Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Somut adımlar atmış, Türkiye'nin geleceği için çalışan yatırım platformu: SKP

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
24
Cevap
0
Favori
4.416
Tıklama
Cevapla
Tüm Forumlar >> Finans Forumları >> Yatırım Araçları >> Somut adımlar atmış, Türkiye'nin geleceği için çalışan yatırım platformu: SKP
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
Mesaj
 • Binbaşı
  1222 Mesaj
  Merhaba;

  Sizi bugün birkaç ay içerisinde inanılmaz işler başarmış ve oldukça gelecek vadeden bir yatırım platformu ile tanıştıracağım: Sosyal Kalkınma Platformu

  Sosyal Kalkınma Platformu'nun (bundan sonra SKP olarak anılacaktır) amacı yüzbinlerce irili ufaklı yatırımcının yatırımlarını bir araya getirerek, sadece büyük paralarla gerçekleştirilebilecek büyük ve yerli projelere ev sahipliği yapmaktır. SKP Bir Yatırım ve Milli Atılım Projesidir. Yerli sermaye ile yerli üretimi buluşturmayı düstur edinmiş, profesyonel bir ekibin arge çalışmalarıyla ülkesine katkıda bulunan bir organizasyondur. Şirketin kurucusu Yılmaz Aras'tır. SKP aşağıdaki alanlarda yatırımlar yapmaktadır:

  -Zincir Marketler (81 ilde 81 Market projesi)
  -İnşaat
  -Turizm
  -Eğitim
  -Devlet İhaleleri
  -Bilişim

  Zincir market konusunda an itibariyle Van, Kocaeli, Ankara ve Antalya'da yer belirleme çalışmaları tamamlanmış ve marketlerin açılması için hazırlıklara başlanmıştır. En kısa sürede 81 İlde 81 Market açılacaktır. Daha sonra büyük illerin ilçeleri ile market ağı genişletilecektir. Marketlerde sadece %100 yerli olan şirketlerin ürünlerine yer verilecek, asla yabancı sermayenin girmesine izin verilmeyecektir.  İnşaat konusunda şu anda ilk çalışmalar başlamıştır ve yakında biz yatırımcılarla paylaşılacaktır.

  Turizm konusunda yeni alınan acente belgesi ile birlikte ileride bu sayı arttırılmak üzere an itibariyle 48 otelle anlaşma sağlanmıştır ve SKP 2017 Nisan'dan itibaren öncelikle yatırımcılarına olmak üzere çok avantajlı fiyatlarla tatil paketleri sunacaktır.

  Eğitim konusunda işin uzmanı insanlar tarafından insan yeteneklerini ve insan etkileşimlerini geliştirmek üzere dileyen herkese sertifikalı eğitimler verilmektedir. Şu ana kadar 10'larca eğitim başarı ile bitirilmiştir, detaylar ve verilen eğitimlerin örnekleri için şu sayfaya bakabilirsiniz:http://www.skp.com.tr/egitim.html

  Bilişim konusuna ise ilk başta ülkemizde gelişmemiş bir sektör olduğu için ve geleceğin sektörü olarak görüldüğü için özellikle önem verilmiştir.

  Yapılan işler:
  İlk yerli 10 katmanlı endüstriyel anakart


  Batarya İzleme Sistemi


  Wiremos Baz İstasyonu Güvenlik ve İzleme Sistemi


  Yapay Zeka Temelli Fabrika Otomasyon Sistemi


  Perabul Personel, Lokal, Lokasyon Takip Sistemi


  Debimetre Kartı


  Watefi Pivot Uzaktan Sulama Sistemi


  3D Yazıcı Sistemi ile Şirketlerle Anlaşmalı Yapılan İşler


  PCB Baskı Sistemi ile Şirketlerle Anlaşmalı Yapılan İşler


  Grafik Ajansı Hizmetleri


  Görüldüğü üzere çok kısa zamanda büyük işlere imza atmış, ülkemizin gelişmesini şiar edinmiş bir şirket duruyor karşımızda. Bu işler sadece 7000 yatırımcının irili ufaklı yatırımlarıyla gerçekleştirilmiş durumdadır. Başta Intel, Turkcell ve Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü (TİGEM) olmak üzere 1000'den fazla şirketle yüzlerce proje hayata geçirilmiş durumdadır. Hemen biz de bu projede yerimizi erkenden alabilir ve bir şirket ortağı misali kazanmaya başlayabiliriz. Sorduğunuzu duyar gibiyim; Peki kazanç planı nasıl?

  Yapacağınız yatırımın miktarına göre belirli bir kâr oranı belirlenmektedir. Bu kâr oranı ana paranız ile birlikte hesaplanıp 12'ye bölünür ve her ay size geri yatırılır, kâr oranları şu şekildedir:

  Tabi ki bu işin bir de legal boyutu olduğu için, SKP sadece kağıt üzerinde olan bir şirket olmadığı, ciddi bir şirket olduğu ve bu yüzden Türkiye Cumhuriyeti yasalarına tabi olduğu için kâr oranlarından vergi kesilmektedir. Şu anda %15 vergi kesintisi yapılmaktadır. Kabaca bir hesapla:

  100.000 TL yatırım yaptığımızda %72 kâr oranından 72.000 TL kârımız olur, 72.000 TL'den %15 düşüldüğünde 61.200 TL kalır. Yani 1 yıl sonunda vergi düşülmemiş paramız 172.000 TL, vergi düşülmüş paramız ise 161.200 TL'dır. Siz isterseniz her ay yatacak olan 161.200/12=13.433 TL'nızı hafta içi her gün mesai saatleri içinde dilediğiniz an çekersiniz, isterseniz de sistemde tutup, vergi düşülmeden sistemde biriken paranızı istediğiniz an yeniden yatırıma çevirebilir, kazancınızı katlayabilirsiniz.

