Şimdi Ara

SOK - KOTALI ADSL - ILK FATURA GELDI 145 MILYON!! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
147
Cevap
0
Favori
4.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: CiNaRKsK

quote:

Orjinalden alıntı: fulmonty

FATURAYI PAZARTESI IŞTEN SCAN YAPICAM SU KALEMLER DIKKAT CEKİYO

PORT UCRETI 36.000
    TOPLAM VPOP UCRETI 36.000
    BAGLANTI 44.000
    FATURA EDILMEMIS BORC 27.000

FATURA KESIM 05 ARALIK
    ASDL ABONELIK BASLANGIC 10 KASIM

YANI 25 GUN ICIN BU PARA COK KOMIK

ilk defa vpop ucreti alınan bir fatura görüorm ..ne anlama geldiğinide bilmi10 kasım bağlantı tarihi dersek bağlantı ücretinin peşin oldugunuda düşünürsek
    bende bi hesap yapayım kabaca
    20 milyon kasım ayı adsl kullanımı+
    59milyon bağlantı ücreti+
    29 milyon aralık ayı ücreti

kabaca 108 milyon gibi bir fatura yapar bu , dediğim önemli bir nokta var adslin açlışdığı tarih değil senin sözleşmeye imza attığın tahiten itibaren faturan aktif hale gelir yaklaşık 40 milyon gibi bir ücret fazladan gözüküyor bu vpop ücreti kafamı çok kurcaladı..

Evet Arkadaşım bende hesapladım aynen senin hesap gibi çıktı yani 107 milyon küsür ama benimde kafama bu VPOP takıldı o nedir anlamadım bilen varsa yazsın da bizde öğrenelim

• quote:

Orjinalden alıntı: c_dikmen

Gelen Fatura : 119,750,000 TL

Tarife : 256 k sınırlı + bağlantı ücreti 12 taksit

----------
    Fatura ayrıntıları
    kotayı aşan yokmuş
    Port ücreti : 36,842,106 TL
    Aylık Toplam ücret : 36,842,106 TL

---
    Fatura edilmemiş borç : 8,596,491 TL
    Bağlantı : 44,360,903 TL
    Toplam ( kdv ve öiv hariç ) : 89,799,500 TL

----
    KDV : 16,163,910 TL
    ÖiV : 13,469,925 TL
    Damga : 332,707 TL

Ödenecek Miktar : 119,750,000 TL

İSSYYYAAAAANNNNNNN

KİMSE ADSL ALMASIN... Buradan sertünsüze sesleniyorum LÜTFEN TTNET WEB SİTESİNİ YİNE HACK LE... ( daha önce 2 kere yapmıştı )

Lütfen diğer ayrıntılarıda yazarsan bi hesap yapabilirim açtırma tarihi falan gibi

• quote:

Orjinalden alıntı: delakitir

ya beyler bir şeyi anlayın.

kotalı adsl'de günlük kullanım ya da GB kullanımı ücretlendirilmez, o ay 10 gün kullanmış olsan bile 1 ay ücreti alınır. kotayı aşmadıysan 29 milyon sabittir.

yani "ayın 20'sinde hattım açıldı, 1 gb download yaptım bana 10 milyon fatura gelmeliydi böhüü" diye ağlamayın, bi sözleşmeyi okuyuverin.

bak hala daha neler diyor , ben okudum sözleşmeyei göremedim öyle bişey , 1 önceki aydan devirlerde günlük ücret esas alınır ,tamamı alınır gb hesabı yapılır die bir uygulama yok . ben yazmaktan bıktım siz aynı şeyi ısıtıp ısıtıp koymaktan bıkmadınız.. hangi maddeymiş o kaçıncı maddeymiş ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ZAFERCAN

quote:

Orjinalden alıntı: c_dikmen

Gelen Fatura : 119,750,000 TL

Tarife : 256 k sınırlı + bağlantı ücreti 12 taksit

----------
    Fatura ayrıntıları
    kotayı aşan yokmuş
    Port ücreti : 36,842,106 TL
    Aylık Toplam ücret : 36,842,106 TL

---
    Fatura edilmemiş borç : 8,596,491 TL
    Bağlantı : 44,360,903 TL
    Toplam ( kdv ve öiv hariç ) : 89,799,500 TL

