Şimdi Ara

ŞOK ŞOK ŞOK ! Şekip Mosturoğlunun Tapeleri MONTAJMIŞ ! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
157
Cevap
0
Favori
3.386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Doktor.Z

Her şey komplo. Şike filan yok.
    Fenerbahçeye tazminat ödensin, aziz yıldırımdan özür dilensin, dava üzerinde aylarca emek veren polisler içeriye atılsın, yargılamayı yapan hakimler yakılsın.

evet şekip'in tapesinde gördük nasıl emek verdiklerini
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doktor.Z

Her şey komplo. Şike filan yok.
    Fenerbahçeye tazminat ödensin, aziz yıldırımdan özür dilensin, dava üzerinde aylarca emek veren polisler içeriye atılsın, yargılamayı yapan hakimler yakılsın.

bunun gibi hiç bir seyden haberi olmayan, iddanamenin sadece hoşuna giden kısımlarını okuyan, trabzonun hasır altı edilen tapelerinde haberi dahi olmayan, yapılan savunmaların 1 sayfasını dahi okumayan, ondan bundan, baransudan, erman toroğlundan duyduğu haberlerle mutlu olmaya çalışıp, gelip burada laf soktuğunu zanneden tiplerle aynı havayı soluyoruz ya, ona yanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: chris martin

Bir kere ses montajlama falan denmedi, ben mi yanlış gördüm ama uyumsuzluk var deniyor. Yani yazıya geçirilirken hata yapılmış olabilir, en azından benim anladığımbu..'si bahsettiğşim türden hata yapıldıysa eve t lafımın arkasındayım, polisler de insan; çünkü 70 küsür klaösr tape çıktı bu davada 2-3 tanesinde hata olması çok bir şey etkilemez. Dseneiz ki hatalı 20-30 tane tape var ve bu tapelerin hepsid de kritik (yani davanın seyrini değiştirecek türde) tapeler, o zaman kasıtlı bir hata olduğunu düşünürüm, ama şu görünen durumda değil.

Mahkeme Heyeti: "Şekip Mosturoğlu'nun tapesindeki konuşmaların başı, sonu, ortası kırpılarak iddianame'ye konulmuştur."
  • korkmayın la
  • Yahu arkadaşlar Fb'lli avukatlar bile bu olayı bu kadar abartmadı, onlar daha çok Ts'lilerin verdiği ifadelerde çelişki yakalmaya çalışıyor siz hala ses kaydının içeriği yazıya geçirilirken yapılmış olan (büyük ihtimalle) 1 tane maddi hatanın üstünde bu kadar duruyorsunuz. Ts'lilerin ifadelerini eleştirseniz gene bi şey demeyecğeim de; ben bu konuda cidden bir sorun göremiyorum; sanki Ş. Mosturğlu-Sanmi Dinç konuşması tüm iddianamenişn temeliydi de, şimdi uyumsuzluk çökünce iddianame mi çöktü?
  • "Şekip Mosturoğlu'nun tapesindeki konuşmaların başı, sonu, ortası kırpılarak iddianame'ye konulduğu tespit edilmiştir."

Kimse bana bu soruşturmanın iyi niyetle açıldığını gösteremez artık....
  • yanlışlıka olurmuşmuşmuşş
  • quote:

Orijinalden alıntı: bystander1907

"Şekip Mosturoğlu'nun tapesindeki konuşmaların başı, sonu, ortası kırpılarak iddianame'ye konulduğu tespit edilmiştir."

Kimse bana bu soruşturmanın iyi niyetle açıldığını gösteremez artık....

EE tamam hala 1 tape yani, bir de o tapenin içeriği ne, önemli bir şey mi; onu da bir bulun da , daha net bir yorum yapalım.
  • quote:

Yahu arkadaşlar Fb'lli avukatlar bile bu olayı bu kadar abartmadı, onlar daha çok Ts'lilerin verdiği ifadelerde çelişki yakalmaya çalışıyor siz hala ses kaydının içeriği yazıya geçirilirken yapılmış olan (büyük ihtimalle) 1 tane maddi hatanın üstünde bu kadar duruyorsunuz. Ts'lilerin ifadelerini eleştirseniz gene bi şey demeyecğeim de; ben bu konuda cidden bir sorun göremiyorum; sanki Ş. Mosturğlu-Sanmi Dinç konuşması tüm iddianamenişn temeliydi de, şimdi uyumsuzluk çökünce iddianame mi çöktü?