  Yatırım notları:

  -Minimum para yatırma limiti 100 TL'dan 500 TL'ya çıkarıldı, 500 TL+100 TL'nın katları şeklinde ödeme yaparak hisse alabiliyorsunuz, her bir 100 TL = 1 hissedir.
  -Yatırımlar kartla veya havale-eft ile yapılabiliyor.
  -Para çekme isterseniz sistemde belirttiğiniz iban numarasına gerekli vergi düşülerek paranız yatırılıyor, paranız otomatik değil, kişiler tarafından kontrollü bir şekilde yatırılmaktadır, bu yüzden para çekme talebiniz birkaç saat içerisinde sonuçlanıyor. Para çekmede bir alt veya üst limit bulunmamakta, dilerseniz 10 tl dahi çekebiliyorsunuz.
  -Dilerseniz yatırımlarınızı 14 gün içerisinde kesintisiz, 14 günden sonra da sponsorlarınıza dağıtılan referans primi kesilerek çekebilir ve sistemden çıkabilirsiniz.

  Ayrıca dileyenler bu yatırım sistemini başkalarına anlatarak güzel referans primleri de kazanabilirler, referans primleri şu şekildedir


  Örnek referans kazanç tablosu da şu şekildedir:


  Bütün bu kazançların yanında bir de ödüllendirici ve teşvik edici kariyer planları bulunmakta, bu kariyer planlarının güzel kısmı "Ben ekiple uğraşamam arkadaş, kendim kaydederim, onlar başkasını kaydederse kendi kazanır, yoksa banane" diyenlere yönelik bir kariyer sistemi de bulunmasıdır.

  İlk kariyerler şu şekildedir

  Bunlar sadece hedef ve basamak amaçlıdır, herhangi bir ekstra getirisi bulunmamaktadır ve ekibe değil, sadece sizin kaydettiğiniz birinci derinliğinizdeki kişilerin toplam yatırımlarına bakar

  Asıl ulaşılmak istenecek kariyerler ise şu şekildedir

  Burada da sadece ilk hattınıza bakılır, ekibin cirosuna bakılmaz, yukarda bahsettiğim bu durumdu, kendi referansınız üzerinden istediğiniz kadar fazla kişiyi ekleyebilirsiniz, yani bir genişlik (kol) sınırlaması bulunmamaktadır.

  He yok, ben ekiple yaparım diyenler de şu yolu takip edebilirler


  Arabayı merak edenler, burada marka model belirtilmemiş fakat ilk araçlarını kazananlara son model BMW 3 serisi araçlar teslim edildi. Sitede resmini görebilirsiniz.

  Gördüğünüz gibi, ne yapacağınızda da, nasıl yükseleceğinizde de tamamen özgürsünüz, şirket sizi hiçbir şeyle sınırlandırmamaktadır. Eğer proje hoşunuza gittiyse;https://www.skp.com.tr/panel/yatirim/695064 adresinden benim referansımla kayıt olabilirsiniz.
  Şirketin ana sayfası;http://www.skp.com.tr/
  Aklınızdaki her türlü soruyu oguzhanyel@gmail.com mail adresime kişisel olarak veya konudaki cevapla bölümünden herkese açık şekilde sorabilirsiniz.
  Yatırımımı en kısa sürede 6 aylık arabayı hak edecek şekilde 15.000 TL ya yükseltmeyi planlıyorum.

  Bu konu her türlü yoruma açıktır.

  Yasal Not: Ticaretin her alanında olduğu gibi bu sistemde de risk vardır. Yalnız SKP yatırım toplamayı zaten aldığı proje ve ihalelere göre açmaktadır.  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bloodin -- 3 Nisan 2017; 0:22:28 >  |
  |
  _____________________________
  01000010 01101100 01101111 01101111 01100100 01101001 01101110
 • Binbaşı
  1222 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: alp39

  Nasıl bir şirket ki birde martafal var, yok elektronik kart yapıyoruz, 3d yazıcı ar-ge mız var gibilerinden yazmışlar site içinde ama ne garip ki bunları yapabilenler kendilerine bi Android app yapamıyor çok ilginç.

  Kanımca yeni bi ponzi doğuyor, örnekleri çok ki websayfası doğru dürüst çalışmıyor. O kadar büyük şirket ki 3 gündür mail'ime cevap vermediler. Aslında çok basit yazdım, üye girişi yapacağım zaman giriş yapamıyorum neden olabilir ? Diye yazdım 3 gün oldu cevap gelmedi, çok tuhaf, network marketing hesapta ama acaba daktilo'mu kullanıyorlar demekten kendimi alamıyorum

  Kanımca ponzi ve uzak durun

  Sizin başınıza gelen ilginçmiş çünkü ben siteye girdiğimde üyeliğime girmesem dahi sağ altta bir sohbet butonu çıkıyor, 2 gün önce merak ettiğim bir şeyi akşam saat 10'da butona basarak sordum ve 1,5 dakika sonra canlı bir şekilde cevap verildi, ben bu tip sitelerin tamamına Ponzi olabilir şüphesi ile temkinli yaklaşırım fakat:

  1-) Ponzi yapacak biri 4 tane ilde kocaman dükkanlar kiralayıp market açma girişiminde bulunmaz diye düşünüyorum (Van ve Kocaeli açılmak üzere)
  2-) Ponzi yapacak biri Turkcell ve Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü (Tigem) gibi büyük şirketlerle anlaşmalar yapmaz, Turkcell anlaşması özellikle çok büyük bir anlaşma
  3-) Ponzi yapacak biri şirketin başına kukla getirir, kendi arkadan yönetir, Yılmaz Aras SKP'yi bu sisteme döndürmeden önce de SKP E-Market olarak 1 yılı aşkın bir süre boyunca iş yaptı ve halen "şirketin başındaki benim" diyebiliyor, bugün her tür insan var, 20 TL için insan doğruyorlar devrimizde, yok yere milyonlarca lirayı dolandırıp gidersen adamı öldürürler, adam niye yok yere canını tehlikeye atsın?