----
    KDV : 16,163,910 TL
    ÖiV : 13,469,925 TL
    Damga : 332,707 TL

Ödenecek Miktar : 119,750,000 TL

İSSYYYAAAAANNNNNNN

KİMSE ADSL ALMASIN... Buradan sertünsüze sesleniyorum LÜTFEN TTNET WEB SİTESİNİ YİNE HACK LE... ( daha önce 2 kere yapmıştı )

Lütfen diğer ayrıntılarıda yazarsan bi hesap yapabilirim açtırma tarihi falan gibi

bu faturaya göre 2 aylık kotalı internet ücreti gelmiş , ve bağlantı ücretini peşin ödemiş gözüküyor. fakat bu fatura edilmemiş borç niye ve nedendir.. acab geçen ay fatura göndermeyip onun faizini mi almışlar die tereddüt etmekteyim.. yada burda başka bir olay var arkadaş bağlantı ücreti 12 taksit yazılmış peşin gelmiş acaba diyorum 256 k kotalı biliyorda bu 256 sınırsız olmasın ?

• arkadaşlar adsl faturalandırma biraz farklı işliyor,sizden gelecek ayın kullanma bedelini alıyolar,yani bizim telefon faturaları gibi değil geçen ayın kullanımı fgelmiyor,5 kasımda kesildiyse kasım ayının kullanım ücretini alıyor
    yani sen ekimde abona olduysan ekimdeki kullanım gün sayısı+kasım ayı kullanım ücreti = fatura
    benimki sınırsızdı 130 melyon gelmöişti
  • kotalı adsl 29milyon ama her 1mb'da 10.000 yazıyo... en iyisi limitsiz adsl istediğini yap oleeeeeeeeeee....
  • quote:

Orjinalden alıntı: Skyphos

Fatura Tarihi: 5/12/2004
    Fatura Dönemi: Aralık - 2004
    Son Ödeme Tarihi: 30/12/2004

Kotayı aşan kullanım miktarı....................................................0
    Kullanım ücreti Kasım-2004.....................................................0
    Port ücreti................................................................21,804,512
    PVC ücreti..............................................................................0
    Toplam VPOP ücreti.................................................................0
    Aylık toplam ücret.....................................................21,804,512
    Çeşitli borçlar..........................................................................0
    Gecikme bedeli........................................................................0
    Fatura edilmemiş borç..............................................................0
    Bağlantı......................................................................4,323,309
    Toplam (KDV-ÖİV Hariç).............................................26,127,821
    KDV ve OİV matrahı...................................................26,127,821
    Katma Değer Vergisi (%18)..........................................4,703,007
    Özel İletişim Vergisi (%15)...........................................3,919,173
    Damga..........................................................................332,707
    Genel Toplam..........................................................................0
    Önceki aydan devir..................................................................0
    Ara Toplam................................................................35,082,708
    Mahsup...................................................................................0
    Gelecek Aya Devir............................................................82,708
    Ödenecek Miktar........................................................35,000,000

Hatırlatma: Kasım-2004 Dönemi Fatura Tutarı "0".

Bana gelen fatura yukarıdaki gibi. Ancak garip yada ben işin mantığını doğru bilmiyorum. Sözleşme tarihim 9.11.2004, hattımın açıldığı tarih 16.11.2004. Kasım ayı içinde yapılan harcama miktarı 801,084 MB (aslında bu cok önemli degil). Simdi nasıl oluyor da benim Kasım ayı borcum "0 TL" oluyor? Eğer kullandığımız ayı ödüyorsak neden fatura dönemi Aralık-2004?
    Ben anlayamadım...

