Şimdi Ara

Solo Top Oynarken Farm Yapamıyorum [Ciddi Konu]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
1
Favori
3.536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne zaman last hit yapmaya kalksam damage yiyorum ve adamlar üzerimde çok baskı kuruyor. Ben agresif oynayınca da çok gank yiyorum sorun oluyor.

Tavsiyelerinizi bekliyorum.

• ward kullan gang ihtimali azalır biraz
  • Ayni anda hem hasar verip hem last hit yapmayi ogren ,karsindaki heroyu tani ne zaman nerde kimin trafeyi kazanacagini anla,sadace kendi tarafindan degil karsi tarafin ne zaman ne yapabileceginide anla ,calilardan oyna

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aqiratli96

ward kullan gang ihtimali azalır biraz

Agresif oynadığımda istemeden de olsa pushluyorum. Pushlayınca da gank atılması kolay oluyor ward bile kurtarmıyor bazen.
  • range veya manasiz karakter al sen harrasla cok pushlama ward al stream izle oynaya oynaya alisacaksin

• irelia riven garen jayce gibi herolar oyna. yanına yaklaşınca sağlam dmg vurursun rakip biraz korkmaya başlar senden :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Su İçen Adam

Ne zaman last hit yapmaya kalksam damage yiyorum ve adamlar üzerimde çok baskı kuruyor. Ben agresif oynayınca da çok gank yiyorum sorun oluyor.

Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Jayce al.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarposarp

range veya manasiz karakter al sen harrasla cok pushlama ward al stream izle oynaya oynaya alisacaksin

Vlad gibi mi?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sarposarp

range veya manasiz karakter al sen harrasla cok pushlama ward al stream izle oynaya oynaya alisacaksin

Vlad gibi mi?

vlad jayce elise gibi
    edit:nidalee de guzeldir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Grawl -- 31 Ocak 2013; 13:26:54 >
  • su içme oyuna bak sende.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FlakeLorenz

irelia riven garen jayce gibi herolar oyna. yanına yaklaşınca sağlam dmg vurursun rakip biraz korkmaya başlar senden :D

Az önce Yorick aldım uygun mudur?
  • quote:

quote:

irelia riven garen jayce gibi herolar oyna. yanına yaklaşınca sağlam dmg vurursun rakip biraz korkmaya başlar senden :D

infinite sustain infinite harras ama cok pushlarsin iyi junglerla R.I.P

• Mutlaka ward al ve rakibini minyonlardan uzak kalacak şekilde harrass la ama çok açılma.

Böylece sen last hit yapacak kadar minyonlara yakın olursun ve rakibin exp bile alamayacak kadar uzak tutarsın. Gank gelse bile çok açılmadağından ve ward ile gank için gelen rakibi gördüğünden geri çekilirsin.
  • Zed al gölgenden kaçsınlar bırak sana yaklaşmayı :D
  • Vlad al E ye kağıt sıkıştır git film izle gel o kendi farm yapar
  • quote:

quote:

uygundur bence oynayabiliyorsan :D
  • quote:

quote:

quote:

uygundur bence oynayabiliyorsan :D

Daha oynamdım denerim şimdi. :D
  • SOlo top için biraz zamanlama önemli karşında bide agresif oynayan biri varsa sorun çıkabilir bu konuda Vi yi öneririm Kule altına kadar Pushlamak gibi bir hata yaparsa Ultiyi çakar kule altında indirirsin Q skili ile kolay kaçarsın Solo top için iyi bir hero gibi görünüyor su aralar vi.
  • solotop için shen al karşına akali gibi ap heroları gelmediği sürece expde yaparsın minionda kesersin kaçarsında adam da alırsın ooh ne ala memeleket

Shen nerf please
  • Boyle adamlara gicikluyorum sirf farm istiyorum.diye frmi kacirip bana vurmaya calisiyorlar kendi kendine diyorum lan de get bi gelsem birini alip cikicam sonra bunu yapiyorum ve yanima yaklasamiyorlar bile

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.