  Yani malum Questra, Kairos, Coin şirketleri gibi sadece sözlerden ve rakamlardan oluşan bir sistem yok ortada, somut adımlar var, zaten dikkat ederseniz kâr payları da diğer sitelere göre daha düşük, daha gerçekçi ama "aman neden uğraşayım" dedirtecek kadar da düşük değil...

  Tabi ki herkes istediğini düşünmekte özgürdür :) Ben sistemde yenilikler oldukça, adımlar atıldıkça burada paylaşmaya devam edeceğim.

  Sağlıcakla...
  |
  |
  _____________________________
  01000010 01101100 01101111 01101111 01100100 01101001 01101110
 • Yarbay
  3170 Mesaj
  Bir şirket bile yok ortada muhtemelen, sitede bir tek Aras Ticaret lafı geçiyor (ki, Türkiye'de herhalde bin tane Aras Ticaret vardır) yersen.Yayınlayın resmi bilgilerinizi, ticaret sicil numaranızı, firma ünvanınızı, vergi numaranızı vb., görelim.
  |
  |
  _____________________________
  Milli his ile dil arasındaki bağ çok kuvvetlidir. Dilin milli ve zengin olması, milli hissin gelişmesinde başlıca etkendir. Türk dili, dillerin en zenginlerindendir. Yeter ki, bu dil şuurla işlensin. Ülkesini, yüksek bağımsızlığını korumasını bilen Türk milleti, dilini de yabancı diller boyunduruğundan kurtarmalıdır....M.K.Atatürk
 • Binbaşı
  1222 Mesaj

  quote:

  Orijinalden alıntı: alp39


  quote:

  Orijinalden alıntı: Bloodin


  quote:

  Orijinalden alıntı: alp39

  Nasıl bir şirket ki birde martafal var, yok elektronik kart yapıyoruz, 3d yazıcı ar-ge mız var gibilerinden yazmışlar site içinde ama ne garip ki bunları yapabilenler kendilerine bi Android app yapamıyor çok ilginç.

  Kanımca yeni bi ponzi doğuyor, örnekleri çok ki websayfası doğru dürüst çalışmıyor. O kadar büyük şirket ki 3 gündür mail'ime cevap vermediler. Aslında çok basit yazdım, üye girişi yapacağım zaman giriş yapamıyorum neden olabilir ? Diye yazdım 3 gün oldu cevap gelmedi, çok tuhaf, network marketing hesapta ama acaba daktilo'mu kullanıyorlar demekten kendimi alamıyorum

  Kanımca ponzi ve uzak durun

  Sizin başınıza gelen ilginçmiş çünkü ben siteye girdiğimde üyeliğime girmesem dahi sağ altta bir sohbet butonu çıkıyor, 2 gün önce merak ettiğim bir şeyi akşam saat 10'da butona basarak sordum ve 1,5 dakika sonra canlı bir şekilde cevap verildi, ben bu tip sitelerin tamamına Ponzi olabilir şüphesi ile temkinli yaklaşırım fakat:

  1-) Ponzi yapacak biri 4 tane ilde kocaman dükkanlar kiralayıp market açma girişiminde bulunmaz diye düşünüyorum (Van ve Kocaeli açılmak üzere)
  2-) Ponzi yapacak biri Turkcell ve Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü (Tigem) gibi büyük şirketlerle anlaşmalar yapmaz, Turkcell anlaşması özellikle çok büyük bir anlaşma
  3-) Ponzi yapacak biri şirketin başına kukla getirir, kendi arkadan yönetir, Yılmaz Aras SKP'yi bu sisteme döndürmeden önce de SKP E-Market olarak 1 yılı aşkın bir süre boyunca iş yaptı ve halen "şirketin başındaki benim" diyebiliyor, bugün her tür insan var, 20 TL için insan doğruyorlar devrimizde, yok yere milyonlarca lirayı dolandırıp gidersen adamı öldürürler, adam niye yok yere canını tehlikeye atsın?

  Yani malum Questra, Kairos, Coin şirketleri gibi sadece sözlerden ve rakamlardan oluşan bir sistem yok ortada, somut adımlar var, zaten dikkat ederseniz kâr payları da diğer sitelere göre daha düşük, daha gerçekçi ama "aman neden uğraşayım" dedirtecek kadar da düşük değil...

  Tabi ki herkes istediğini düşünmekte özgürdür :) Ben sistemde yenilikler oldukça, adımlar atıldıkça burada paylaşmaya devam edeceğim.

  Sağlıcakla...

