Şimdi Ara

ŞOK ŞOK ŞOK ! Şekip Mosturoğlunun Tapeleri MONTAJMIŞ !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
0
Favori
3.386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mahkeme başkanı 11 ay sonra açıkladı bunu...Bunu yapanların Allah belasını versin...
    Ayrıca bu adamın günahını almış bi sürü insan var bu forumda...Bakalım özür dileyecekler mi ?

• Sadece Sami Dinç'le olan tapesi montaj, geirsinbde bir hata yok, yanlış yönlendirme yapmayın. Mesela Tahir Kum tapesi doğru, (ben diğer tapelerini görmedim zaten, detaylı inceleyenler bulsun).
  • quote:

Orijinalden alıntı: chris martin

Sadece Sami Dinç'le olan tapesi montaj, geirsinbde bir hata yok, yanlış yönlendirme yapmayın. Mesela Tahir Kum tapesi doğru, (ben diğer tapelerini görmedim zaten, detaylı inceleyenler bulsun).

Sadece bu tape de montaj olması bile bu operasyonun Fenerbahçe'ye komplo yapıldığı gerçeğini değiştirmez.
  • Sen az önceki mesajında Polisler de İNSAN dedin..Ve bu hatayı bilerek yapmadıkları anlamı çıkıyor dediğinden...Eğer gerçekten bu kadar safsan sana diyecek bir sözüm yok...
    Başka tapelerde ne var ne yok umrumda değil..Polisin,emniyetin hatta savcının ne kadar art niyetli olduğu ayan beyan ispatlanmıştır....
  • Yaptıkları savunmaya bak diğerlerinde bişey yok yanlış yönlendirmeyin. Söz konusu Fenerbahçe olunca bu kadar komik olabiliyorlar. Şekip Mosturoğlu'nun tapeleri montajmış diyoruz adamın ettiği lafa bak. Buna bişey diyemiyor. Ya diğer tapeler diyor. Fenerbahçe bu olayla birlikte sadece Fenerbahçelilerin değil Tüm Türkie'nin gözünde aklanmıştır.
  • Bakın sinirlisiznniz falan anlıyorum, çıkan olumlu haberleri heyecanla taşıyorsunuz; ama abartıya kaçmayın. Diğer tapelerde uyumsuzluk tespit edilse açıklanırdı; yalnızca 1 tapede tespit edilmiş, o da bugün açıklandı. Sadece 1 tane tapede hata yapılırsa da komplo olduğuna inanmamı belklemeyin, isterseniz saf ilan edin, ama ; diğer tapeleere bakarak da ben de geçen sene şike yapıldığını göremeyen Fb'liler hakkında aynısını düşünürüm..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Coder85

quote:

Sadece Sami Dinç'le olan tapesi montaj, geirsinbde bir hata yok, yanlış yönlendirme yapmayın. Mesela Tahir Kum tapesi doğru, (ben diğer tapelerini görmedim zaten, detaylı inceleyenler bulsun).

Sadece bu tape de montaj olması bile bu operasyonun Fenerbahçe'ye komplo yapıldığı gerçeğini değiştirmez.

• daha önce yapılmayan şey sanki niye şaşırdınız ki bunu polisler de insan ama her insan gibi taptıkları şeyler farklılık gösterebiliyor
  • offff şu gslilerin korkusuna bak
  • quote:

Bakın sinirlisiznniz falan anlıyorum, çıkan olumlu haberleri heyecanla taşıyorsunuz; ama abartıya kaçmayın. Diğer tapelerde uyumsuzluk tespit edilse açıklanırdı; yalnızca 1 tapede tespit edilmiş, o da bugün açıklandı. Sadece 1 tane tapede hata yapılırsa da komplo olduğuna inanmamı belklemeyin, isterseniz saf ilan edin, ama ; diğer tapeleere bakarak da ben de geçen sene şike yapıldığını göremeyen Fb'liler hakkında aynısını düşünürüm..

