Şimdi Ara

son 1 yılda mouselara 500 lira para verdim (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
250
Cevap
0
Favori
4.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gunluk kullanim icin microsoft mouse gaming icin roccat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • garanti teknik servis denen şeyler var kardeşim
  • Bu konu neden tuttu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: One True King

Bu konu neden tuttu ?

ben de anlamadım

millet 10 yıldır kullandığı 20 liralık fareleriyle övünüyor
  • bende kulaklıklara senin kadar paraharcadım ama fare ve klavyem sapasağlam .
  • mouse kullanmiyorum kafam rahat

• quote:

Orijinalden alıntı: AdReNaLiN.int

mouse kullanmiyorum kafam rahat

O nasıl oluyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6-7 senedir k360 klavye kullanıyorum m325 bileği ağrıtınca g300s aldım indiririm Çek galan 50 tl almıştım k360 hala sağlam g300s bozulsa iki tane m325 ile idare ederim mouse vs pazarlama net yani. O kadar etmez. 100-200 tl mousepad e para veren gördük biz Ben Akasa kullanıyorum büyük olduğu için kullanamıyorum atsam mı diyorum millet 200 tl mousepad e para veriyor yuh

• kuzenim 7-8 yıl önce bana beleşten vermişti mouseyi halen kullanıyorum A4TECH OP-50D-4
  • Aliexpressten 7$a aldim kullaniyorum

• 30-50 TL arasına

A4Tech
    Microsoft
    Logitech
    vs
    vs bir sürü alınabilecek Mause var. Hepsi de uzun süreler dayanıyor. İyi de bir pil takarsan sürekli pil değiştirme sıkıntısı da yaşamazsın. Tabi kullanıma dikkat etmek lazım. Düşürmek ya da sinirlenince fırlatmak, vurmak ömrünün kısaltır.
  • 3 senede mouse a 300 liradan az para verdim ve gerçekten iyi mouselardı
  • İşte bunlar hep cenabetlerin işleri.

• quote:

Orijinalden alıntı: Revion

quote:

Orijinalden alıntı: AdReNaLiN.int

mouse kullanmiyorum kafam rahat

O nasıl oluyor

laptopin mousepadi hocam

• Her gördüğümde muslera diye ojuyorum

• Logitech m175 15 tlye aldim 4 senedir kullaniyirum yerden yere vurdum mouseu bahcede firlattim metrelerce uctu sonra bir here cakildi yeri geldi suya attim.Hala sapasaglam bir bozamadim sadece batarya kapagi kayboldu arada pili dusuyor onun disinda sorunsuz.

• 8 yıldır 10 tllik mause kullanıyorum hala çalışıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Revion

Yemin ederim içim acıyor artık. geçen sene g502 aldım 280 liraya yere düşürdüm usb bölgesi yamuldu, bir daha da çalışmadı. Ertesi gün gittim g300s aldım 90 liraya. o da 8 ay dayandı 1 haftadır temassızlık yapıyordu, bu sabah kalkar kalkmaz evin oradaki vatan'a gittim. 100 lira para verdim yine, bilgisayarsız 1dk'ya bile dayanamadığım için kazık yedim tabii, internette 70 liraya (g300s aldım yine) satılıyor.

bu da böyle bir anım.

bu kabloları kim yapıyorsa allah belasını versin. laptopun adaptöründe, iphone kulaklığında ve telefonun kablosunda da temassızlık var. harddiskte temassızlıktan gitti. bunun bir çözümü yok mu beyler?

#Edit: bu konu neden bu kadar tuttu anlamadım birde mesajların %80'i "xx sene önce 15 liraya fare aldım hala onu kullanıyorum" tarzında

Kardeş usb bozuldu kablo bozuldu diye çöp edilir mi onlar bak örneğin usb giriş yeri mi öldü başka mause kesersin kablosundan sonra o iki kabloyu doğru kutuplardan bantlar tellerini iyice temas ettirir kullanırsın ömür boyu ayrıca kablon uzayabilir bile istersen

• Dostum sizi cok iyi anliyorum.
    İlk olarak neden garantiye göndermiyorsun çok merak ettim. Yapılacak sey basit 2 adet zevkinize göre logitech veya razer marka mouse alıp fatura ve kutularını kesinlikle saklamak. Bir mouseun başına birsey gelince garantiye yollamak ve digerini kullanmaya devam etmek. Garanti kapsamında hata sizdeyse ilk önce sorunun kendinizden kaynaklanmadığını iddia etmek yutmuyorlarsa pazarlık ederek uygun bir fiyata işi halletmek. Benim önerim logitech markasıdır çünkü Türkiye de elektronik cihazlar ilk 2 yıl distiribütör garantilidir yani razer markası bildiğim kadarıyla aralgame e gidiyor ve işlemleri çok uzun sürüyor ancak logitech bu kısımda daha hızlı. Diğer kısım ise logitech bircok ürünün yenisini garanti kapsamında bire bir değistiriyor. Ben 3 yıldır aynı mouse u kullanıyorum garanti süresi 5 yil normalde. Bir kere usb kısmında bir sorunla karşılaştım ve garantiyle kısa zamanda çözüldü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dhblack -- 30 Temmuz 2016; 15:17:02 >

• Huzur kablosuzda.

K270 + M280
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.