  Slm. Bak dostum sen bile cevap vermişsin ama nedense bu bahsettiğin skp'ciler bana hala cevap vermedi. O gün tekrar denedim üye oluyor gibi görünüyor sonra giriş yap ama giriş yapamıyorsun ayrıca herhangi bir yere üye olunca hani sistem otomatik mesaj yollar bize katıldığınız için teşekkürler filan öyle bi mesajda gelmiyor, şifremi unuttum diyorum tel.e yeni mesaj gelip giriş yapmayı deniyorum yine o sayfada kalıyor, tarayıcı değiştirdim sorun aynı, vpn ile tel.den denedim sorun hep aynı

  Ayrıca oradaki bize ulaşın kısmından bu durumu belirten 3 tane daha mesaj yolladım, talebiniz alınmıştır, en kısa sürede cevap vereceğiz dediler ama bu en kısa zaman sanırım onların gözünde 1-2 ay'dan başlıyor

  Ayrıca Android app indir gör, bu ne diyeceksiniz

  Boş birşey

  Hani giriş yap gibilerinden bir seçenek yok

  Düşünsene üyesin ama uygulama giriş yap seçeneği yok

  Bize ulaşın link çalışıyor, şifremi unuttum yeride çalışıyor başka hiçbir yer çalışmıyor.

  Ayrıca özel'den de mail attım hani Info koyarak yine cevap vermediler

  Sen ne düşünürsün bu durumda?

  Bunca denediğim şeyden sonra kanımca değil %100 eminim ponzi olduklarına ve kesinlikle uzak durulmalıdır

  Yeni bi jet Fadıl vakası olacağı kaçınılmaz son

  Aleykümselam;

  Endişelerinizi anlıyorum fakat ben ne zaman birşey yazdıysam cevap aldım, buyrun kanıtı da burada, sağ altta 1 hafta önce, 6 gün önce ve 3 gün önce yazdığım tüm mesajlarımın cevaplandığını görebilirsiniz, size neden dönüş yapmadılar bilmiyorum...


  Android app'a gelince, o app SKP'nin market olduğu zamanlarda hazırlanmıştı, şu an kullanılmıyor, zamanı gelince güncellenecek veya kaldırılacaktır, zaten şirket kimseye "app var indirin" demiyor, dediğim gibi, kimseyi zorlamıyorum, herkes kendi riskini alır fakat piyasadaki en güvenilir yatırım network'ü olduğu yaptıklarından bellidir :)
  @bobita Buyrun şirketin kurumsal kimliği buradadır, üye olurken kabul ettiğiniz kâr payı sözleşmesinde açıkça belirtilmektedir:  Ayrıca SKP bir yeniliğe daha imza atarak Genetik Algoritma Destekli Yüz Tanıma Sistemi de geliştirmiştir:  SKP'nin kurumsal çalıştığı ve anlaşmalı olduğu şirketlerden bazıları da aşağıda açıkça görülmektedir:
  |
  |
  Bahsedilenler: bobita
  _____________________________
  01000010 01101100 01101111 01101111 01100100 01101001 01101110
 • Binbaşı
  1222 Mesaj

  Giriş yapmanız için 6 haneli ID gerekiyor ve ID'niz kayıt olduğunuz cep telefonuna geliyor, onunla rahat bir şekilde siteye istediğiniz an giriş yapabiliyorsunuz, bir sorun yok, kayıt olurken de ayırt edici tek özellik TC kimlik numaranız oluyor, aynı TC kimlik no ile birden fazla hesap açamıyorsunuz, TC kimlik numaranız ile gerçek isminiz ve para yatırılması için vereceğiniz IBAN uyuşmazsa da kazanacağınız primleri alamazsınız.  Eğer halen şüpheleriniz varsa Ankara'daki merkezi ziyaret edebilirsiniz, çalışanların hepsiyle konuşabilirsiniz, ziyaret etmeye gerek kalmadan telefonla da konuşarak aklınızdaki şüpheleri aktarıp cevap isteyebilirsiniz, telefon numarası 0312 911 17 36'dır  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
  alp39 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  _____________________________
  01000010 01101100 01101111 01101111 01100100 01101001 01101110
 • Binbaşı
  1222 Mesaj

  Estağfurullah, sorununuzun çözüldüğüne sevindim, hafta içi bahsettiğiniz eksiklikler için bastıracağım, dürüst bir firma ise (sonuçta babamın firması değil) düzgün bir şekilde cevap vereceklerdir, ben Yılmaz beyi daha önceden dinlediğim için ponzi ile uğraşacağına ihtimal dahi vermiyorum, yine de beraberce uğraşarak sistemdeki eksiklikler üzerine gidip eğer dürüstlerse kendilerini düzeltmelerini, eğer Ponzi ise de hemen ortaya çıkmasını sağlayabiliriz, sonuçta güç biz yatırımcılardadır :)
  |
  |
  alp39 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  _____________________________
  01000010 01101100 01101111 01101111 01100100 01101001 01101110
 • Er
  0 Mesaj
  merhabalar
  bilgilendirme
  .skp olarak tigem in ceylanpınar sulama sistemleri işinde alt yüklenici olarak yda-yüksel ortaklığına dışardan yazılım işi yapıyor olmaktayız.ilgili kişi burak gelegen ilgili mühendis ufuk çetinkayadır.tigem de müh.emrah dağlı bey konuya hakimdir

