Şimdi Ara

Solo Değil TOP ! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
1
Favori
1.577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ne bu illa top diceksiniz takıntısı.Millet solo yazınca sen mid gitceğinimi düşünüyosun?Sence solo deyince nereye gidicek?Sanki TR serverindeki her kullanım doğruymuş gibi bir tek bu mu kaldı düzeltilicek?.
  • Euwest de solo diyen görmedim top pref yada top

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SonSadrazam

Euwest de solo diyen görmedim top pref yada top

UP UP UP
  • Ne fark eder yani istersen Mahmut de takımındakiler nereyi söylediğini anlasın önemli olan bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Flache

Ne fark eder yani istersen Mahmut de takımındakiler nereyi söylediğini anlasın önemli olan bu.

Bu mantik yuzunden yanlis kullanmaya devam ediyor insanlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok abartmışsınız solo artık ağız alışkanlığı olmuş bu yüzden deniyor kardeşim
  • 45784282437520934058236047690247648726946246. solo-top muhabbetine hoş geldiniz.

+ Oyun ilk başladığında jungle yokmuş ve 2 top gidilirmiş. Daha sonradan jungle olayı çıkınca solo top olayı da başlamış. Eğer adam solo diyorsa ben topta tek başıma oynayacağım, 2. top almayın jungle alın demek istiyor.

+ İkinci bir olayda şudur: solo, yalnız manasında da kullanılır. Genelde aksiyon midde ve botta olurken top lanede pek fazla aksiyon olmaz. Zaten bu kavramların çıktığı zamandaki heroların pek çoğu farmer herolardı ve jugnle bile pek fazla gank atmadı topa. Dolayısıyla oraya solo denir; mid e solo denmezdi.

Şimdi tabi ne dediğinizin önemi yok. Her türlü olay deneniyor.
  • Bu tür şeylere takılmayın arkadaş kim ne derse desin.Sonuçta söylenmek istenen şeyin ne olduğunu anlıyoruz.
  • "Wukongla soloyuz"
     Solo Değil TOP !
  • solo
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zack25024

Çok abartmışsınız solo artık ağız alışkanlığı olmuş bu yüzden deniyor kardeşim

Kötü bir ağız alışkanlığı lütfen giderin şu alız alışkanlığını hem top demek daha kısa
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeroCrafter

"Wukongla soloyuz"
     Solo Değil TOP !

Solo Değil TOP !

• quote:

Orijinalden alıntı: Kelkill

quote:

Orijinalden alıntı: BlazeZ

quote:

Orijinalden alıntı: Kelkill

sen hiç 2 top giren gördün mü mecbur solo gireceğin için ha solo top ha top fark etmez

Sen hiç solo mid yazan gördünmü

İşte o yüzden solo yazmanın anlamı yoktur

Kendiyle çelişmek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Solo

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende solo sevmiyorum. Top lane diyorum hep.
  • Solotop.
  • Tamam haklısın mantığa aykırı da tek derdimiz o olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MytHnfr

Tamam haklısın mantığa aykırı da tek derdimiz o olsun.

Böyle dertleri gidere gidere iyi bir server olabiliriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlazeZ

quote:

Orijinalden alıntı: MytHnfr

Tamam haklısın mantığa aykırı da tek derdimiz o olsun.

Böyle dertleri gidere gidere iyi bir server olabiliriz

F2P ve Türkçe olan ve ek program kurmanı gerektirmeyen oyun olduğu sürece bu sunucu düzelmez. Normalde West oynuyorum iki gün önce arkadaşla beraber Tr sunucusundaki hesabımı da 30 yaptım. Normal oyunlarda plat ve diamond ile çok rahatlıkla eşleştiriyor sistem. Sorun bu değil asıl sorun insanları oynayışına anlam verememem. Şuurunu kaybetmiş şekilde kovalamacalar, sıfır takım oyunu, sıfır totem, kimse kimseyi dinlemiyor, oyun için komunikasyon yok denecek kadar az her şeyi ile rezelatti. Arada bir gerçekten bazı şeylerden sıkılmış bir gj yazıldığında ilk defa insan görmüş gibi sevinen oyun içi sohbet kurduğum oyuncularda var ama işte "insan" yokluğundan o da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MytHnfr -- 13 Ekim 2014; 1:44:54 >

• "2 kisi solo gitcez abiiiii" diyen kucuk kardeslerimiz var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.