Şimdi Ara

sokağın ortasında sapığın masturbasyon yapması

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • balkonda takılıyordum sokaktan arabalar falan geçiyordu.
    O sırada alt komşu yaşlı bi teyze "tühhh allah belanızı vermiye hemiiiiiiii" diye yüksek sesle söyleniyordu.
    bende ne oldu teyze diye sordum oda bana karşıdaki aracın içine bakmamı söyledi.

Adam şöför koltuğunda donunu indirmiş hunharca masturbasyon yapıyordu. hunharca diyorum çünkü abanıyordu dalgaya zıplıyordu ara ara.

Bu arada adam sokağın ortasında ve yanından insanlar geçiyor kimse farketmiyor.

sonra adam fazla durmadan gaza bastı gitti.

buda bugün yaşadığım bir anı oldu işte...

• geçenlerde youtube'da çıkmıştı, metro çıkışında yürüyen merdivende herif ayakta olarak önündeki kıza bakıp yapıyor ama çok bariz böyle yani. aya baya çıkartmış yapıyo. nasıl bir ülkeyiz yav.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 01001101

geçenlerde youtube'da çıkmıştı, metro çıkışında yürüyen merdivende herif ayakta olarak önündeki kıza bakıp yapıyor ama çok bariz böyle yani. aya baya çıkartmış yapıyo. nasıl bir ülkeyiz yav.
    malum sitelerden video arşivi yapmışlığım vardır ama böyle bişi hiç görmedim acaba yakalanma korkusuyla mı boşalıyor ne :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: VolcanoPower

malum sitelerden video arşivi yapmışlığım vardır ama böyle bişi hiç görmedim acaba yakalanma korkusuyla mı boşalıyor ne :D

Alıntıları Göster
    Atsrmsn

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.