  üzülerek belirtmeliyiz ki türk şirketleri belirli başarılara imza atınca insanların gözüne batar
  ayrıca tam araştırma yapmadan bilgi sahibi olamadan yorum yapmak etik bir davranış değildir.bu özgür bir sistem riski göze alıp ister dahil olursunuz isterseniz olmassınız.bilgi edinmek ve bilgi vermek kesinlikle doğru bir harekettir ama kulaktan duyma veya tam konuya vakıf olmadan yorum yapmak bizce haksız bir davranıştır.yine kişinin kendi kararıdır
  türkiyenin 10 katmanlı ilk milli ve yerli anakartını üretmiş bir firmayız ve bunun gururunu yaşıyoruz yatırımcılarımıza bu yolda bize katkılarından dolayı teşekkürü borç biliriz
  çok yakında çok büyük projelerle yazılımda ve bilişimde millileşme adına imzamızı atacağız
  NOT:isteyen her vatandaş randevu sistemi dahilinde şirket genel merkezi üretim tesisleri veya fabrikalarımızı ziyeret edebilir

  SAYGILARIMIZLA
  |
  |
  _____________________________
 • Binbaşı
  1222 Mesaj
  24.04.2017 tarihinde SKP Turizm sitesi yayına açılacaktır. Anlaşmalı otellerle uygun fiyata tatil seçenekleri sunulacaktır.
  Kaynak:www.skp.com.tr
  |
  |
  _____________________________
  01000010 01101100 01101111 01101111 01100100 01101001 01101110
 • Yarbay
  3170 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: alp39


  quote:

  Orijinalden alıntı: skpbilgi

  merhabalar
  bilgilendirme
  .skp olarak tigem in ceylanpınar sulama sistemleri işinde alt yüklenici olarak yda-yüksel ortaklığına dışardan yazılım işi yapıyor olmaktayız.ilgili kişi burak gelegen ilgili mühendis ufuk çetinkayadır.tigem de müh.emrah dağlı bey konuya hakimdir

  üzülerek belirtmeliyiz ki türk şirketleri belirli başarılara imza atınca insanların gözüne batar
  ayrıca tam araştırma yapmadan bilgi sahibi olamadan yorum yapmak etik bir davranış değildir.bu özgür bir sistem riski göze alıp ister dahil olursunuz isterseniz olmassınız.bilgi edinmek ve bilgi vermek kesinlikle doğru bir harekettir ama kulaktan duyma veya tam konuya vakıf olmadan yorum yapmak bizce haksız bir davranıştır.yine kişinin kendi kararıdır
  türkiyenin 10 katmanlı ilk milli ve yerli anakartını üretmiş bir firmayız ve bunun gururunu yaşıyoruz yatırımcılarımıza bu yolda bize katkılarından dolayı teşekkürü borç biliriz
  çok yakında çok büyük projelerle yazılımda ve bilişimde millileşme adına imzamızı atacağız
  NOT:isteyen her vatandaş randevu sistemi dahilinde şirket genel merkezi üretim tesisleri veya fabrikalarımızı ziyeret edebilir

  SAYGILARIMIZLA

  TİGEM'e e-devlet üzerinden link verip logo'larının bulunduğunu ve anlaşmalı kurumlar listesinde kurum logosunun olduğunu ve gerçekten böyle birşey olup olmadığını sordum.

  Oradan gelen cevabı paylaştım ki yapmam gereken de buydu, burada söyledikleriniz gerçek olsa bile suç'lu olan sizsiniz. Bi kurum veya şirket logosunu kendi kafanıza göre yanıltıcı biçimde kullanamazsınız, yanıltıcı diyorum çünkü orada anlaşmalı kurumlar sekmesi altında Tigem logosu var ama Tigem'in böyle birşey den haberi yok ve doğal olarak yasal işlem uygulama yoluna gidebilirler, savunmak size kalmış, Tigem taşeron firmaya iş vermiş, o taşeron firma başka bir firmaya, oda size danışmış olabilir ve beraber iş yapıyor olabilirsiniz ama bu anlaşmalı kurumlar listesine yazınca farklı ve yanlış algılama oluyor,

  Erken foya detected....
  |
  |
  _____________________________
  Milli his ile dil arasındaki bağ çok kuvvetlidir. Dilin milli ve zengin olması, milli hissin gelişmesinde başlıca etkendir. Türk dili, dillerin en zenginlerindendir. Yeter ki, bu dil şuurla işlensin. Ülkesini, yüksek bağımsızlığını korumasını bilen Türk milleti, dilini de yabancı diller boyunduruğundan kurtarmalıdır....M.K.Atatürk
 • Onbaşı
  31 Mesaj
  Arkadaşlar şimdi süper bişey buldum.Gidip bankadan %17 faizle 100 bin tl çekiyoruz sonrada %72 faizle yukardaki süper zeki , çalışkan ,başarılı ve topluma örnek olan arkadaşların yine inanılmaz güvenilir, kesinlikle kolpa olmayan sitesine yatırıyoruz(Çünkü bu arkadaşlar o kadar topluma kendisini ispatlamış ki, herhalde hiçbiriniz bu sitenin yalan oldugu, kendilerinin birkaç taşeron şirket kurup göstermelik belgeleri aldıktan sonra sizin paranızı cukkalayacaklarını düşünmezsiniz) .Sonuçta adamlar 10 katlı çip filan yapmış.Ben mesela bir elektronik mühendisi olarak şuan hayret ediyorum.Hatta kendileri belediye izin verse birkaç kat daha çıkacaktık diyorlar.Hatta durun bence bu adamlar parti kursunlar iktidar yapalım.Türkiyenin gelecegi kurtulsun.

