Şimdi Ara

SoL HG255s routerı Bridge modunda kullanma (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
4
Favori
12.216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Çalıştı ama donma yaptı.
    Sonra gelen ekibi bekletmemek için Hg255'i resetledim ve düzgün çalıştı.

Şimdi kendi routerım üzerinden yaptığım yöntem ile tekrar deniyorum. Hiç görüntü alamamaya başladım.

Tekrar baştan herşeyi dikkatlice gözden geçireceğim.

IPTV farklı bir 100.x.x.x ile başlayan IP alıyor.
    Kendi router'ım üzerinden gelen internet sadece yeterli olmuyor basitçe anladığım.

Son çare HG255 main router, WR-841HP'yi Lan ve Wireless dağıtıcı olarak kuracağım bu gidişle.

Bu arada ZTE modem gönderelim size olmadı dediler. Evdeki kurulumu gördüler hiç bir şey demediler. Geçen bir müşteriye sadece Asus'un bir routerı ile sıkıntısız internet, iptv ve voip kurulumu yapmışlar bu arada. Para olsada profesyonel bir router sahibi olsak keşke.

ZTE modemi kabul etsem mi acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KYTECHNGAMING -- 20 Haziran 2019; 0:41:34 >
  • hocam merhaba, konu biraz hort olacak kusura bakmayın ama size sormak istiyorum. Şimdi bende HG255s cihaz mevcut ve telefon hizmeti ile birlikte kullanıyoruz, haliyle bu modelin kablosuz performansı rezalet, Keenetic marka router alıcam bunu direk 255s in ethernet portuna bağlasam çalışır mı? 255s in wifi özelliğini kullanmak istemiyorum, bana kalsa direk WAN girişine takarım şifremi biliyorum ama bizimkiler ev telefonunu kullanıyorlar malum onu iptal edemiyorum.

• CloserTR kullanıcısına yanıt
    Telefon sebebi ile cihaz arkasına bağlayarak kullanmaktan başka çare yok. Lan to wan bağlantısı ile 255s i sadece telefon için bırakabilirsiniz.

Keenetic en sevdiğimiz. Telegram kanalımıza da bekleriz.

https://t.me/KeeneticTUR

İyi akşamlar.
  • Teşekkür ederim hocam, iyi akşamlar sizede :)

• CloserTR kullanıcısına yanıt

Yaklaşık 2 sene önce konuda belirtilen yöntemle köprü modunda telefon için bir süre kullanmıştım.(sol int + sol tel)

Yani yazılımsal değişiklik yoksa yapabilirsiniz.

• Bu cihazı çıkartıp Xiaomi Mi Wifi 3G router kullanmaya başlamıştım yerine. Şimdi başka odada uydu alıcı ve yazıcı için internet hattı gerekiyor. Yapmak istediğim şey, Xiaomi'den interneti kablosuz olarak HG255S'e aktarıp ondan kablolu dağıtmak.

Bunun için bir yol var mı?

• qzwxec kullanıcısına yanıt

HG255s kablosuz ağ ayarında bridge ( köprü ) seçeneği varsa onu seç... kullandığın kablosuz ağı seçtir...

• Superonline kendi modemi Bridge modunda kullanmayı izin vermiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CEBEP C kullanıcısına yanıt

wan portundan ont cihazına bağlıysa olmaz tabi ki... en hızlı bağlantı varsayılan ana bağlantı oluyor... + başka yazılımsal engellerde olması mümkün...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugah6aiw -- 22 Mart 2021; 11:36:17 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.