Dikkat edersen senin fatura kesim tarihin 5 aralık demekki gelen fatura KASIM ayına ait fatura aralık ayının faturası ocakta gelecek ve ödenecek sen şimdi KASIM ayını öde önce aralık gelir sonra

• quote:

Orjinalden alıntı: crackbaba

kotalı adsl 29milyon ama her 1mb'da 10.000 yazıyo... en iyisi limitsiz adsl istediğini yap oleeeeeeeeeee....

ayrıca gereksiz bulduğum başka bir mevzu , neden insalara yönledirme çabası içindesiniz ki çok garip , limitsiz alll istediğini yap sana ne , ne sana senin ne kullandığını soran oldu nede limitlimi limitsiz mi die yardım isteyen ,efendi gibi varsa yukardaki topiğe uygun bir cevabın yaz yada psot sayısını arttırmak için gereksiz mesajları bırak , burda ayda 1gb ı bile geçmeyen insanlar var onlar neden 49 milyon ödesinki , anlamıyorm herkes baba parasımı yiyor nedir bu rahatlık bu vurdumduymazlık..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CiNaRKsK -- 26 Aralık 2004, 12:53:08 >
  • quote:

quote:

kotalı adsl 29milyon ama her 1mb'da 10.000 yazıyo... en iyisi limitsiz adsl istediğini yap oleeeeeeeeeee....

ayrıca gereksiz bulduğum başka bir mevzu , neden insalara yönledirme çabası içindesiniz ki çok garip , limitsiz alll istediğini yap sana ne , ne sana senin ne kullandığını soran oldu nede limitlimi limitsiz mi die yardım isteyen ,efendi gibi varsa yukardaki topiğe uygun bir cevabın yaz yada psot sayısını arttırmak için gereksiz mesajları bırak , burda ayda 1gb ı bile geçmeyen insanlar var onlar neden 49 milyon ödesinki , anlamıyorm herkes baba parasımı yiyor nedir bu rahatlık bu vurdumduymazlık..

ADAM 199MİLYON NİYE ÖDÜYO PEKALA SANA SORUYORUM NEDEN SÖLE BAKİMMM BİRAZ FORMA GÖZ ATSAN İYİ OLCEK BEN 256KPBS SINIRSIZ BAĞLANIYORUM 49 KAĞIT ÖDÜYORUM... AMA ADAM NEDEN 119 VEYA 145 KAĞIT ÖDESİNKİ... SANA AYRICA BEN POST SAYISI YÜKSELTMEK İSTEMİYORUM HATTA 0 YAPSINLAR ARTIIIII GÖRDÜĞÜN GİBİ YUKARIDAKİ YAZIYI AŞAĞIDA KİM TARAFINDAN DEĞİŞTİRİLDİĞİNİ GÖRÜRSÜN AMACIM POST YÜKSELTMEK DEİL TEKRAR SANA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crackbaba -- 26 Aralık 2004, 12:59:17 >

• quote:

Orjinalden alıntı: darkcastle

quote:

Orjinalden alıntı: fulmonty

MUSTERI HIZMETLERINI ARADIM WALLA SIZE HAKKETEN COK GELMIS BEYFENDI DEDILER

• bana ilk ay 384 geldi
  • Arkadaşlar benim hesabım 20 aralık ta açıldı 1 ay da bedava idi ocak ayına geçince bitiyomu bedava yoksa her ayın 20 simi hesap kesim olacak.Ocak ta bitiyosa film felam indiriyim
  • quote:

quote:

quote:

ADAM 199MİLYON NİYE ÖDÜYO PEKALA SANA SORUYORUM NEDEN SÖLE BAKİMMM BİRAZ FORMA GÖZ ATSAN İYİ OLCEK BEN 256KPBS SINIRSIZ BAĞLANIYORUM 49 KAĞIT ÖDÜYORUM... AMA ADAM NEDEN 119 VEYA 145 KAĞIT ÖDESİNKİ... SANA [] AYRICA BEN POST SAYISI YÜKSELTMEK İSTEMİYORUM HATTA 0 YAPSINLAR ARTIIIII GÖRDÜĞÜN GİBİ YUKARIDAKİ YAZIYI AŞAĞIDA KİM TARAFINDAN DEĞİŞTİRİLDİĞİNİ GÖRÜRSÜN AMACIM POST YÜKSELTMEK DEİL TEKRAR SANA []

