Şimdi Ara

Son 1 ayda 0 araç alan varmı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bu zamlardan sonra Ocak ayından beri araç alan varmı? Aldıysanız neden ? çokmu ihtiyaç vardı? İkinci elde bulamadınızmı

Bu fiyata 0 araç alana hangi gözle bakarsınız? Toplam satışlar düşmüşmü?

• İlla ki satılacaktır ne gariplik var bunda? Zam geldi diye araç mı almayacak millet.
  • Bu konu cok yasamaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alir almaz bu devirde parayla imanin kimde olduğu belli olmaz.

• ben alacaktım vazgeçtim eski düldülle gidiyorum zamlar geri çekilince alıcam acelesi yok 50binlik araç 80 olmuş saçmalık..
  • 2013 model alırsanız ötv zamından etkileniyormısınız ?
  • Ocak 2014 satış rakamlarını bekliyoruz artık... Gerçi zam yapan firmalardan kimlerin satışlarının iyi gittiği belli gibi...
  • abi ben de alamadım bir araba zam gelince

keşke geçen sene alsaydık
  • Ben almam,etrafımdaki insanlara da olduğunca aldırmamaya çalışırım.
    Ancak;alan insana da o veya bu gözle bakmak ne benim ne de başka birinin haddine..Beraber kazanmadığınız parayı az veya çok harcadı diye ithamda bulunmak hoş değil..Hayırlı olsun der geçerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jack_daniel's

Ben almam,etrafımdaki insanlara da olduğunca aldırmamaya çalışırım.
    Ancak;alan insana da o veya bu gözle bakmak ne benim ne de başka birinin haddine..Beraber kazanmadığınız parayı az veya çok harcadı diye ithamda bulunmak hoş değil..Hayırlı olsun der geçerim.

+1000

• Kimsenin parasında malında gözümüz yok çok şükür hangi gözle bakalımki başka. Alana hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız binsin deriz en basitinden, zaten alan varsa aldım diye yazmaz şu durumda foruma. Açılan konular yapılan yorumlar adamı arabasından bezdirir valla. Şahsi olaraksa iyiki aralık ayında şu durumlar ortaya çıkmadan almışım aracı diyorum, 47'ye aldığım aracın liste fiyatı şuan 56bin olmuş. Ha şu varki geçtim 56'yı 47bin bile bence bu araçlar için fazla. Verdiğimi< vergi adaletli olsa bu aracın değeri 35 civarı olurdu mis gibide güzel halkım iyi arabalara ucuza binerdi...
  • "Bu fiyata 0 araç alana hangi gözle bakarsınız?"

böyle soru olur mu ya???

Adam 0 araç aldı diye,
    onun bunun evladı muamelesi mi yapacaz? yoksa gerizekalı mı? yada adamı forumca toplanıp dövelim mi?

Bize ne arkadaş para milletin, keyif milletin....
  • Sen sıfır araç alamıyorsun diye alanları niye eleştiriyorsun? Pahalıysa pahalı, memleket mi değiştirsin 0 araç almak için...
  • Güzel , alanada almayanada kimsenin sözü olmamış.Bu sorumun amacı şuydu.Araç aldım diye başlık açanlara bu fiyata alınırmı diyen çok.Eleştirilecek şey neden aldıkları değil tabiki.Kimse kimseye karışamaz.Forumda herkesin şikayeti araçların fiyatının yüksek oluşu buna rağmen araç alanların ihtiyaçlarına uygunmu değilmi bunu bilmek lazım.
  • Para harcama durursa ekonomi iyice kötüye gider deniyor. Milliyette okumuştum galiba. Hatta japonya ekonomik durgunluktan kurtulmak için halkı tüketime teşvik ediyormuş.

Bu açıdan bakılırsa satışların devam etmesi gerek.

Tabi ne kadar doğru bilemem. Ekonomiden pek anlamam.
  • babam aldı. alması ıcın tesvık eden de benım. aslında 2. el bakıyordu ama temız 2. el araçlarla sıfırının arasında fiyat farkı pek fark yok, fark olanlarında kesın bır yerlerınden kusur cıkıyor. bız 2013 model adık. civic elegance eco+lpg 58'e geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jack_daniel's

Ben almam,etrafımdaki insanlara da olduğunca aldırmamaya çalışırım.

Cevap yazmama gerek kalmamış. +1 yazıp hazıra konayım bari Olayın özeti budur bencede.

• quote:

Bu fiyata 0 araç alana hangi gözle bakarsınız?

tartışmalı konu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.