mahkeme heyeti bile " başı sonu ortası kırpılarak koyulmuş " derken sen nasıl ufak bir hata diyebiliyorsun onu anlayamıyorum ben. Adamların açığı işte. Bulduk konuşuyoruz. Sen niye kendini avukata soyundurdun da adamların kasti yaptığı şeyi savunuyorsun onu açıkla daha iyi. De ki polisi severim feneri sevmem onlar yaptıysa hata fener yaptıysa suçtur diye. Bunu de üstüne gelmesin kimse.

• quote:

Bakın sinirlisiznniz falan anlıyorum, çıkan olumlu haberleri heyecanla taşıyorsunuz; ama abartıya kaçmayın. Diğer tapelerde uyumsuzluk tespit edilse açıklanırdı; yalnızca 1 tapede tespit edilmiş, o da bugün açıklandı. Sadece 1 tane tapede hata yapılırsa da komplo olduğuna inanmamı belklemeyin, isterseniz saf ilan edin, ama ; diğer tapeleere bakarak da ben de geçen sene şike yapıldığını göremeyen Fb'liler hakkında aynısını düşünürüm..

mantığa bak ya bu tape de hata çıktı. belki polisler bu montajlanmış tape leri hazırlarken İNSANLIK HALİ bu tapede hata yaptılar ama diğer tapeleri başarılı bir şekilde montajladılar ?

• kimilerinin zoruna baya gitmiş demek ki

bu basına diyoruz balık haber yapmayın böyle sonra fenerliler onu balık sanıyor evde pişirip yemeye kalkıyor zehirleniyorlar

umut fakirin ekmeği işte çağlayan adliyesinin önünde beklemek çok canını yakar adamın. devlet kumanya dağıtsın bari

bu haberden sonra azizi kesin serbest bırakırlar üstüne özür dileyip size 200 m dolar veriyoruz derler. hani casta veriyordu ya onun yerine

• quote:

Orijinalden alıntı: Atını Seven Kovboy

kimilerinin zoruna baya gitmiş demek ki

bu basına diyoruz balık haber yapmayın böyle sonra fenerliler onu balık sanıyor evde pişirip yemeye kalkıyor zehirleniyorlar

umut fakirin ekmeği işte çağlayan adliyesinin önünde beklemek çok canını yakar adamın. devlet kumanya dağıtsın bari

bu haberden sonra azizi kesin serbest bırakırlar üstüne özür dileyip size 200 m dolar veriyoruz derler. hani casta veriyordu ya onun yerine

ne alaka la

• Ulan aylardir aniriyoruz buralarda bu bir Fenerbahce operasyonudur tamamen copy paste basi aonu belli olmayan konusmalar ozenle secilip kamuoyunda itibarsizlastirilmaya, yerin dibine sokulmaya calisildigini anlata anlata dilimizde tuy bitti.Gsliler hakli onlar bu operasyonun bir kolu zaten onlardan birsey beklemeyin de burada yoneticilerimize ve baskanimiza guvenmeyen herifler vardi Fbli onlar hala utanmiyorsa yazik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atını Seven Kovboy

kimilerinin zoruna baya gitmiş demek ki

korkma yavrum korkma geçti. korkma.

• Adamlar çıldırmış. Çıldırın çıldırııııııın

Korkudan ne yapacaklarını şaşırmışlar.

Beyler suç bizim taraftarda da var. Yani altı üstü yanlışlık olmuş. Herkes yanlış montaj yapabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Piêr Dé Sans

quote:

Yahu arkadaşlar Fb'lli avukatlar bile bu olayı bu kadar abartmadı, onlar daha çok Ts'lilerin verdiği ifadelerde çelişki yakalmaya çalışıyor siz hala ses kaydının içeriği yazıya geçirilirken yapılmış olan (büyük ihtimalle) 1 tane maddi hatanın üstünde bu kadar duruyorsunuz. Ts'lilerin ifadelerini eleştirseniz gene bi şey demeyecğeim de; ben bu konuda cidden bir sorun göremiyorum; sanki Ş. Mosturğlu-Sanmi Dinç konuşması tüm iddianamenişn temeliydi de, şimdi uyumsuzluk çökünce iddianame mi çöktü?

