Şimdi Ara

SON 1 SAAT ! TURKCELL FATURALI - PLATİNUM 25GB 89TL ! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
1
Favori
8.441
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Oralarda 70 gb internetli paketler 6-7 euro

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Deve Katili kullanıcısına yanıt
    SON 1 SAAT ! TURKCELL FATURALI - PLATİNUM 25GB 89TL !
  • dar bütçeler için harika fırsat, benim içinse çok da fifi :))

• 89 TL yi 4.23 TL geçecektir faturanız aylık telsiz kullanım bedeliyle birlikte.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hocam Allah razı olsun çokn sevaba grmişsnz keşke BACANAKA da haber vereydiniz hocam neyse yaramızda kalsın hıcam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla İtalya’da 6 ay erasmus yaptım AB dışı ülkeden olmama rağmen 5 dk’da 7 euroya aylık 70 gb internetli hat almıştım ki daha ucuz paketler de vardı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oslun kullanıcısına yanıt
    Onu biliyoruz zaten o devletin haracı. Onu ayrı tutuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-9A0BECBC3

Senin kararın hocam. Ben mesela 24GB 89TL olana geçtim. Taahhüt boyunca aşım diye birşey olmayacak. Faturam 89TL'nin kuruş üstünde gelmeyecek mobil ödeme yapmadığım süreçte.

Onun dışında 24GB olduğuna da çok dert etmedim, taahhüt boyu platinuma özel her ay ek 5gb ve 500dk 1gb dönüştürme kampanyası da var. Kısaca 12 ay taahhütlü 24gb 89tl diye aldığım tarifeyi 12 ay 30gb 89tl olarak kullanacağım.

E bunun salla kazanı, gnç çatlatı (gençlere özel 2kez daha sallama hakkı) da var. Platinumun da çok güzel ayrıcalıkları var, ücretsiz kahve, getirde indirim, hepsiburada'da indirim ne varsa. Baya hoşuma gitti bu tarife, 89tl'yi babalar gibi hak ediyor.
    ek 5 gb black traife icin gecerli Siz 30 gb degil 25 gb olarak kullanabileceksiniz 500dk=1 gb ile birlikte, Yanlışmı mı Biliyorum, Bi daha kontrol edin isterseniz

• nokia sx1 N kullanıcısına yanıt
    Yok şöyle birşey oldu. Bende biliyorum Black olmadığımı ama Turkcell sisteminde bir sorun oldu ve beni Platinum Black müşteri olarak tanımladı. Şuan sade Platinum kullanmama rağmen Platinum Black müşterisi olarak gözüküyorum ve hediyeler, ayrıcalıklardan faydalanabiliyorum.

Şuan en düşük Black tarife 150-160TL, benim ödediğim 89TL.

• quote:

Yok şöyle birşey oldu. Bende biliyorum Black olmadığımı ama Turkcell sisteminde bir sorun oldu ve beni Platinum Black müşteri olarak tanımladı. Şuan sade Platinum kullanmama rağmen Platinum Black müşterisi olarak gözüküyorum ve hediyeler, ayrıcalıklardan faydalanabiliyorum.

Şuan en düşük Black tarife 150-160TL, benim ödediğim 89TL.
    İyi Denk Gelmiş Nasibinizden, Güle Güle Kullanın..

• nokia sx1 N kullanıcısına yanıt
    Süper valla, yüce rabbim yüzüme güldü. Darısı yakın zamanda başınıza, teşekkürler.

• quote:

Süper valla, yüce rabbim yüzüme güldü. Darısı yakın zamanda başınıza, teşekkürler.
    Sayenizde Bir Çok Kişide Yararlanmış, Biz Geç Gördük Nasip Olmadı, Bencil Davranmadiginizdan Dolayi Allah Nice Hayırlı Fırsatlar Sunsun Size...

• vodafonedan turkcell'e geçiş yapmak istiyorum, minumum internet 2-3 gb konuşma 750-1000 sms olsada olur olmasada olur en avantajlı hangi fiyata geçebilirim

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.