Şimdi Ara

kyk harçlık avans hesabından 2tl masrafla nakit çekme yöntemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14
Cevap
2
Favori
20.634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • üniversite öğrencisi olup nakit sıkıntısı yaşayanlar için, kyk kredi veya burs hesabınızın harçlık avans kısmından 2 tl masrafla(ilk seferde 7 tl) nakit çekme yöntemi.
    normalde her ay 400 lira nakit + 300 lira harçlık avans hakkımız var. ama harçlık avansı sadece pos cihazlarında kullanabiliyoruz, nakit olarak çekemiyoruz. ben size bu parayı nasıl nakde çevireceğimizi anlatıyorum.

1. d&r'dan ya da migros'tan paypal nakit kart satın alıyoruz. kart ücreti 5 tl. (migros'tan alırsanız +30 tl paypal karta yüklemek zorundasınız. ama kartı aktive ettirdikten sonra parayı çekebiliyorsunuz.) siz en iyisi d&r'dan alın.

2. satın aldığımız kartın üzerindeki bilgiler ile paypal.com/nakit adresinden kaydolarak kartı aktive ettiriyoruz. kartın şifresi anında cep telefonumuza sms olarak geliyor.

3. paypal kartı aktive ettikten sonra, bir migros mağazasına gidiyoruz. kasiyere kyk hesabımızın bağlı olduğu banka kartımızı ve paypal nakit kartımızı veriyoruz. banka kartından paypal kartına 300 tl(harçlık avans limiti. daha az da yükleyebilirsiniz) para aktarmasını söylüyoruz. kasiyer bu işlem için 2 tl ücret alıyor ve işlemin tamamlandığına dair fatura kesiyor.

4. buraya kadar hallettiyseniz bitti. paypal kartı teb atm'lerinden birine sokup 300 tl'yi çekiyoruz.

kart ücreti: 5 tl, para yükleme ücreti: 2 tl. anlattığım şekilde yaparsanız, başka bir masraf yok. aylık hesap işletim ücreti yok.
    yani ilk seferde 7 tl, sonraki aylarda sadece 2 tl masrafla nakit harçlık avans çekebilirsiniz.

paypal nakit kartla ilgili ücret bilgileri:https://www.paypal-nakit.com/tr/ucretlervelimitler

• Bu iş sadece bir ay olur yalnız ikinci ay zaten harçlık avansın ödemesine gidecek burs sonra yine aynı olay
  • Helalinden 10 kullanıcısına yanıt
    acil ihtiyaç varsa başvurulur.Kuyumcuya %10 komisyon vermek yerine kullanılabilir
  • güzel yöntem deneyeceğim.. bu arada masraf var paypal nakit kartın işletim ücreti 1 tl
  • Benim her ay yaptığım yöntem masrafsız ve daha iyi. Kyk yattığı gibi bet ofisine gidiyorum ve nakit olarak alıyorum parayı. 400 tl trink alırdık artık 500 oldu galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • paypal nakit kart teknosada da satılıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok mantıklı her ay 15 lira kartciya veriyorum

• Yeni ogrendim ben de. Bugun Ankara Ankamall avm ye gittim Migrosta ve d&r ye sordum ellerine yokmuş. Var mi bildiginiz ya da surada kesin vardir dediginiz yer yarin bakacagim tekrar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunu diğer kredi kartları için de yapabilir miyiz. Örnek veriyorum karta 1000 TL ödeme yaptım. Nakit lazım oldu, vakıfbank karttan 1000 TL paypal karta atıp atmden nakit çekebilir miyiz , her ay böyle.
  • on_line O kullanıcısına yanıt
    Evet buna ponzi oyunu diyor
    Bende para yokken boyle yapiyordum her ay odeyebildigimi oduyordum kalan borcu ondan ona ondan ona parayi ceviriyordum boylece faiz odemiyordum gecikmeye girmiyordu kartim Allaha sukur artik para kazaniyorum borclarimi oduyorum

• Kykya bu sene başvurdum, kredi çıktı, her şeyi zamanında yapmama rağmen bu ay yatmadı kredi Bu ay ben harçlık avansı kullanabilir miyim? Bi sonraki ay 800 yatacak zaten. Her hangi bi sorun olmaz değil mi

• İşte tam aradığımda şey. Ben genelde her ay bir öncekini harcayarak gidiyorumda bunu öğrendiğim güzel oldu saol

• Mesela benim kredi kartımda nakit çekimi yok acaba bu şekilde nakit çekilebilir mi?
  • Arkadaşlar paypalda aylik 300 tl limit mi var 50 tl yi yukleyemiyorum harclik avans ile bilen var mi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.