Şimdi Ara

Şok Market Ebru Kolonya 400 ML 4.95 TL (Ceptesok ile Ücretsiz Mağazada Teslimat) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
1
Favori
7.816
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gokhans19

Bimden bugün karayel aldım. Senso kozmetik yani marmara kolonya üretimi. Kokusu fena değil ve alkolü sızlatıyor. 400ml 4.95 tl. Acil değilse biraz sabredin pazartesiye marketlere bol bol gelir. Üretim arttı ve satışlar azaldı. Yakında stoklar düzelir. A101e bile torkuyla duru kolonya gelmiş. Torku 400ml 15 tl, duru 250ml 8-9 tl civarı.

bir zamanlar le fer gazoza bundan 8-9 damla atardık
    güzel cila yapar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

güzel cila yapar

Alıntıları Göster
    Kör olup haberlere çıkacaksın Hakan
  • gokhans19 kullanıcısına yanıt
    Karayel bende kullanmıştım tanzim kolonya kullanılır :)
  • quote:

güzel cila yapar

Alıntıları Göster
    Ahahaha ya ciddi bir konu okuyorduk gene bastık kahkahayı
  • boluda görünmüyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yine ellerinde yokmuş muş vs vs dedim iptal et hepsini ama diğerleri var diyor 😁 sen dedim hepsini iptal et😂yani cepteşok son hakkınıda kaybetti

• quote:

Orijinalden alıntı: buğra68

Yine ellerinde yokmuş muş vs vs dedim iptal et hepsini ama diğerleri var diyor 😁 sen dedim hepsini iptal et😂yani cepteşok son hakkınıda kaybetti
    Tüh be hocam :( neyse devam sıcak fırsatlara

• quote:

güzel cila yapar

Alıntıları Göster
    Cidden yapıyor muydunuz şaka mı
  • Ben de aldım mağazadan 1 lt bugün. Limon kokusu yok denecek kadar az ama 80 dereceyse sıkıntı yok hafif kokması daha iyi

• ilk defa şok dan online alış veriş yapayım dedim tam bir fiyasko çıktı kolonya yokmuş sabun yokmuş (sonradan öğrendim olmadığını tabiki önceden bilmiyordum stokta var görünüyor) ve olmadığı halde ben sipariş verip bu ürünleri aldım paramıda çektiler yaklaşık yarım saat 45 dk sonra iptal ettiler yok diye sonra tekrar girdim hala daha sipariş verilebiliyor böyle saçma sapan bir sistem görmedim
    marketten aradılar yok diye kolonya hiç bir yerde yok diyor arayan yetkili ve bu sorunuda iilk defa sizinle yaşamıyoruz dedi saçma sapan bir sistem var bizde dedi olmayan ürüne sipariş verilebiliyor dedi açık açık
    müşteri hizmetlerini arıyayım dedim 5 dakika bekletip sıra gelecek diye sayıyor 10. kişisiniz 9.kişisiniz yetkili kişi sizinle görüşecek diyor bekle diyor sıra bana geliyor mesaj bırak diyor 16:40 itibari ile kimse yok müşteri hizmetlerinde madem kimse yok ne diye beni bekletiyorsun

saçma sapan bir sistemi var kısaca birdaha alışveriş yapmam ben buradan dalga geçiyorlar resmen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kumdan kale -- 30 Nisan 2020; 17:12:34 >

• ben aldım 1 tane marketten 4 tane daha vardı.
  • PB258 kullanıcısına yanıt
    1 lt si ne kadar mağazada hocam
  • 4 adet sipariş verdim. Yazılanları okuyunca boşa gitmeyeyim mağazaya diyerek uyudum, arayıp uyandırdılar.

Siparişiniz hazır gelip alın dediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Palabıyık -- 30 Nisan 2020; 19:26:51 >
  • Mojidozirikato kullanıcısına yanıt
    1 lt 9.95. Cepteşok uygulamadan mağazada teslim olarak alıp gidip aldım.

• Sağlık mah. bimde vardı dün 1 koca koli. Karayel marka.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ede.Murat

Sağlık mah. bimde vardı dün 1 koca koli. Karayel marka.
    Geçen 2 tane almak istedim vermedi bimdeki çalışanlar 1 adet satıyorlarmış 1 koli alamıyoruz yani

Bgn 4 tane aldım binden karayel. Kafalarına göre iş yapıyorlar kendilerince ama herkes faydalanabilsin diye bir yöntem olarak uygulamış olabilirler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Ben miktarını söyledim. 2 adet aldım itiraz etmediler.
  • teşekkürler

edit: mağaza teslimat iptal edildi, adrese teslim bölgemde yapılamıyor!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zercx -- 1 Mayıs 2020; 16:37:25 >
  • Muhtemelen etil alkol yerine metil alkol kullanıyorlar yoksa bu kadar ucuz olması mümkün değil. Metil alkolün virüs öldürücülüğü oldukça zayıf aklınızda olsun!
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.