  Not:Yukarıda yazdıklarımın hiçbiri gerçek degildir.Sakın para filan yatırmayın.  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  _____________________________
 • Yarbay
  2147 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: Kvot

  Arkadaşlar şimdi süper bişey buldum.Gidip bankadan %17 faizle 100 bin tl çekiyoruz sonrada %72 faizle yukardaki süper zeki , çalışkan ,başarılı ve topluma örnek olan arkadaşların yine inanılmaz güvenilir, kesinlikle kolpa olmayan sitesine yatırıyoruz(Çünkü bu arkadaşlar o kadar topluma kendisini ispatlamış ki, herhalde hiçbiriniz bu sitenin yalan oldugu, kendilerinin birkaç taşeron şirket kurup göstermelik belgeleri aldıktan sonra sizin paranızı cukkalayacaklarını düşünmezsiniz) .Sonuçta adamlar 10 katlı çip filan yapmış.Ben mesela bir elektronik mühendisi olarak şuan hayret ediyorum.Hatta kendileri belediye izin verse birkaç kat daha çıkacaktık diyorlar.Hatta durun bence bu adamlar parti kursunlar iktidar yapalım.Türkiyenin gelecegi kurtulsun.

  Not:Yukarıda yazdıklarımın hiçbiri gerçek degildir.Sakın para filan yatırmayın.

  Güzel yazmışsınız hocam
  |
  |
  _____________________________
 • Teğmen
  183 Mesaj
  Klavye delikanlısından Sonra klavye mucidi klavye girişimcisi türedi  < Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
  |
  |
 • Er
  14 Mesaj
  Arkadaşlar bir arkadaşım bütün uyarılarıma rağmen bu işe para yatırdı gelişmeleri aktaracağım buradan  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
  _____________________________
 • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
  Takip  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
  _____________________________
 • Binbaşı
  1237 Mesaj
  Bu konuyla ilgili gelisme var mi durum nedir?  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  _____________________________
  özlü sözler yazacaktım ama durdum, o zamanlar eskilerde kalmış. vaz geçtim yazmaktan...
 • Er
  2 Mesaj
  Arkadaşlar merhaba

  piyasada gerçekten çok sistem var ama SKP gibi reel bir sistem yok.

  15 şubat saat 15:04:06 da 8 bin tl ile 80 hisse alarak yatırımda bulundum. Resimlerde görüldüğü gibi her ayın 15 inde 15:04:06 da aylık ana param + kâr payı hesabıma geçti ve ödeme talep ettiğim tarihten itibaren paranın banka hesabıma geçmesi 3 iş gününü hiç geçmedi.

  yilmaz.bedavamarket.net adresinden takip edebilirsiniz.  Sağlıcakla kalın.  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
  _____________________________
 • Binbaşı
  1222 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: urugakhina

  Bu konuyla ilgili gelisme var mi durum nedir?

  İşin doğrusunu söyleyeyim, üşengeçlik ağırlıklı olarak bazı sebeplerden ben de devam etmedim fakat canavar gibi devam ediyor sistem, yeni geliştirdikleri yüz tanıma sistemi emniyetin sistemine entegre edilmiş durumda ve bu anlaşmadan çok büyük kâr sağladılar.

  Edit: Ha bir de sisteme giriş için en düşük yatırım 30 hisse yani 3000 TL oldu. Artık büyük anlaşmalar yaptıkları için çok ufak yatırım yapanlarla sistemi şişirmek istemiyorlar sanırım :)  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bloodin -- 2 Aralık 2017; 12:1:43 >
  |
  |
  _____________________________
  01000010 01101100 01101111 01101111 01100100 01101001 01101110
 • Er
  0 Mesaj
  Foruma sırf bu SKP'yi inceleyip mesaj yazmak için kayıt oldum. Çünkü çevremde bir arkadaşım, çok girme desem de girdi bu işlere...

  Öncelikle skp firmasının faaliyetlerine bakınca insanın vay be analar ne evlatlar doğurmuş demesi geçiyor içinden.
  Turizm, market, inşaat, 10 katlı yerli anakart, kimya vs.vs.vs.

  önce bu kadar geniş bir faaliyet alanı olan bir şirketin kuruluş tarihini merak ettim.
  Resmi web sayfasındaki (skp.com.tr) şirket hakkında sayfasında firmanın Aras Ticaret adı altında 2010 senesinde daha sonra 2015'de

  SKP'in kurulduğu yazıyor.

  skp.com.tr domain whois oluşturma tarihi: 24.7.2015
  Whois kaydında ilgimi çeken diğer bir konu, skp.com.tr'in name serverı:
  ns1.sosyalkalkinmaplatformu.com
  ns2.sosyalkalkinmaplatformu.com

  sosyalkalkinmaplatformu.com 'ın whois kaydını incelediğimde:

  Oluşturma tarihi: 7.2.2015
  Ad Soyadı: Yılmaz Aras
  Şirketi: arascafe
  mail adresi: yilmazaras06@hotmail.com  Böyle kurumsal firmanın böyle yoldan geçen birisi gibi whois kayıtı olması komik.
  Yılmaz Aras adı SKP'in ilk 2010 senesinde Aras Ticaret ile kurulduğu bilgisi ile örtüşüyor.
  Muhtemelen bu işe başlayan Yılmaz Aras ve arascafeci arkadaş kaydı girmiş.

  Yalnız buradaki muamma, 2010 senesinde Aras Ticaret adı ile kurulan bilişim firması yoksa bir internet cafe mi?
  Olur mu olur :)

  Yinede, Yılmaz Aras sallama birisi olabilir diye araştırma gereği duydum ve gerçektende SKP'de böyle birisi var hatta yönetim kurulu

  başkanı:

  Linkedin:https://tr.linkedin.com/in/y%C4%B1lmaz-aras-660950b6

  Önceki işi olarak, Aras Bilişim yazılmış.


