Şimdi Ara

Şok Market / Cepte Şok / İndirim ve Fırsatlar [ANA KONU] (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
551
Cevap
111
Favori
66.658
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    haklı oldukları konular kadar haksız/suçlu oldukları konular da var

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Sauthern Man kullanıcısına yanıt
    a101 bunu uzun zamandır yapıyor soğuk dolaptaki peynir raf fiyatını kendimi bildim bileli indirimli olarak gördüğümü hatırlamıyorum bilinçli gittiğim için kasada alırken fişi tek tek kontrol etmek zorunda kalıyoruz

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Yakınımdaki 5 tane şoku gezdim. İndirimli zeytin ve ceviz hiç yoktu. Napayım ben böyle indirimi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu zeytin ise aradığınız dün indirim son günüydü yakınımda sadece aynı caddede 3 şok market var 5 gündür 9 10 market gezdim yoktu. En son dün 12 adet bir mağazada buldum market kapanmasına 10 dk kala kasiyer söylene söylene gecti ürünleri son 10 dk zati kapanıyor market ve son günü indirimin birazını bırakmamı istedi 4 aileyiz tosla kart ile %20 iade aldım indirim devam etse fiyat performans ve tosla kampanyası ile tam bir sıcak fırsattı

Şok Market / Cepte Şok / İndirim ve Fırsatlar [ANA KONU]

• gül_ym kullanıcısına yanıt

uygulama ve web güncellenmemiş galiba bu hala 44 lira gözüküyor yeni yeşil zeytinde henüz indirim olamamış gibi görünüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yedikeresekiz -- 18 Ekim 2023; 14:24:48 >

Afiyet olsun hocam. Geçen hafta bu uda aradım hiç yoktu. Bugün başlayan indirim

deki ürün yine aynı şekilde yoktu:)

Mağazanın birinde 1 paket ceviz vardı, hoş görünmüyordu (skt şubat24) ceviz için migros Şili cevizi favorim

• Mis taze kaşar ve olgunlaştırılmış peyniri tavsiye eder misiniz?Migros başlığından hatırladığım kadarıyla kaşarını bayağı bir arkadaş beğeniyordu..Şu an nasıl?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moldova_lover -- 18 Ekim 2023; 15:5:15 >
  • Dünde uygulamadan okutunca fiyat cıkmıyordu. Bugün gören birisi fiyat sorgulatabilirmi ?

• barracuda357 B kullanıcısına yanıt

Sağolun. Cevizi bulursam alırım umarım ikisinide bulursunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gül_ym -- 18 Ekim 2023; 15:7:39 >

Aramam artık hocam:)

Yesil Zeytinde, İndirimli fiyatları rafa yazmamışlar. Resimdeki ürünlerden mağazada dolu vardı. İndirimli etiketi görmediğim için mağazadaki reklam insörtüne tekrar baktım. Görevliye sordum İndirimli yeşil zeytin yok dedi.ben de insörtteki ürün le aynı ürün rafta var dedim. Sonra kasadan kontrol ettik ve İndirimli geçti. Resim deki ürünün aynısı varsa kasada kontrol ederek alın .İndirimli etiketi basmamışlar

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • xweser X kullanıcısına yanıt

Tost peyniri zaten başlı başına zararlı ne hikmetse kaşarla aynı fiyat. Çoğu markette kaşar bulunmuyor tost peyniri bulunuyor.

• Worcestershire kullanıcısına yanıt
    Çoğu kişi kaşar aldığını sanıyor. Üretici de satıcı da farkında. Bilinçli olan kesim çok az.

• 10 küsür şok gezdim :) 7 paket ceviz bulabildim :) üretim 2022, tüketim ise 2023 sonu galiba ama 1 tane yedim gayet yenilebilir tazeydi.

süzme peynir ise ya gelmemiş ya da bitirmişler ama 2 paket bulabildim.

• Ceviz çok mu iyi fiyat olarak? Akşam dolaşayım o zaman.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sakılıç S kullanıcısına yanıt

Gezdiğim mağazalarda 200-260 kalibreli ürün yoktu hocam

O zaman benim gittiğim mağazada indirimli etiket olmadığı için yeşil zeytin kalmış demekki

• Ceviz yerli mi ithal mi anlamadım. Menşei yazmıyor. Ambalajda Türkiyede üretilmiştir yazıyor.

• Yine hiç güzel bir şey kalmamış bizim buradaki 2 mağazada da, kendileri falan mı alıyor çalışanlar anlamadım

• Cevizden aldım ince kabuk 2023 üretim 2024 tett

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.