Şimdi Ara

Sol altyapısında Vodafone mu Millenicom mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. Binamda şimdiye kadar yalnızca Türk Telekom altyapısı vardı. Dün Superonline'ın binama altyapı döşemeye başladığını gördüm. Faaliyete geçmesinin 1 ayı bulacağını söylediler. Ben de paket arayışına çıktım. En uygun bulduğum 2 firma Vodafone (99Mbps'lik tarife) ve Millenicom oldu. Superonline altyapısında hangi firmayı önerirsiniz?

• SoL upload mevzusunu resmileştirirse eğer ben şahsen 2 dk. durmaz SoL'un kendisini seçerdim.
    Hem VDF hem de Millenicom kullanıyorum.
    Şu an resmen 3 maymunu oynuyorlar.Upload 5 Mbps.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eskişehirde Vodafone kullanıyorum, bir sorunla karşılaşmadım bu zamana kadar. 1.5 sene oldu. 100 mbit kotasız kullanıyorum bazen 125 130 falan oluyor. Bölgeye göre değişen bir konu bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi filojistoN -- 16 Nisan 2020; 15:1:39 >
  • 2 aydır Vodafone 99 mbs kullanıyorum çok memnunum süper online tarifeleri pahalı .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeni abone olacak arkadaşlar iyi düşünsün. 2 yıl taahhüt verecekler.

şu anda 50mbit vodafonenet fiber internet kullanıyorum.

akşamları hız kısıtlaması yapıyorlar. şu anda hızım 3mbit.
  • Vdf ve sol huawei hg255s router veriyor ve kablosuzu çekilmez derecede kötü. Sürekli hatalı paket alıp veriyor.
    Fakat millenicom ne veriyor bilmiyorum. Aynı cihazdan veriyor ve kablosuzu çok yoğun kullanıyorsanız (online oyun vs) tavsiye etmem, ek olarak başka bir router almanız gerekir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mit_27 M kullanıcısına yanıt
    Hocam tabiki de vodafone

Sol altyapısında Vodafone mu Millenicom mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.