  Whois kaydında yazan bilgi ve adres bilgisinden yola çıkarsak, acaba gerçekten Aras cafe diye bir yer var mı?


  whois kaydında yazan: Bağlarbaşı Mah. Bursa Cad 74/A

  Bu adresten yola çıkarak araştırma yaptım ve google map'de aynı adresde aras internet cafe gerçekten var :)

  google map: google map
  Valla whois kayıdında yazan bilgiler ile aynı adresde böyle bir yerin olması tesadüf mü bilemicem :) orası artık size kalmış...
  (Bu arada muhtemelen bu yer ya kapanmıştır ya da el değiştirmiş olabilir)


  Neyse adam belki internet cafeden bu işlere girmiş de olabilir, hor görmemek lazım...  Birde kafama takılan bu kadar sektöre giren bir firma, bu işlerden zaten yeterince para kazanıyordur, neden milletin parasını alıp

  kullanma ve üzerine karpayı ile geri ödeme vs. yapan bir sistemi kursun ki?

  Yaptığın ettiğin işleri büyüt sermayeni arttır, istihdam sağla vatana millete hayırlı işler yap, ne işin var böyle sistemlerle?
  Eee desene bizim sabancı, koç vb. boşuna o kadar fabrika kuruyor ediyor, çok daha basit sistem varmış, al parayı, kullan sonra karpayı

  ile ufak ufak geri ödeme yap ve herkes zengin olsun. Ne güzel işte, Türkiye'de hiç fakir kalmayacak, yuppi... çalışmana bile gerek

  yok, sadece parayı vericen arkana yaslancan...


  Neyse devam edelim..


  Web sitelerinde faaliyetlerinde dikkatimi çeken 10 katmanlı endüstriyel anakart:https://www.skp.com.tr/yerli-anakart.html
  Öncelikle şunu belirteyim, Türkiye'de PCB 10 katmanlı vs. yapan var mı bilmiyorum, yapıyorsa da birine yaptırıyordur.
  Çoğumuz endüstriyel kart deyince aklımıza ilk gelen Raspberry Pi'dir. Buna benzer sonradan bir çok kart çıktı. (Temel aynı)

  SKP'in web sitesinde gözüken anakart resmini araştırdığımızda çok benzerinin olduğu görünmekte. (Aynısı diyebiliriz)
  Hatta SKP'in ki gerçek resim değil tasarım hali, gerçek resimli olan kart aşağıdaki firmada mevcut.
  http://www.imx6rex.com/open-rex/
  Üzerinde SKP vs. yazması bir şeyi değiştirmiyor, ayrıca üzerinde MODBOX yazan bir kısım var, nedense iki karttada aynı yazı mevcut.
  Sizde bilirsiniz Çin'e ver parayı babanın adını bile yazar :)
  (veya resim montaj olabilir)


  Ayrıca parçaları toplayıp monte etmek, onu yapmış anlamına gelmiyor. Hadi kartı yaptın, yazılım kısmını ne yapıyorsun? vs.vs.

  Kimse kimseyi bu konuda kandırmasın, bu işleri bilenler bu konuyu çok iyi bilir ve benim gibi olmayacağını bilir.
  Sırf bu anakartı yapmak için bile başlı başına bir arge çalışması ve üretim tesisi gerekir.
  Ve bu işleri 2 senede kurulan bir firmanın yapması bence imkansız. Ancak bir başkasına yaptırır, yani para ithal eder.
  Varsa argen ve üretim tesisin koy fotolarını görelim, kartın üzerine SKP yazmak ile olmuyor o işler...
  Devam...


  SKP Market:
  www.skp.com.tr/market.html

  Market deyince, aklıma marketler zinciri gibi bir şey sandım. Ama öyle değilmiş, çünkü topu topu 2 tane market var.
  Van ve Kocaeli'de.

  Belki bayağı büyük bir market olabilir ama hiç öyle görünmüyor:
  http://skp.bedavamarket.net/skp-marketleri-sinir-tanimiyorhttps://www.facebook.com/pages/SKP-Market-Kocaeli-%C5%9Eubesi/1922631854417858

  Bakkal ile orta ölçekli market kırması bir yer. Konumuda çok işlek bir yerde görünmüyor.

  Markette sadece yerli marka ve ürünler satılıyormuş.

  Neyse hayırlı işler dileriz ama market olayından biraz sınıfta kalmışlar.

  Unutmadan Kocaeli marketin facebook sayfası bot kurbanı olmuş ama kimse görüp kaldırmamış :)

  TURİZM:
  https://www.skp.com.tr/turizm.html

  Bu faaliyet pek anlamadım, çünkü kendi yaptıkları bir şey yok, sadece anlaştığı turizm firmalarına sözde üyelerine indirimli tatil vs.

  yapıyormuş.
  (Parayı verdikten sonra bunu zaten herkes yapar)  İNŞAAT:
  https://www.skp.com.tr/insaat.html

  Ortada yapılan bir icraat yok.  KİMYA:
  https://www.skp.com.tr/kimya.html

  Sayfasında gösterilen, markalardan:
  PinaClean, markası Kayseri'de bir firma.
  Resmi facebook sayfasında, SKP'in hiç adı geçmiyor.https://www.facebook.com/pg/Pina-Clean-111948582339310/about/


  waterOX:http://www.waterox.com.tr

  Ankara'da Palmiya Kimya adında bir firma.

  Palpinaclean:
  Bu firma hakkında hiç bilgi bulamadım.
  GRAFİK AJANSI:
  https://www.skp.com.tr/grafik-ajansi.html

  Buradada web sitesi, katalog vb. işlerin yapıldığı söylenmekte.
  Sayfada örnek yapılan işlerin referansları var.