Sinir had safhada sakin ol , yaklaşık 1 haftadan beri faturalarla uğraşıyorum , forumun genelinde yüzde 10 luk bir kesim diyelim faturalarda sorunları var telekom tarafından , fakat bu demek değildir ki sınırsıza geçince düzelecek , sanırım yine geçen yılbaşında ttnin adslle ilgili kampanyası olmuştu o zamanlarda buna benzer abidik faturalar çevremdeki insalara gelmişti , sınırsıza geç istediğini yap mantığı yanlış , hatalar olabilir önemli olan bunları bildiğin varsa çözüme dönüştürmektir öyle laubali bir yaklaşımla sıınırsıza geç demekle olmaz , sen 2 örnek görmüşsüün 145 ve 119 gelen 145 lik faturada vpop denilen bir ücret var telekom evimize yakın bu soruyu sorup öğrenicem , hem kendi merakım hemde arkadaşa yardımcı olabilmek için , senin gibi baba parasının verdiği rahatlıkla da yazmıycam buraya sınırsıza geçin işte yaaa . insanlara akıl öğretmek yerine çözümlerine yardımcı olmak daha mantıklı olur . burda ki tavrım direk sana karşı değildir , sana ve senin gibi yazanlaradır . gereksiz smiley kullanımınıda kesersen kirlilik yaratmamış olursun

Saygılar ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CiNaRKsK -- 26 Aralık 2004, 13:24:02 >

• hayır kotalı değil , keşke biraz daha az download yapabilsemde kotalıya geçsem 6 gb larda geziniorm , 5 gb tı yakalasam bir dakika durmam kotalıya geçerim , nede olsa 5 gb a kadar 49 milyon ödeyeceğim
  • ben baba parası yemiyorum belki sen yemişsindir... artııııı sende quote kirliliği yaratmaya çalışıyosun sayfa neredeyse zor açılıyo... artuuuuuu tavrın direk bana bir daha bu sayfaya bakmıcam tekrar sana benle uğraşma nedeni ise benle uğraşanlardan bıktım... artıııııııı be bu adsl parasını abim ve ben ORTAKLAŞA ÖDÜYORUZ... YANİ ANLAŞILAN BABA CEBİNDEN ÇIKMIYO... EĞER ANLAMADIYSAN DETAYLI ANLATAYIM... NEDERSİN CiNaRKsK NEYSE DAHA FAZLA YAZMAYAYIM MODLAR BENİ BANLARLAR... BEN BU SAYFADAN ÇEKİLİYORUM...

• çocuk gibisin ben bunu yaptım sende bunu yapıosun die sidik yarıştırıosun..üstüne bu kadar alınman garibime gitti , tavrım sana değil desemde bunun için zorluosun . hadi sen çekil bakalım sayfadan.. eyvalla
  • EYVALLA BEN ÇOCUK DEİLİM AMA SEN ÇOCUK GİBİSİN...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crackbaba -- 26 Aralık 2004, 13:40:59 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: bilgisayarmüh

Arkadaşlar benim hesabım 20 aralık ta açıldı 1 ay da bedava idi ocak ayına geçince bitiyomu bedava yoksa her ayın 20 simi hesap kesim olacak.Ocak ta bitiyosa film felam indiriyim

fatura kesim tarihleri her aboneye göre değişmekte , fakat eğer kotalıysa senin aldığın adsl sadece kotan kadar ücretsiz bir uygulamadan faydalanabilirsin bunu da dikkate alırsın herhalde..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CiNaRKsK -- 26 Aralık 2004, 13:40:45 >
  • 1.1- KULLANIMA BAĞLI (LİMİTLİ) ERİŞİM

Tarifesinde belirtilen bağlantı ücreti, ilk fatura ile tahsil edilir. Abonenin talebine göre peşin ya da taksit uygulaması yapılır.

Taksit uygulamasından yararlanmak isteyen Müşterilerin talepleri başvuru anında alınır.

1.1.1- AYLIK ÜCRET

1.1.1.1- Hızına ve download miktarına göre tarifesinde belirtilen aylık ücret peşin olarak alınır. Limit aşımında aylık ücrete ilaveten limitin üzerindeki her 1 MB için tarifesinde belirtilen ücret takip eden ilk tahakkuk döneminde alınır.

1.1.1.2-Ay içerisinde abone olacaklardan alınacak aylık ücret;

1.1.1.2.1- Tarifesinde belirtilen download miktarının aşılmaması durumunda;

Kullanılan download miktarına göre kısıt uygulanır.
    ((Kullanılan Download Miktarı / Aylık Ücrete Dahil Download Miktarı) * Aylık Ücret )

1.1.1.2.2- Download miktarının aşılması durumunda;

Tarifesinde belirtilen ücretler alınır. Limit aşımında aylık ücrete ilaveten limitin üzerindeki her 1 MB için tarifesinde belirtilen ücret alınır.