mahkeme heyeti bile " başı sonu ortası kırpılarak koyulmuş " derken sen nasıl ufak bir hata diyebiliyorsun onu anlayamıyorum ben. Adamların açığı işte. Bulduk konuşuyoruz. Sen niye kendini avukata soyundurdun da adamların kasti yaptığı şeyi savunuyorsun onu açıkla daha iyi. De ki polisi severim feneri sevmem onlar yaptıysa hata fener yaptıysa suçtur diye. Bunu de üstüne gelmesin kimse.

Yani dedmek istediğim benim, bu tape iddianamenin önemli bir kısmı falan değil ki, altı-üstü sıradan bir konuşma işte; eğer öyle değilse, tapeyi görelim daha net konuşalım. Hata kasıtlıysa zaten o polislere dava açılır merak etmeyin de; benim anlamadığım Ş. Mosturoğlu_sami Dinç konuşması iddianamadeki tek tape ya da ididanamenin temelini oluşturan tape miydi, bu kadra abartıldı?? Yoksa açığını bulunca tabii ki konuşlulacak ama bazı öyle yorumlar gördüm ki; ''polisler sahtekardır, Fb tüm Türkiyenin gözünde bu hata nedeniyle aklanmıştır'' minvalinde, onun için abartıya kaçıldığını düşünüyorum.

• quote:

quote:

quote:

Yani dedmek istediğim benim, bu tape iddianamenin önemli bir kısmı falan değil ki, altı-üstü sıradan bir konuşma işte; eğer öyle değilse, tapeyi görelim daha net konuşalım. Hata kasıtlıysa zaten o polislere dava açılır merak etmeyin de; benim anlamadığım Ş. Mosturoğlu_sami Dinç konuşması iddianamadeki tek tape ya da ididanamenin temelini oluşturan tape miydi, bu kadra abartıldı?? Yoksa açığını bulunca tabii ki konuşlulacak ama bazı öyle yorumlar gördüm ki; ''polisler sahtekardır, Fb tüm Türkiyenin gözünde bu hata nedeniyle aklanmıştır'' minvalinde, onun için abartıya kaçıldığını düşünüyorum.

Onemli bir kisim olusturmasina gerek varmi ki? Burada bir konusmanin kirpilip tapelere konmasi var. Abartiyorsunuz demek yerine neden boyle birsey yapmislar niye demiyorsun?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: TEHET

quote:

quote:

quote:

Onemli bir kisim olusturmasina gerek varmi ki? Burada bir konusmanin kirpilip tapelere konmasi var. Abartiyorsunuz demek yerine neden boyle birsey yapmislar niye demiyorsun?

Onu zaten tüm Fb'liler söylüyor, bir de savunma tarafı olması gerekir ki daha doğru bir tartışma olsun.

• Şike davasında bugün çok önemli olaylar yaşandı. Bunlardan en önemlisi‚ Mahkeme tarafından yapılan bir açıklamaydı.

Açıklamada; "Şekip Mosturoğlu´nun tapesindeki konuşmaların başı‚ sonu‚ ortası kırpılarak iddianame´ye konularak alakasız ve anlamsız şekilde delil oluşturulmak istenmesi."

Şekip Mosturoğlu ile Sami Dinç´in telefon kayıtlarının montajlanarak tape haline getirildiği ortaya çıktı."

mahkeme başkanın 11ay sonra açıkladığı bu olay avukat olan şekip mosturoğlunun bunu yapan sorumlusu kimse hakkında suç duyurusunda bulunup insan hakları mahkemesine olayı taşıyacağı konuşuluyor.
    tapelerden ötürü 8ay içeride kalmıştı.
  • Ne montajmış be, bir FB'li yönetici çıksın da desin ki "bu tapelerdeki konuşmalar bana ait değildir, ben böyle bir telefon görüşmesi yapmadım, tarlalar/işçiler gibi tabirleri kullanmadım" diye. Suçlanan kişilerin hepsi bu konuşmaların kendileri tarafından yapıldığını kabul etmiş ama bir tapenin tamamı değil de sadece belli bir kısmı iddianameye eklendi diye polise denmedik kalmamış.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.