Şimdi Ara

son 1 yılda mouselara 500 lira para verdim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
251
Cevap
0
Favori
3.817
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> son 1 yılda mouselara 500 lira para verdim
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1496 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Micro_Processor

Bu mesajı şikayet edenler harbiden değişiksiniz.Ulan 4 gün mü yiyecem şimdi.Hayret bi şey aga ya.

Valla ben şikayet etmedim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    bugüne kadar kullandığım hiç bir teknolojik aletin ne kablosunda ne kendisinde bir sorun olmadı. mouse'u günde 7 saatten fazla kullanıyorum, oyun oynuyorum ve en az 2 sene gidiyor mouse. 1 senedir g300s kullanıyorum mesela.

malzemelere suç bulmak yanlış. tamamen kullanımla alakalı.
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hersh -- 29 Temmuz 2016; 14:04:36 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Dethagorf

Normalle gaming mouse arasındaki farkları gördün mü hocam? Gördüysen ne fark gördün?

Hocam ilk başta tepkimeler gerçek zamanlı oluyor yani normal fareler 8ms olduğu için okadar hızlı değil, bunu alınca hıza alışıyorsunuz.

İkincisi bunlardaki sensörler piyasadaki en iyi optik fare sensörleri olduğu için 0 hata payı var yani dönderirken kaldırıp bırakırken falan sapma kayma vs olmuyor.

Üçüncüsü anlık oyun içi dpi değişimi ile misal p90 kullanacaksanız sens yükseltip, awp kullanacaksanız sens düşürebilmeniz.

Dördüncüsü makro yapıp silahlar için rapidfire yapabiliyorsunuz yada rapidfire silah içinde single fire yapabiliyorsunuz.

Beşincisi daha ergonomik ve daha rahatlar. Kaliteli olduklarını hissettiriyorlar. daha rahat hareket ettiriyorsunuz.

Türkiye dolar endeksli ve firmalar vatandaşa geçirme usülü ile çalıştığından bu fareler çok pahalı olabiliyor. Aslında amerikada 30-40 dolara en kral fareyi alabiliyorsunuz sensör bakımından.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MonacoDoom -- 29 Temmuz 2016; 14:10:05 >

• Binbaşı
    1214 Mesaj
    Para ve ilgi varsa normaldir buna para vermek.Sorun yok hocam.
    |
    |
    Ss rival kullanıyorum. Kullanmayan fakirler normal mouse a göre rahatlığını bilmez. Oyun konusuna girmiyorum bile. Mouse a para vermeyin her ay 300 lira sigaraya, yeni çıkan iphone 6s'e iddaya para verin tamam mi

|
    |
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Cihan

12 senedir aynı mouse yi kullanıyorum microsoft 3000

En az 8 senedir de ben http://www.akakce.com/mouse/en-ucuz-microsoft-mobile-1000-2cf-00003-fiyati,370686.html kullanıyorum.

Pil kullanımı olsun, ergonomi olsun herşey tam.

İşyerine A101de satılan logitechi aldım ancak pişman oldum. Takılma, donma yapıyor ayrıca microsofta göre 2 kat pil yiyor.
    |
    |

• Binbaşı
    1492 Mesaj
    a101 den a4tech g3-280a almıştım 15 liraya.1 pili rahat 5 ay gidiyor. çok çok memnunum.bundan öncede logitech m185 vardı, pili 1-2 ay gidiyordu,her yüzeyde çalışmıyordu oyüzden a4techi almıştım.350 tuşlu ışıklı dandik mauselara gidip para kaptırmayın.logitech g300s vardı hepsinden öncede bu kadar dandik malzemeden yapılmış bir mause olamaz. logitech başta iyiydi ama şu an sadece paraya odaklı bir firma uzak durun bence.logitech adına yakışmayacak ürünler piyasaya sürüyor.
    G300s in herşeyini sayayım size;
    driver kurmadan tuşları çalışmaz.kurana kadar klavyeden işlem yapacaksınız.
    kablosunun üzerindeki plastik okadar dandik ki, 2-3 ay sonra mause kökünden usb kökünden mutlaka açılır,ordan kablosu er veya geç kırılır.
    1 kez kendi kendine kısa devre yapıp kendi kablosunu eritmişti üstüne bende.Allah'tan anakarta birşey olmadı.dandik bir mause yüzünden sistemide riske atmış bulundum böylece.aklıma geldikçe sinirleniyorum.
    farenin malzeme kaliteside aynı şekilde dandik soyulmalar renk atmaları aynı şekilde 1-2 aya olur.

