Şimdi Ara

sol kolum ağrıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
4.575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2 2.5 saattir sol kolum ağrıyor ellerime kadar ağrı geliyor
    tam şurdan üstünde bir sıkıntı yokhttp://www.mailce.com/wp-content/uploads/2015/04/kol-a%C4%9Fr%C4%B1s%C4%B1.jpg
    baktım etrafına bi ısırık felan göremedim şişlik felanda yok
    neden acaba sizce?

• Şu işi hızlı yapmayın diyoruz ağrı girer tabi.
  • Dirsek oluyor orası hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Az önce başı ağrıyan arkadaş değilmisin sen
  • Hocam kalpte sıkıntı var
    Dikkat et kalp krizi geliyor

• biraz uyudum sonra kalktım ne yapmam gerekiyor arkadaşlar
  • Kalp krizi :)

• Korkutmayın arkadaşı yahu. Hayır her ağrıyı kalp krizine bağlamayın. Sol kolunda kas tutulması benzeri birşey olabilir. Kas gevşetici hap veya krem öneririm. Ve koluna sıcak su koy sıcak su torbası yoksa saç kurutma makinesini tut sıcak sıcak iyi gelir.. Merak etme birşeyin yok aynı ağrıyı bende çektim. Hemde 4 saat sürmüştü

• 112 yi arayıp sorsam mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: siren201

Korkutmayın arkadaşı yahu. Hayır her ağrıyı kalp krizine bağlamayın. Sol kolunda kas tutulması benzeri birşey olabilir. Kas gevşetici hap veya krem öneririm. Ve koluna sıcak su koy sıcak su torbası yoksa saç kurutma makinesini tut sıcak sıcak iyi gelir.. Merak etme birşeyin yok aynı ağrıyı bende çektim. Hemde 4 saat sürmüştü

saat 23 den beri ağrıyor hocam
    neden dolayı olduğunu bilmediğim için bir şey yapmuyorum
    112 yi arayıp sorsam mı
  • Bak sen önce bir benim dediklerimi dene. Ve korkma korkarsan daha da kötü hissediceksin. Muhtemel olarak kas tutulması eğer kalp krizi geçiriyor olsan şimdiye helvanı yemiştik

• quote:

Bak sen önce bir benim dediklerimi dene. Ve korkma korkarsan daha da kötü hissediceksin. Muhtemel olarak kas tutulması eğer kalp krizi geçiriyor olsan şimdiye helvanı yemiştik

hocam kalp krizi olsa hemen olurmuydu? nerden biliyorsunuz acaba?
    http://www.memorial.com.tr/saglik-rehberleri/kalp-krizinde-acil-mudahale/
    burada ''Soğuk ya da sıcak suyun altına kesinlikle girmeyin'' yazılmış

• Bak canım kardeşim ben burda sana yardımcı olmaya çalışıyorum şu netteki şeylere bakıp bakıp kuruntu yapacağına çok endişeliysen acile git diyeceğim ama acildede sana hiçbişiy yapmazlar ki birşeyin oldugunu düşünmüyorum aynısını bende çektim. Üşütmekten bile oluyor. Yaş kaç bu arada

• quote:

Bak canım kardeşim ben burda sana yardımcı olmaya çalışıyorum şu netteki şeylere bakıp bakıp kuruntu yapacağına çok endişeliysen acile git diyeceğim ama acildede sana hiçbişiy yapmazlar ki birşeyin oldugunu düşünmüyorum aynısını bende çektim. Üşütmekten bile oluyor. Yaş kaç bu arada

hocam kusura bakmayın saygısızlık yaptıysam
    yaş 20 bu arada
  • Hmmm... Ya bir kere bak o verdigin adrese girdim. Mide bulantın ateş basması vb varmı? Eğer gerçekten varsa acile gitmeni öneriyorum

• Ve birde söylemek istedim kalp krizlerinde göğüs sıkışması olur ve ağrı sol omuzdan ellere kadar iner. Uyuşukluklarla beraber.

• quote:

Hmmm... Ya bir kere bak o verdigin adrese girdim. Mide bulantın ateş basması vb varmı? Eğer gerçekten varsa acile gitmeni öneriyorum

miğde bulantısı var gibi ateş basması da hava almak için evin yukarısına çıktım hafif titredim
  • geçer kasla ilgili bi ağridır

• quote:

Ve birde söylemek istedim kalp krizlerinde göğüs sıkışması olur ve ağrı sol omuzdan ellere kadar iner. Uyuşukluklarla beraber.

göğüs ağrısı yok hocam
    sadece dirsekden ele kadar ağrı var

şu an ağrı azalmış gibi

biraz masaj yapayım dedim şu kısmı sıktığımda felaket bir acı oluyor
    bu kısmın ismi nedir acaba

sol kolum ağrıyor

sol kolum ağrıyor

• Biraz sakinleşmeye çalış kendini korkutma. Sakin ol. Ve yat uzan. Kendini kasma. Kas gevşetici bir krem alıp sür. Eczaneye gidip. İyi gelecektir. Hani diyosun ya sıcak su felan iyi gelmez korkuyosun o yüzden krem al bi tane bi zararı dokhnmaz merak etme. Naprosyn jel krem öneririm.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.