Şimdi Ara

SOK - KOTALI ADSL - ILK FATURA GELDI 145 MILYON!! (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
0
Favori
4.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bişi sorcam 163 aradıgımızda acaba tel nımuzu yoksa hizmet numaramızı mı giriyoruzzzzzz
  • hizmet numarasını giriyorsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: nicky

telekomla konuştum. "fatura edilmemiş borç kalemi" sadece ikinci ay faturasına eklenen ve sözleşme tarihi ile faturalandırma tarihi arasındaki olası bakiyeyi kapatmak için konulan bir kalem olduğunu söylediler. bir daha gelmeyecekmiş. bende de 15.99 ytl'lik bir bakiye oluşmuş.

ARKADAŞLAR ZATEN İLK AYKİ FATURAMIZA EKLENDİ DİYE BİLİYORUZ KASIM AYINDAKİ GÜNLER.YOKSA ARAŞTIRIN BAKIN FORUMU HERKESİN ARALIK AYI FATURASI FAZLA GELMİŞ.OZAMAN BİZ BUNU KASIM AYINA BAĞLAMIŞTIK.ÖYLE OLMASAYDI ARALIK FATURALARIMIZ 29+4,32 (BAĞLANTI ÜCRETİ)=33 GELİRDİ.OYSA BANA 23 KASIMDA ÜYE OLDUM İLK AY 39 MİLYON.BU AYDA 43 MİLYON GELDİ.DEMEKKİ HER AY BAŞKA BİR YALAN BULUYORLAR..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metin202 -- 26 Ocak 2005, 16:52:12 >
  • valla sağlam avukat orduları var uğraşmaya gelmez bunlarla ...

quote:

Orjinalden alıntı: james_earl_cash

quote:

Orjinalden alıntı: medrebaz

abi bu telekom dertlere karşı kör ve sağır böle işlerde şahin kesiliyo jjjerrefsizler
    abi adamlar telefon hattına girmiş 3-5 milyar fatura çıkarmışlar girenler yakalanıyo ama telekom parayı hat sahibinden alıyor. böle bir sistemde ara hakkını allah yardımcın olsun

imkanım olsa bende şirket kurup, adsl hat kurup bedava dağıtacam bu telekoma inat... ahh ulan aahh...

• faturayı hizmet numarasından yatırdığımıza göre, 163 de de hızmet no olacak ...

quote:

Orjinalden alıntı: Herşeyi Bilen Adam

bişi sorcam 163 aradıgımızda acaba tel nımuzu yoksa hizmet numaramızı mı giriyoruzzzzzz
  • Merhaba arkadaşlar. Ben öğretmen hattı olarak açtırdın yani ilk ay bedava. Port bedaava açma bedava. 24 aaralık da açılmış. Ocak 24 de artık bedavanız bitti fatura gelcek dedi bi hanım. Bedavayı da kullanamadım kurban bayramı girdi araya 400mb kullandım canım yanıyor zaten. Gitti 2.5 gb boşa... Şimdi bi de öle kabarık fatura gelirse kapışacaz telekomla bakalım neler olacak 24 şubata bekleyip görecez...
  • bütçe açığını kapatacaklar heralde bu paralarla, hayırlısı olsun ...
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.