M185
    Kablosuz,Işıksız.Yüzey seçer.
    Arada kafasına göre gidiyor pili dolu olsa bile,tak çıkar yapıyorsun düzeliyor.olursa 2 haftada birkez filan olur.sık olmaz.Belki bilgisayardandır bilemiyorum.
    En önemli handikapı yüzey seçiyor.LoL oynayanların uzak durması gereken fare.Kafayı yersiniz.2015'te mause pad kullanmak zorunda kaldım bu mause yüzünden.Sanki tarama hızı sürekli değişiyormuş gibi bi hızlı bi yavaş hareket ediyor yüzeyine göre.Pili 2 ay civarı gider.

G3-280a
    Kablosuz ışıksız.
    Benim karşılaştığım bence tek sorunu tuşu arada basılı kalıyor.yani aslında tuş düzgün çalışıyor ama vericisindenmidir nedir bilgisayar basılıymış olarak algılıyor.günde 4-5 kez karşılaştığımda oldu bu sorunla 1 ay hiç karşılaşmadığımda tamamen kafasına göre.bana bu problem lol dahil hiç bir yerde şuan için bir sıkıntı yaşatmadı.Yinede bu sorunda olmasaydı eve 3-4 tane stok yapardım bu mausetan. Diğer yandan m185 bu mausenin kalitesine yaklaşamaz bile.yüzey seçmiyor çünkü.pilini rahat 5 ay kullanırsınızda üstünü bilemem.içinden çıkan pili 6.5 ay civarında bitti bende.şu an 2.pil takılı 2 ay filan oldu halen kullanıyorum.

Uzun lafın kısası saçma sapan ürünlere para vermeyin ya gidin gerçekten kaliteli fareyi teknoloji marketlerden elinize alıp inceleyip alın yada gidin normal bir fare alın.Logitechtende uzak durun.Sevdiğim bir firmaydı ama fareleri beni bu firmadan soğuttu.
    |
    |

• Yarbay
    4574 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Dethagorf

quote:

Orijinalden alıntı: MonacoDoom

quote:

Normalle gaming mouse arasındaki farkları gördün mü hocam? Gördüysen ne fark gördün?

Hocam ilk başta tepkimeler gerçek zamanlı oluyor yani normal fareler 8ms olduğu için okadar hızlı değil, bunu alınca hıza alışıyorsunuz.

İkincisi bunlardaki sensörler piyasadaki en iyi optik fare sensörleri olduğu için 0 hata payı var yani dönderirken kaldırıp bırakırken falan sapma kayma vs olmuyor.

Üçüncüsü anlık oyun içi dpi değişimi ile misal p90 kullanacaksanız sens yükseltip, awp kullanacaksanız sens düşürebilmeniz.

Dördüncüsü makro yapıp silahlar için rapidfire yapabiliyorsunuz yada rapidfire silah içinde single fire yapabiliyorsunuz.

Beşincisi daha ergonomik ve daha rahatlar. Kaliteli olduklarını hissettiriyorlar. daha rahat hareket ettiriyorsunuz.

Türkiye dolar endeksli ve firmalar vatandaşa geçirme usülü ile çalıştığından bu fareler çok pahalı olabiliyor. Aslında amerikada 30-40 dolara en kral fareyi alabiliyorsunuz sensör bakımından.

Aynen öyle hocam corsair m65 49€ adamlara.
    50 lira gibi geliyor 50 € zaten. Ama bize 3 katından 16.5 tl fazlaya geliyor.

Ucuz farelerle oyun oynanmaz mı diye düşünmeden edemiyorum..