Bağlantı ücretleri,
    Yeni tarifede bir defaya mahsus olarak başta ödenen bağlantı ücretleri de her hız için aynı hale getirilmiştir. Bağlantı ücreti 59 Milyon TL olup artık istendiği takdirde 12 ay taksitle faturalandırılabilmektedir. 12 ay Taksitlendirme istendiği takdirde
    Toplam Bağlantı Ücreti 69 Milyon TL olmaktadır.

YENİ ADSL TARİFE MODELİ HAKKINDA SIKÇA SORULAN SORULAR

1. Bağlantı Ücreti kullanıma bağlı ve Sınırsız (Limitsiz) Erişimde nedir?

Tüm abonelik türlerinde “Bağlantı Ücreti peşin 59 Milyon TL, taksitli 69 Milyon TL (12x5.750.000TL)’ dir.

2. Bağlantı Ücreti bütün hızlar için aynı mıdır?

Evet, bütün hızlar için aynıdır. “Bağlantı Ücreti peşin 59 Milyon TL, taksitli 69 Milyon TL (12x5.750.000TL)”dir.

3. Bağlantı Ücreti kaç taksitle alınır?

Bağlantı Ücreti 12 ay taksitle alınır.

4. Bağlantı Ücretinin taksitli olması durumunda vade farkı alınıyor mu? Ne kadar?

Evet, bir yıl vade için 10 Milyon TL alınır.

Kullanıma Bağlı (Limitli) ADSL nedir?
    Kota kullanımlı ADSL internet erişim hizmetidir. Kota download (veri indirme) kapasitesine bağlıdır. Kota aşılmasında ilave ücretlendirme yapılır.

Uygulamada; aylık 256 Kbps hız için 3 GB(Gigabyte), 512 Kbps hız için 5 GB(Gigabyte) download (veri indirme) kapasiteli ADSL internet kullanımı olup, bu kotanın aşılması durumunda ilave ücretin alındığı hizmet türüdür.

Kullanıma bağlı (Limitli) ADSL’de kota aşımı nasıl ücretlendirilir?
    3 GB(Gigabyte)/5 GB(Gigabyte)’ye kadar tarifede belirtilen Aylık Ücretler peşin alınır; kota aşımında her 1 MB(Megabyte) için 10.000 TL’lik ücret takip eden ilk tahakkuk döneminde faturaya yansıtılır.

3 GB(Gigabyte)/5 GB(Gigabyte)’la internette ne yapılabilir?

Kullanıma Bağlı (Limitli) ADSL’in Sınırsız (Limitsiz) ADSL’den farkı nedir?
    Sınırsız (Limitsiz) ADSL’de; alınan Aylık Ücret karşılığında müşteri bir ay boyunca 30 gün, 24 saat, internetten upload/download (veri gönderme/veri indirme) yapabilir.

Kullanıma Bağlı (Limitli) ADSL’de, alınan Aylık Ücret karşılığında müşteri bir ay boyunca belirlenen download (veri indirme) kapasitesini kullanır, download (veri indirme)aşımında ilave ücret tahakkuk edilir.

İlk çıkacak faturada hangi ücretler vardır?
    Sınırsız (Limitsiz) ADSL erişimi için;

· Peşin aboneliklerde: Bağlantı Ücreti + Abone olunan ayın Aylık Ücretinin kullanılan kısmı (ay içinde bağlantı yapılırsa) + Aylık Ücret

· Taksitli aboneliklerde: Bağlantı Ücreti taksit tutarı+ Abone olunan ayın Aylık Ücretinin kullanılan kısmı (ay içinde bağlantı yapılırsa)+Aylık Ücret

Kullanıma Bağlı (Limitli) ADSL erişimi için;

· Peşin aboneliklerde: Bağlantı ücreti + Abone olunan ayın Aylık Ücretinin kullanılan kısmı (ay içinde bağlantı yapılırsa) + Aylık Ücret

· Taksitli aboneliklerde: Bağlantı Ücreti taksit tutarı + Abone olunan ayın Aylık Ücretinin kullanılan kısmı (ay içinde bağlantı yapılırsa) + Aylık Ücret

Kullanıma Bağlı (Limitli) ADSL’de kota aşımı ücreti ne zaman faturaya yansıtılır?
    Kota aşımı, kullanımı takip eden ay faturaya yansıtılır. Örneğin; Kasım ayında aşılan kota tutarı, Aralık ayında gelecek faturaya yansıtılır.

