Şimdi Ara

!! ŞOK, ŞOK !! CREA / 320 GB Taşınabilir HDD 69,90 TL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
4.289
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: SE_GuRu

quote:

Orijinalden alıntı: xFeeL

quote:

quote:

quote:

arkadaşlar bu marka ve model harici disk kullanan varmı ? içerisinde hangi marka ve model harddisk çıkıyor ?

Yukardaki mesajları okursan bi zahmet cevabı mevcut.

O kadarını bizde görüyoruz bay bilmiş kardeşim. Yukarıda yazılan 5400 rpm harddisk olduğu varsayılarak yazılmış, 5400 rpm olanlarda western digital çıkıyormuş orası tamam, ama sonradan bir arkadaş demişki sitede 7200 rpm yazıyor diye, bende soruyorum diyorumki 7200 rpm olduğunu düşünerek içerisindeki harddisk nedir ne olabilir diye, anladınmı bakiim,

Arkadaşlar tekrar sorma gereği duyuyorum bu harici diskin 7200 rpm olduğu düşünüldüğünde içerisinde harddisk nedir ne değildir, kullanan bilen duyan bilenlerden bilgi istiyorum, teşekkürler.

5-6 kelimelik mesajıma neden bu kadar 'atar' yapmışsın anlamadım.
    Yazdığın mesajı yukarıyı hiç okumamış edasıyla yazdığın anlaşılıyor.
    "Alan var mı harddiski ? Hangi disk çıktı içinden ?" gibi birşey yazsan neyse.
    Konuya girdiğin gibi o mesajı atmışsın gibi anlaşılıyor.
    Neyse öğrenmişsin zaten muhalefete gerek yok.

atar falan ayıp oluyor bak, ben mesajların tümünü okudum hiç merak etme, ben mesajların hepsini okudum ama sen benim 5-6 kelimelik mesajımı okumamışsın demekki ben neyi sormuşum tekrar oku mesajımı, aşağıya yazıyorum tekrar.

quote:

arkadaşlar bu marka ve model harici disk kullanan varmı ? içerisinde hangi marka ve model harddisk çıkıyor ?

Tamam birşey yazmıyorum daha. Sen başka şekilde anlatmışsın, ben başka şekilde anlamışım. Hadi kolay gelsin.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Yukardaki mesajları okursan bi zahmet cevabı mevcut.

O kadarını bizde görüyoruz bay bilmiş kardeşim. Yukarıda yazılan 5400 rpm harddisk olduğu varsayılarak yazılmış, 5400 rpm olanlarda western digital çıkıyormuş orası tamam, ama sonradan bir arkadaş demişki sitede 7200 rpm yazıyor diye, bende soruyorum diyorumki 7200 rpm olduğunu düşünerek içerisindeki harddisk nedir ne olabilir diye, anladınmı bakiim,

Arkadaşlar tekrar sorma gereği duyuyorum bu harici diskin 7200 rpm olduğu düşünüldüğünde içerisinde harddisk nedir ne değildir, kullanan bilen duyan bilenlerden bilgi istiyorum, teşekkürler.

5-6 kelimelik mesajıma neden bu kadar 'atar' yapmışsın anlamadım.
    Yazdığın mesajı yukarıyı hiç okumamış edasıyla yazdığın anlaşılıyor.
    "Alan var mı harddiski ? Hangi disk çıktı içinden ?" gibi birşey yazsan neyse.
    Konuya girdiğin gibi o mesajı atmışsın gibi anlaşılıyor.
    Neyse öğrenmişsin zaten muhalefete gerek yok.

atar falan ayıp oluyor bak, ben mesajların tümünü okudum hiç merak etme, ben mesajların hepsini okudum ama sen benim 5-6 kelimelik mesajımı okumamışsın demekki ben neyi sormuşum tekrar oku mesajımı, aşağıya yazıyorum tekrar.

quote:

Tamam birşey yazmıyorum daha. Sen başka şekilde anlatmışsın, ben başka şekilde anlamışım. Hadi kolay gelsin.

+1905 o zaman

• sonuç ne şimdi.?.....dermişim..
  • arkadaşlar abartmışsınz, geçen 110 liraya western digital essentials 500gb aldım. içinden scorpio black serisi çıktı yani 7200 rpm. direkt laptopa taktım.

kimin aklına gelir 7200 lük çıkacagı ki ? yani zor ve imkansız şeyler değiller.
  • Nerden yazdım la konuya nerelere gelmiş olay

7200 bulmak çok zor. Bunlardan çıkacağını da sanmam. Ben sadece ilgilenenlere bu sekilde gönderileceği taraftarıyım. Çünki bilen insan almadan önce ya da aldıktan sonra kesinlikle soracaktır. Onlara 7200 diğerlerine 5400 oooh :)

Bu bir satış stratejisidir. Olumlu olumsuz yorum yapınız. Gereksiz yapmayınız :)
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.