Şimdi Ara

Solo Değil TOP ! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
1
Favori
1.577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MytHnfr

quote:

Orijinalden alıntı: BlazeZ

quote:

Tamam haklısın mantığa aykırı da tek derdimiz o olsun.

Böyle dertleri gidere gidere iyi bir server olabiliriz

F2P ve Türkçe olan ve ek program kurmanı gerektirmeyen oyun olduğu sürece bu sunucu düzelmez. Normalde West oynuyorum iki gün önce arkadaşla beraber Tr sunucusundaki hesabımı da 30 yaptım. Normal oyunlarda plat ve diamond ile çok rahatlıkla eşleştiriyor sistem. Sorun bu değil asıl sorun insanları oynayışına anlam verememem. Şuurunu kaybetmiş şekilde kovalamacalar, sıfır takım oyunu, sıfır totem, kimse kimseyi dinlemiyor, oyun için komunikasyon yok denecek kadar az her şeyi ile rezelatti. Arada bir gerçekten bazı şeylerden sıkılmış bir gj yazıldığında ilk defa insan görmüş gibi sevinen oyun içi sohbet kurduğum oyuncularda var ama işte "insan" yokluğundan o da.

Kardeşim haklısında şuan bu forumda bile %70 o küçük kardeşlerimiz var onları oyundan uzaklaştırmak yerine onlara nasıl daha düzgün iletişim kurulur nasıl daha düzgün oynanır falan öğretirsek daha mantıklı olur çünkü bu oyun asla wow gibi olmıycak herzaman F2P olarak kalcak. (benim tahminim tabi bu)

• OddOne da "solo" diyor, hadi bakalım.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Tamam haklısın mantığa aykırı da tek derdimiz o olsun.

Böyle dertleri gidere gidere iyi bir server olabiliriz

F2P ve Türkçe olan ve ek program kurmanı gerektirmeyen oyun olduğu sürece bu sunucu düzelmez. Normalde West oynuyorum iki gün önce arkadaşla beraber Tr sunucusundaki hesabımı da 30 yaptım. Normal oyunlarda plat ve diamond ile çok rahatlıkla eşleştiriyor sistem. Sorun bu değil asıl sorun insanları oynayışına anlam verememem. Şuurunu kaybetmiş şekilde kovalamacalar, sıfır takım oyunu, sıfır totem, kimse kimseyi dinlemiyor, oyun için komunikasyon yok denecek kadar az her şeyi ile rezelatti. Arada bir gerçekten bazı şeylerden sıkılmış bir gj yazıldığında ilk defa insan görmüş gibi sevinen oyun içi sohbet kurduğum oyuncularda var ama işte "insan" yokluğundan o da.

Kardeşim haklısında şuan bu forumda bile %70 o küçük kardeşlerimiz var onları oyundan uzaklaştırmak yerine onlara nasıl daha düzgün iletişim kurulur nasıl daha düzgün oynanır falan öğretirsek daha mantıklı olur çünkü bu oyun asla wow gibi olmıycak herzaman F2P olarak kalcak. (benim tahminim tabi bu)

Tabi wow gibi olmaz zaten mikro ödemeler günümüz oyunlarının vazgeçilmezi artık her ne kadar hoşnut olmasam da. Benim yakınmam aslında sadece küçük kardeşlerimize değil her yaştan kesime. Benim demek istediğim oyunu öğretmekte lazım ama önce biraz ahlak kurallarına uyulsa her şey çok daha güzel olacak eminim. Trolleyen ne dersen de trolleyecek zaten her sunucuda var bundan emin ol ama bu kadar ahlak yoksunu olunması beni üzüyor yani yabancı dediğim insanlar bana çok daha saygılı oluyor benim kardeşlerimden. Yoksa sizin dediğinizi eleştirmek istemedim

• quote:

Orijinalden alıntı: HeroCrafter

"Wukongla soloyuz"
     Solo Değil TOP !

yalnız o "wukongle"

doğru telafuzu "waykengle" o yüzden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alex Reeves -- 13 Ekim 2014; 4:31:28 >

• Bende gg lafina o kadar uyuz oluyorimki 0-30yenilsende takimindan biri cikar gg yazarya agzina klavyeyle vurasim gelir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her dert bitti bu kaldı demi oyunda

• quote:

Orijinalden alıntı: xLithium

Bende gg lafina o kadar uyuz oluyorimki 0-30yenilsende takimindan biri cikar gg yazarya agzina klavyeyle vurasim gelir

50 dakka süren oyuna GG EASY LOWS NOOBS falan yazarlar anlarımda her oyunda karşısı gg yazar yani anlamını söylememe gerek yok dimi
  • Gg kazanilinca yaziliyor zannediyo bi çok insan halbuki kaybedincede gg yazilabilir

• tr de oynuyorsan yukarı net.
  • Faker bile solo or feed yazıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: xLithium

Gg kazanilinca yaziliyor zannediyo bi çok insan halbuki kaybedincede gg yazilabilir

GG : Good game
    GG : İyi güzel oyun diye her oyun sonu not düşüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Artemissaaa -- 13 Ekim 2014; 9:41:56 >
  • solo jungle, karisma

• quote:

Orijinalden alıntı: zeuspwnz

solo jungle, karisma

• Dilimde tüy bitti..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PusLu1

Solo

Solo
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zeuspwnz

solo jungle, karisma

gg wp?

• quote:

Orijinalden alıntı: Kelkill

sen hiç 2 top giren gördün mü mecbur solo gireceğin için ha solo top ha top fark etmez

Galiba Bronz olmadan direk Gümüş veya daha üst bir küme geçtin güzel kardeşim. Çünkü Bronz kümede oynuyorum ve inan iki Top'da gördüm, iki Jung'da gördüm, derlerya hani '' bu gözler neler gördü neler '' diye, sen düşün. :D Başlık için diyeceğimse, alışagelmiş şeyleri bozmak zordur, Top'da desinler Solo'da yeter ki bilsinler o bölgeyi.
  • Solonun anlamını bilmiyenler çıksın lütfen

• BlazeZ kullanıcısına yanıt
    Tabi solo manyadınmı sen fakat 2 kişi oynarsan lanede ozaman top pref diyebilirsin veya top lane diyebilirsin tek başınaysan top lanede solo denir.

• quote:

Orijinalden alıntı: BilgiyeTokAdam

Tabi solo manyadınmı sen fakat 2 kişi oynarsan lanede ozaman top pref diyebilirsin veya top lane diyebilirsin tek başınaysan top lanede solo denir.

Bronz detected

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.