Şimdi Ara

SOL 500 Mbit Teklifi Sizce Nasıl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar halihazırda superonline 200 mbit kullanıyorum. Paket ücretim 150 lira. Bugün sol müşteri hizmetlerinden aradılar bugün için teklif olduğunu söylediler 500 mbit için 308 lira 1000 mbit için 450 lira dediler. Sizce nasıl bu fiyatlar?

• Sitesinde 1Gbps 400₺ özel olunca 450 olmuş. 1 Haziran rüzgarı bakalım daha neler getirecek.

• Hocam geforce now da varmış pakette onu yazmayı unutmuşum
  • mgrbz M kullanıcısına yanıt

abonelik devam ettiği sürece veriyorlar mı? yoksa birkaç aylık bir şey mi ?

Geforce now güzel bir şey gibi ama değil. Ben almıştım birkaç kere girdim ama zevk vermedi. Kendi sisteminde çalışan oyun gibi olmuyor. O yüzden sırf geforce now var diye almayın

• miskindvd kullanıcısına yanıt

12 ay veriyorlar hocam. Kabul etmeme kararı aldım bende. Geforce now kullanmam dediğiniz gibi evde zaten güçlü pc artı konsol var.

• 150 liraya 200 mbps çok iyi zaten. 300 liraya 1 gbps verselermiş geçilirmiş.
  • Evde 8-10 kişi falan interneti kullanmıyorsa hiç değmez.

200 mbit günümüz koşullarında gayet iyi bir hız ben de aynı paketteyim 10 mbit upload ve ev telefonuyla birlikte 167 lira ödüyorum. Evde 5 kişi kullanmamıza rağmen yeterli oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donanımcı123 -- 30 Mayıs 2022; 15:0:25 >
  • 200 download'ı 500 yapmak için ekstra 200 TL'yi Sol'e vereceğinize Taahhüttsüz telekom üzerinden fiberde alabiliyorsanız alın 100'lük. TP-Link'in uygun fiyatlı multi wan router'ı ile 200+100 hız ile multi ip destekleyen platformlardan 300 mbps indirme yaparsınız. Ekstradan hem yedek internet, alternatif Telekom alt yapısı da elinizin altında olmuş olur eğer illa ki hız, ilerleme istiyorsanızSOL 500 Mbit Teklifi Sizce Nasıl 

Bütçe daha fazla ise Türk.net'in Gigafiberinden sonra Kablonet fiber alt yapısı bölgenizde hizmet verebiliyorsa 1000 Mbps indirme, 100 Mbps upload 750 TL civarına veriyordu en son taahhüt ile.

Forumdan biri sırf fiber internet alt yapısını getirtmek için Telekom alt yapısı üzerinden Gibir.netten 6 aylık taahhüt ile 100/100'lük hızlarda metro ethernet almıştı geçenlerde aylık 2000 TL'ye yakın bir rakam yazmıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgisayar Bağımlısı -- 31 Mayıs 2022; 21:54:53 >
  • fiyatlar güncellendi 200tl ye 500mbps başka sağlayıcının vermesi imkansız :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusuf683 -- 31 Mayıs 2022; 22:50:56 >
  • yusuf683 Y kullanıcısına yanıt
    SOL 500 Mbit Teklifi Sizce Nasıl
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.