Şimdi Ara

SOK - KOTALI ADSL - ILK FATURA GELDI 145 MILYON!! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
0
Favori
4.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: flo18go

benim fatura da geçen gün geldi. neyseki korktuğum olmadı bağlantı ücreti + aylık ücret 88milyon geldi. Bursa

aynen banada 88 geldi..ama 250 bin lirada ilaveli... herhalde o da pul parasıdır:))
  • yaww nickimx arkadas daha yokmuydu yapıştıracak bişi........
  • quote:

Orjinalden alıntı: fulmonty

SIZE HAKKETEN COK GELMIS BEYFENDI DEDILER
  • quote:

Orjinalden alıntı: bluetech

yaww nickimx arkadas daha yokmuydu yapıştıracak bişi........

silinmiştir...
  • bende 11 kasımda başladım benim faturada aynısı
    quote:

Orjinalden alıntı: nickimx

quote:

Orjinalden alıntı: Skyphos

Fatura Tarihi: 5/12/2004
    Fatura Dönemi: Aralık - 2004
    Son Ödeme Tarihi: 30/12/2004

Kotayı aşan kullanım miktarı....................................................0
    Kullanım ücreti Kasım-2004.....................................................0
    Port ücreti................................................................21,804,512
    PVC ücreti..............................................................................0
    Toplam VPOP ücreti.................................................................0
    Aylık toplam ücret.....................................................21,804,512
    Çeşitli borçlar..........................................................................0
    Gecikme bedeli........................................................................0
    Fatura edilmemiş borç..............................................................0
    Bağlantı......................................................................4,323,309
    Toplam (KDV-ÖİV Hariç).............................................26,127,821
    KDV ve OİV matrahı...................................................26,127,821
    Katma Değer Vergisi (%18)..........................................4,703,007
    Özel İletişim Vergisi (%15)...........................................3,919,173
    Damga..........................................................................332,707
    Genel Toplam..........................................................................0
    Önceki aydan devir..................................................................0
    Ara Toplam................................................................35,082,708
    Mahsup...................................................................................0
    Gelecek Aya Devir............................................................82,708
    Ödenecek Miktar........................................................35,000,000

Hatırlatma: Kasım-2004 Dönemi Fatura Tutarı "0".

Bana gelen fatura yukarıdaki gibi. Ancak garip yada ben işin mantığını doğru bilmiyorum. Sözleşme tarihim 9.11.2004, hattımın açıldığı tarih 16.11.2004. Kasım ayı içinde yapılan harcama miktarı 801,084 MB (aslında bu cok önemli degil). Simdi nasıl oluyor da benim Kasım ayı borcum "0 TL" oluyor? Eğer kullandığımız ayı ödüyorsak neden fatura dönemi Aralık-2004?
    Ben anlayamadım...

BU KADAR DA OLMAZ BANA GELEN FATURANIN AYNISI 10 KASIM BAĞLANTI VE 1.1 GB KULLANMIŞIM 256K+TAKSİT

• Ben öğretmenim. Kıyak bir kotalı 256 adsl aldım.!!!!!! ( Bu yazılanlardan sonra tırsım biraz ). Bağlantı ücreti yok. İlk ay da bedava dendi. Bakalım bedava kullanımdan sonra ne kadar fatura gelir.
  • ya arkadaşlar, yukarıda ki nickimx isimli arkadaşın genişçe içerikli mesajından sonra ben tırsmaya başladım.
    Ben kotalı 3 gb kullanır iken ay ortasında sınırsıza geçtim.
    Başvurduğum gün akşamı ve daha sonra ki günlertde defalarca tetkik ettirdim 256 sınırsız tarifesinde olduğumu söylediler.

Şimdi ne olacak, aralık 17 den sonra sınırsız tarifedeyim ve hesaplama sınırsız mı yapılacak.
    Eğer bir ay sonra yansıtırlarsa EYVAHHHHHHH ki ne EYVAHHHHH.
    Sordum ordaki memura o bana sınırsıza geçtiğin günden itibaren hesaplamada değişir demişti.
  • arkadaşlar bu telekom hakkaten hepimize bir port açmış valla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mserhany -- 28 Aralık 2004, 0:23:21 >
  • kotalı tarifede port ucreti 21 küsür milyon TL dir. %15 OİV ve %18 KDV ile 29 milyon eder. yani kotali deyip de faturalarindaki port ücreti 36 küsür milyon olanlar sınırsız tarifeye göre hesaplanmışlar. 36 küsür milyon + %15 OİV + %18 KDV = 49 milyon eder çünkü.
  • benden ilk bağlantı ücreti almadılar ayrıca ocak ayındada bedava kullancam taaa subatta sadece 29 milyon ödeyecem kotalı 256 TEŞEKKÜRLER TELEKOM
  • ARKADASIM SANA BI 150 MILYON GELSINDE BAKALIM OLE TUTTUREBILECEN MI SIGARANI .)) AMA SASIRMA SAKIN.
  • Banada bugün geldi fatura 35 tl net.
  • 512 kotalı ve taksitli normal gelmiş.

55 Milyon...
  • quote:

Orjinalden alıntı: mserhany

arkadaşlar bu telekom hakkaten hepimize bir port açmış valla

ya arkadaşlar ben kotalı kullanmıyorum ama banada fatura gelmiyor. işin ilginç yanı ise telefon faturası geliyor adsl faturası gelmiyor ne iştir anlamadım. kesin ben unutayımda böyle büyük bir port açalım diye uğraşıyolar.

bunlar ilerde şu faturayı ödememişiniz filanda derler. Aç gözlüler.
  • mılletın parası bol kardesımmmmmmmmmmmmm
  • 49-29=20 milyon için çekilen çileye strese bak.

Türk Telekom birşeyler yapması lazım... abonelerine gönderdiği faturalarda tutarlılık yok...
    sınırsızlarda bile bi ay 45250000 geliyor bi ay 49000000 deliyor bi başkasına da 49250000 geliyor. ::D
  • kardesım ben sımdı telekomun bazı kısılerı kayırdıgını dusunmeye basladım olmuyor adalet ıstıyıkkk
  • quote:

Orjinalden alıntı: fulmonty

ARKADASIM SANA BI 150 MILYON GELSINDE BAKALIM OLE TUTTUREBILECEN MI SIGARANI .)) AMA SASIRMA SAKIN.

öğrenci indirimi var kardeş heheheheh
  • Arkadaşlar bu arda Ocak 2005 ten itibaren kotayı aşsanızda bağlntı ücretiniz aynı hıza denk gelen limitsiz erişim ücretinin ½25 ini geçmeyecek haberiniz olsun
    yani 29 milyonluk limitli adsl sahibi iseniz. limit aşımı halinde limit aşım ücreti 43* ½25 +KDV gibi bir fiyat ödeyecek
    Kaynak:
    http://www.turk.internet.com/haber/yazigoster.php3?yaziid=11735
  • allahtan öğrenci tarifsinden faydalandım ya.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.