam
  • melalem M kullanıcısına yanıt
    şu an gayet iyi ama soruyu yanıtlayamıyorum zira uzun bi süre çözemedim malum konular kalktı kitaplar değişti.. ama çok fazla fkb denemesi çözdüm. nerede eksik olduğumu gördüm çözdükçe. sakın benim geçen yıl yaptığım hatayı yapmayın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • knitta kullanıcısına yanıt
    20 gün kala yöntem değiştirmek mantıklı olur mu ama bilmiyorum kafam karıştı bizde arkadaşlarımla bu konuyu çok tartıştık ve bana böyle bir yöntem geliştirmiştik, şu an emin olamadım, ama tavsiyen için çok teşekkür ederim
  • kimyaözel elektrokimya bitirdim şimdi sosyal çalışıcam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melalem -- 7 Haziran 2020; 10:35:6 >
    2.5 saat sürdü
    olm bir deneme çöz, netini ve eksiklerini gör ona göre devam et. böyle nerede eksik olduğunu anlayıp ona özel bir çalışma yapamazsın. saf konu çalışmasıyla olmaz mı olabilir tabi ki ama çok riskli. kendin 'ya x net yaparım heralde' diyorken belki x-10 net yapacaksın ve daha fazla asılman gerektiğini öğreneceksin. ben geçen yıl yaptım, benden başkası yapsın da istemem asla. ısrarım bu yüzden.

• knitta kullanıcısına yanıt
    olm :) ben kızım, açıkçası ben okb hastasıyım takıntı hastalığı yani bu yüzden deneme çözmek ya da bir plana karar vermek çok zor benim için, mesela gece 2de kalkıp öğlen 12ye kadar plan yaptığımı biliyorum, o yüzden bir plan yapınca yenisine değiştirmek benim için çok zor neticede hastalık, bir de durumum farklı biraz, ben diş bıraktım tıp için yani durumum çok berbat değil yıl iinde de deneme çözdüm aslında baya, dediklerine katılıyorum ama uygulayamıyorum, kendimce uygulayabileceğim bir plan yaptım buraya konu açma sebebim de buna uymak, ve benim gibi umutsuz olanklar varsa diye hala eksik olan konuların kapatılabileceğini göstermek, kusura bakma uzun yazdım biraz
  • tarih meb orta çağda avrupa ünitesini okudum yarım saat sürdü şimdi umut öncül çembersel hareket çalışıcam
    :) ben de erkek'im.

hocam eğer dediklerime katılıyorsanız hiç plana gerek yok, direkt evdeki ayt denemelerinden birini önünüze atıp çözün zaten kendinizi verince zamanın nasıl geçtiği anlaşılmıyor. böylece hangi dersten eksik olduğunuzu, hangi konulara çalışmanız gerektiğini ve çalışma saatlerinizi arttırıp arttırmamanız gerektiğini anlayabilirsiniz. diş bıraktıysanız seviyeniz zaten iyidir ama yine de bence riske atmayın. iyi çalışmalar diliyorum.

• kimya asit baz dengesi çalışıcam kimya özel
    1.5 saat kimya çalıştım 24 sayfa 10 sayfa bitti, şimdi coğrafya çalışıcam
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.