Ay içerisinde Kullanıma Bağlı (Limitli) ADSL abonesi olursam ne ödeyeceğim?
    İlk faturada;

Bağlantı Ücreti + Abone olunan ayın Aylık Ücretinin kullanılan kısmı + Aylık Ücret. Varsa kota aşımları bir sonraki faturada alınır.

Kullanıma Bağlı (Limitli) ADSL’de hız değişikliği talebi ne zaman karşılanır?
    Hız değişikliği talepleri, takip eden ayın başı itibariyle karşılanır.

Sınırsız (Limitsiz) ADSL’de hız değişikliği talebi ne zaman karşılanır?
    Başvuru tarihi itibari ile en geç 5 gün içinde karşılanır.

Sınırsız (Limitsiz) ADSL’den Kullanıma Bağlı (Limitli) ADSL’e, ya da tam tersi geçiş talepleri ne zaman karşılanır?
    Müşteriden talep alınır, ancak uygulama ve ücretlendirilmesi takip eden ay başında yapılır ve müşteri bu konuda bilgilendirilir.

Aynı santral sahasında yapılan nakilden Bağlantı Ücreti yeniden alınır mı?
    Hayır, yeniden Bağlantı Ücreti alınmaz. Varsa bağlantı ücreti taksit bedelleri alınmaya devam edilir.

Farklı santral sahasında yapılan nakilden Bağlantı Ücreti yeniden alınır mı?
    Evet, Bağlantı Ücreti yeniden alınır ve talep halinde Bağlantı Ücretine taksit uygulaması yapılır. Eski adresteki Bağlantı Ücretinin tamamı tahsil edilmemişse kalan taksit bedelleri peşin tahsil edilir.

Farklı santral sahasında yapılan nakilde Bağlantı Ücreti taksiti bitmemişse ne yapılır?
    Kalan taksit miktarları peşin tahsil edilir.

Devir var mı?
    Sadece verasetten devir vardır ve ücretsiz olarak karşılanır.

İptalde, Bağlantı Ücretinin kalan taksit tutarı nasıl tahsil edilir?
    Kalan taksit miktarları peşin tahsil edilir.

Statik IP talepleri ücretli midir?
    Hayır, IP talepleri ücretsiz karşılanır.

Mevcut müşterilerden 128Kbps hızda ADSL kullananların hızı ne olacak?
    128Kbps hızını kullananların hızı herhangi bir ücret alınmadan 256 Kbps’ye yükseltilecek

Hızın 128 Kbps’den 256Kbps’ye yükseltilmesi için müşterinin Türk Telekom ünitesine başvurması gerekir mi?
    Hayır, 128Kbps hızlar otomatik olarak, ücretsiz 256Kbps’ye yükseltilecek.

Mevcut müşterilerden 128 Kbps hızını kullananların hızı ne zaman 256 Kbps ‘a çıkarılacak?
    Tebliğ uygulama tarihi itibari ile hız 256 Kbps’ye yükseltilecek

256Kbps, 512Kbps, 1024Kbps ve 2048Kbps hızlarda tarife indiriminden dolayı Aylık Ücretin düşmesi sonucunda ADSL müşterisine para iadesi yapılacak mı?
    Evet, uygulama tarihi itibari ile Aylık Ücretin kullanılan kısmı hesaplanarak bir sonraki ay faturanızdan düşülecektir.

• arkadaşlar bu öğretmen öğrenci promosyonundan yararlananlar içinde fatura gelen var mı? ilk ay bedava ama yinede tt nin ne yapacağı belli olmaz fatura tutarı 0 da olsa gelen var mı? şimdi bende bu promosyandan yararlandım bana da ocak ayında gelecek fatura böyle kabarık mı gelecek acaba (256 sınırsız) korkuyorum valla..........
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.