Şimdi Ara

Solidworks 2019 lisansı 2018 de kullanılabilir mi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Solidworks 2019 2020 lisansımız var fakat windows 8.1 bu sürümü desteklemiyor. Bu lisansı solidworks 2018 2019 ile kullanabilir miyim?

• up?
  • merhaba,
    sorunuzun cevabı değil ancak bence 8.1 kullanmayın çünkü berbat bir sürümdür.
    kurun windows 10. mis gibi hemen solidworks 2020 versiyonu kullanın. niye 2018 kullanasınızki?
    siz beni dinleyin :)
  • SolidWorks Eğitmeni kullanıcısına yanıt
    Windows 8.1 kullanıyorum çünkü elimde orjinal windows 8.1 var. Ayrıca microsoft windows 8.1'i hala destekliyor. Berbat bi sürüm olduğunu söylemişsiniz fakat ben windows 8.1'den memnunum ayrıca windows 10 satın almama gerek yok.

Fakat siz derseniz ki ben size windows 10 orijinal sağlayacağım o zaman hem windows 10 hem solidworks 2020 kullanabilirim :)
  • cleven12 C kullanıcısına yanıt
    berbat olduğunu ben değil aslında tüm dünya söylüyor, kısa bir araştırma ile bunu görebilirsiniz. windows 10 kullanırsanız o zaman hak verirsiniz belki.
    orjinal windows kullanmanıza gerek olan hiç bir durum yok, çok kolay ve ücretsiz şekilde temin edip kurulum yapabilirsiniz.
    solidworks lisansınıza yazık olmasın :)
    ama tercih sizin tabiki.
    (siz ne kullanıyorsanız derseniz: solidworks 2020 lisanslı, windows 10 lisanslı değil)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.