Şimdi Ara

Sol Seride Gecen Kulustur Araclar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Haklisin

Cok bilmisler hortlamis.

Viraj girisinde sellekyor yapanlar sanirim bu forumdaki suruculer....

Virajdayim virajda neyine sellekyor yapiyon yiyorsa sikiyorsa bi tarafina guveniuorsan virajda saglayip tekrar sola gec hadi yermi .....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sahip olduğumuz araclarla çok kez uzun yol yapıyorum. BMW 4 serisiyle sol şeritten aheste giderken kimse selektör yapmazken, Octavia ile sol şeritten sürat sınırında giderken bile özellikle gaza basıp selektör yapıyor millet ( bunu yapanla da birkaç km sonra aynı hızlarda gittiğimizi görüyorum )..

Milletimizde eziklik psikolojisi var ve altındaki arabanin fiyatı ile önündeki arabanın fiyatına göre saygı/sızlık yapıyor !

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Benim bir müşterim vardı , yaklaşık 4-5 yıl önce 250bine range Rover almıştı galiba 2. El
    Arkadaş 250 bine araba alıyoruz sol şeritten gidemiyoruz diye yakınırdı

• Sol şerit araç geçme şeritidir. Sabit gitmek amaçlı değil işin bitene kadar kullanır sonra ortaya geçer devam edersin.

• goodorevil kullanıcısına yanıt
    Ben de bakıyorum canının son damlalarını kullanıyor, benzin de 6.30 deyip geç kardeş diyorum :D

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Konnegeer27

Ben de bakıyorum canının son damlalarını kullanıyor, benzin de 6.30 deyip geç kardeş diyorum :D
    Hocam 2 sene kadar önce otobanda sol şeritte 160 ile giderken Symbol'den selektör yedim ben. Sağa geçtim, hatırı sayılır bir hızla geçti beni.
  • En korkulacak insan tipi. Şahin symbol tarzı araçlarla basanların kaybedecek birşeyi olmuyor. Bas geç arkadaş :D
  • Benim dikkatimi asıl çeken şey sağ şerit müsait olduğu halde 110-120 km hızı ulaşan sol şeridi sahipleniyor ve dibine girene kadar sağa geçmeye tenezzül etmiyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BekirARSLAN -- 16 Temmuz 2018; 1:22:14 >
  • Fakirler ölsün porştan selamlar diyen kızı andık gece gece

• G ve S serisi harici hiçbir arabaya yol vermem

• quote:

Orijinalden alıntı: karahancer2

500 metreden şimşeği bi çakıyon 10 tane korkudan 100 beygir geliyor beni tepeleyecek diye işe yarıyor
    10 yüz bin baloncuk mu yuttun

• samara ile 180le geçerken el sallarım sana
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.