Hocam orta tuşunda filan basmamazlık yok mu? Benim logitech mk520 orta tuşu basıyor ama işlemiyor.
    |
    |
    Bahsedilenler: Cihan

• Yarbay
    4574 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Dethagorf

quote:

Orijinalden alıntı: gokberkoz

1.5 yıl önce 120 liraya ss rival 300 aldım üstüne yarım litre kola döküldü hala aynı performans

Renk değişimi vs. yok mu hocam kola dökülünce usbden söküp kuruttunuz mu?

• Yüzbaşı
    435 Mesaj
    Klavyem yanılmıyorsam 7 senelikti bi marketten 11,90 a almıştım 1 ay önce 60 liraya Everest Rampage KB-R8 3 Farklı Aydınlatmalı Siyah Oyuncu Mekanik Klavye sıfır yakaladım aldım , Mouse da vatandan Everest SM-770 + pad ile birlikte 3 ay kullandım sonra orta döndürme dalgası bozuldu gittim vatana götürdüm garantiye gitti bana ürün tamiri olmuyormuş , size iade yapalım veya bu paraya başka mouse alın yani parayı başka bir ürünede kullanabilirsiniz dediler hediye çeki gibi +pad dide bende kaldı ben de gittim EVEREST SGM-X7B GAMING MOUSE+MOUSE PAD aldım + Microsoft Wireless Mobile 1000 Mavi Mouse yedekte duruyor laptopdan kalma ŞANS işi biraz teknoloji
  • Yüzbaşı
    259 Mesaj
    80 liraya a4Tech bloody v7 aldim 3 sene önce hala canavar gibi 1 kere garantiye gitti kablodan dolayi hala çalisiyor ama o kadar cok kullandim ki basma yerlerinin ici gorunuyor siyah olmasina ragmen ama meknigi tuslari macrolari tertemiz. Buyuk ihtimalle senin pasakli kullanimindan bozuliyordur o mouse cikler.

|
    |

quote:

Orijinalden alıntı: gokberkoz

1.5 yıl önce 120 liraya ss rival 300 aldım üstüne yarım litre kola döküldü hala aynı performans

Renk değişimi vs. yok mu hocam kola dökülünce usbden söküp kuruttunuz mu?

zaten siyahtı rengi etkilenmedi,kola da zeroydu şekersiz diye bozulmadı belki de usb den çıkarttım sildim kurumasını bekledim 1 gece sonra kullanmaya devam ettim sorun yok
    |
    |

• Binbaşı
    1108 Mesaj
    5 yılda 40 Tl verdim ben

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Siceyy

Klavyem yanılmıyorsam 7 senelikti bi marketten 11,90 a almıştım 1 ay önce 60 liraya Everest Rampage KB-R8 3 Farklı Aydınlatmalı Siyah Oyuncu Mekanik Klavye sıfır yakaladım aldım , Mouse da vatandan Everest SM-770 + pad ile birlikte 3 ay kullandım sonra orta döndürme dalgası bozuldu gittim vatana götürdüm garantiye gitti bana ürün tamiri olmuyormuş , size iade yapalım veya bu paraya başka mouse alın yani parayı başka bir ürünede kullanabilirsiniz dediler hediye çeki gibi +pad dide bende kaldı ben de gittim EVEREST SGM-X7B GAMING MOUSE+MOUSE PAD aldım + Microsoft Wireless Mobile 1000 Mavi Mouse yedekte duruyor laptopdan kalma ŞANS işi biraz teknoloji

Hocam 60 liraya mekanik klavye olmaz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
    526 Mesaj
    10 liraya a4 tech OP-6200 modelini almışım 2 yıl oluyo hala sağlam.
    |
    |

|
    |
    Eski Kullanıcı Adı:
    Dethagorf

quote:

Orijinalden alıntı: ...DeAtH...

M185 almıştım 3 sene önce 2 defa garantiden değişti şuan kensrda yatıyor.

Mk520 setim var. Mouse sol click bozulmuştu. Aradım logitech i sağolsunlar hemen ürün kodlarını falan istediler. Sonra kargoladılar.

Hocam benim de var mk520 set yalnız alalı 5 sene olacak mouseun orta tuşu basmıyor deiştieirlermmi

Reklamlar
SEO
son dakika
üniversite
SEO
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.