Şimdi küfredecem olmayacak,sakin olmalıyım.

Bİrader sen az önce aşağıdaki mesajı atın mı atmadın mı ?

quote:

abartmayın kaç tane tape var iddianamede, bu tür hatalar olabilir; polisler de insan.

Polisler de insan ? derken ne demek istiyorsun açıkla bakalım...
    Bi de Ses montajlamanın bir hata olduğuna,polislerin bunu bilinçli yapmadığına gerçekten inanıyor musun ?

• quote:

Bakın sinirlisiznniz falan anlıyorum, çıkan olumlu haberleri heyecanla taşıyorsunuz; ama abartıya kaçmayın. Diğer tapelerde uyumsuzluk tespit edilse açıklanırdı; yalnızca 1 tapede tespit edilmiş, o da bugün açıklandı. Sadece 1 tane tapede hata yapılırsa da komplo olduğuna inanmamı belklemeyin, isterseniz saf ilan edin, ama ; diğer tapeleere bakarak da ben de geçen sene şike yapıldığını göremeyen Fb'liler hakkında aynısını düşünürüm..

objektifmiş gibi görünmeyi bırak birader. gören de doğru söylüyorsun zanneder

bilyoner olayı, korcanın olmayan kızkardeşine alınan mini cooper, 5 yıl önce kapanmış kafede şike toplantısı vs...

iddanameyi oku, arastırıp gel tartışalım.

şu an mahkemede açıklanan, hasır altı edilen trabzonspor tapelerine yorum yap(a)mıyor isen ; 1 tane tapede hata olmuş demek senin haddine değil

• Zoraki delil uretme cabalari iste. Daha bir tane finansal para transferi olduguna dair belge yok. Davanin alti bos, basindaki tetikciler doldurmaya calisti. Beceremediler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yanlışlıkla ses montajlama nasıl oluyor lan hasta mısınız siz?
  • Özel yetkili ve özel görevli ince ince çalışan savcı bir noktada tökezleyecekti
  • yanlışlıkla cımbızlanmış montajlanmış,,ama yanlışlıkla oldu,kesinlikle fenere yapılmış bir komplo değildir..
  • Her şey komplo. Şike filan yok.
    Fenerbahçeye tazminat ödensin, aziz yıldırımdan özür dilensin, dava üzerinde aylarca emek veren polisler içeriye atılsın, yargılamayı yapan hakimler yakılsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GencayA

Yanlışlıkla ses montajlama nasıl oluyor lan hasta mısınız siz?

yanlışlıkla silah görüntüleride moıntajlanmıştı yanlış hatırlamıyorsam.

Güzide bir kulübümüzün taraftarları yusuf yusuf yalnız
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkingfb

yanlışlıkla cımbızlanmış montajlanmış,,ama yanlışlıkla oldu,kesinlikle fenere yapılmış bir komplo değildir..

ha tamam yanlışlıklaysa olur öle şeyler
  • Bir kere ses montajlama falan denmedi, ben mi yanlış gördüm ama uyumsuzluk var deniyor. Yani yazıya geçirilirken hata yapılmış olabilir, en azından benim anladığımbu..'si bahsettiğşim türden hata yapıldıysa eve t lafımın arkasındayım, polisler de insan; çünkü 70 küsür klaösr tape çıktı bu davada 2-3 tanesinde hata olması çok bir şey etkilemez. Dseneiz ki hatalı 20-30 tane tape var ve bu tapelerin hepsid de kritik (yani davanın seyrini değiştirecek türde) tapeler, o zaman kasıtlı bir hata olduğunu düşünürüm, ama şu görünen durumda değil.
  • Arkadaşlar fazla abartıyorsunuz. Ne varki bunda savcı bey iddianameyi hazırlarken kendi hayal gücünü kullanarak azcık kendi yorumunu katmış. Abartmayın bence.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.