  Eğer yapılan işler web sitesi ise bazı web sitelerine gözatalım.

  Çelik Duş
  (www.celikdus.com)

  Web sitenize girdiğimizde web sitesini yapanın UGR Reklam ajansı adı ile Konya'lı bir firmanın yaptığı görünüyor.


  Cingil Genç:
  www.cingilgenc.com

  Web sitesini yapan firma: Zenmedya


  DHA Lift:
  www.dhalift.com

  Web sitesini yapımı: my ajans (Konya)


  Şeneller Grup:
  www.senellergrup.com/

  Web sitesi yapımı: Zenmedya  Burada dikkati geçen referans web sitelerini yapan firmaların çoğusu Konya firması olması.

  Merak edip skp.com.tr 'in kaynak kodlarına baktım.

  Author olarak: Muhammed Kaderoğlu verisi girilmiş.  Bu kişiyi google'da aratınca:
  Kendi web sitesi:www.mkaderoglu.com
  Linkedin:www.linkedin.com/in/mkaderoglu

  Linkedin, sayfasında SKP'da çalıştığı görünüyor.

  Sanırım SKP'de bilgi işlem işlerini yapan kişi.

  2015 tarihinden itibaren SKP'de çalıştığı görünüyor.


  İşin ilginç kısmı, bu kişinin resmi sayfasındaki (www.mkaderoglu.com) kendi projelerim adı altındaki projeler, SKP'in kendi web

  sitesinde de mevcut.

  Mesela Wiremos:
  http://mkaderoglu.com/index.php/2017/03/11/wiremos/
  https://www.skp.com.tr/wiremos.html

  Proje kime ait pek çözemedim, SKP'in ise Muhammed Kaderoğlu'un web sitesinde projelerim diye belirtmesi doğru olmuyor.
  Projeye sadece kendise ait gibi algı oluşturuyor.  Aynı şekilde perapul:
  http://mkaderoglu.com/index.php/2017/10/20/perabul/
  https://www.skp.com.tr/perabul.html


  Fabrika otomasyonu:
  http://mkaderoglu.com/index.php/2017/10/20/fabrika-otomasyonu/
  https://www.skp.com.tr/fabrika-otomasyonu.html  Yüz tanıma sistemi:
  http://mkaderoglu.com/index.php/2017/07/18/yuz-tanima-yontemleri/
  https://www.skp.com.tr/yuztanima-sistemi.html  Benim anladığım, Muhammed adı kişinin kendi şahsi projeleri sanki SKP'in projeleri gibi lanse edilmiş. Kişisel girişim projeleri gibi

  geldi yani ortada bitmiş veya yürürlükte olan projeler değil.

  Daha fazla araştırma gereği duymuyorum, tüm bu araştırdıklarımı bir kenara bırakırsam bana zaten yanlış gelen para ile para kazandıran

  bir sistemin içinde olmaları. Ortada yapılanlar çoğusu sözde, göstermelik, göz boyama vs. için.

  Belli bir para kazanmaya başladıktan sonra, ortada yaptığımız elle tutulur yaptığımız bir şey olsun market açılmış, bunada pek büyük

  market denmez. Kimya işine girilmiş, parayı verip varolan kimya firması ile anlaşmak veya üretimini yaptırmakta yine göz boyamak.  Ayrıca belli bir para limitine ulaşan üyelere kiralık BMW araçlar dağıtıyorlarmış. Eee BMW vericen ki bak elin oğlu bu işe girdi

  altına BMW çekti, sende gir hesabı :)


  Yine dip not olarak, bu kadar geniş sektörde faaliyet gösteren bir firma nedense google'da hiçbir yerde ne adı geçiyor, ne de haberi.
  Mesela, ben Türkiye'de ilk 10 katmanlı sektörel kart yaptım diyorsun ama kimsenin bundan haberi yok, ilginç...

  vs.vs.vs. uzatmıcam 2015'de kurulduğuna göre ne zamanki üyelerden para gelme sıkıntısı başlar veya azalırsa yavaş yavaş sistem

  çökecektir.  Bekleyip göreceğiz...


  dip not: yazı dağınık oldu kusura bakmayın...  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forumbasi -- 3 Aralık 2017; 3:33:23 >
  |
  |
  _____________________________
 • Er
  0 Mesaj
  Sayın Forum başı rumuzlu arkadaşım ;

  Bu kadar zaman ayırıp hafiyelik yapmana gerek yoktu...bizimle veya şirket merkezimizle irtibata geçseydin sistemimizi bütün açıklığıyla şeffaf ve dürüst olarak anlatabilirdik...geç kalmış sayılmazsın...

  Biz günden güne reel büyüyen bir firmayız...yaptığımız projeler işlemeye ve gelişmeye başladı..şuan arge ve analiz merkezi kurduk..ve daha neler neler...suizana gerek olmadan gerçekten öğrenmek istersen yukarıda iletişim kurman için telefonumu yazdım...saygılarımla...  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rcpatm -- 14 Şubat 2018; 1:41:53 >
  |
  |
  _____________________________
 • Er
  0 Mesaj
  Ayrıca

  www.waterox.com.tr

  inceleyiniz...

  Şubat 2018 de Ankara da yeni sistemimizin tanıtımını yapacağız...

  Skp doğru ve dürüst adres

  Yaşayan biliyor&#128077;&#127995;  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
  _____________________________
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
e-ticaret
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Blogio
SEO
üniversite
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,563
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.